Reklama


Bystra-Sidzina: Wójt wręczył stypendia. Kto je otrzymał?

26/11/2021 14:46

Na wczorajszej sesji Rady Gminy Bystra-Sidzina wójt tej gminy Stanisław Tempka wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia.

Stypendia Wójta Gminy są uznaniowe i mają na celu wspieranie uzdolnionych uczniów/studentów, którzy osiągając sukcesy promują Gminę Bystra - Sidzina również poza jej granicami. Stypendia mają również zachęcić młodzież do inwestowania w siebie, a zarazem mają stanowić swego rodzaju wyróżnienie dla najlepszych.

Stypendyści otrzymali pamiątkowe dyplomy, gratulacje oraz życzenia.
Stypendystami Wójta Gminy Bystra-Sidzina w roku szkolnym/akademickim 2011/2022 zostali:

Dominik Dendys,
Jakub Dziubek
Karol Murzynowski
Wiktor Parla
Nikola Suwaj
Oliwia Tempka

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama