Na wczorajszej sesji Rady Gminy Bystra-Sidzina wójt tej gminy Stanisław Tempka wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia.
Stypendia Wójta Gminy są uznaniowe i mają na celu wspieranie uzdolnionych uczniów/studentów, którzy osiągając sukcesy promują Gminę Bystra - Sidzina również poza jej granicami. Stypendia mają również zachęcić młodzież do inwestowania w siebie, a zarazem mają stanowić swego rodzaju wyróżnienie dla najlepszych.
Stypendyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, gratulacje oraz życzenia.
Stypendystami Wójta Gminy Bystra-Sidzina w roku szkolnym/akademickim 2011/2022 zostali:
Dominik Dendys,
Jakub Dziubek
Karol Murzynowski
Wiktor Parla
Nikola Suwaj
Oliwia Tempka

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze