Poprawa pogody spowodowała, że kierowcy stracili czujność. W Harbutowicach na granicy z Palczą na drodze wojewódzkiej 956 zbyt duża pewność siebie zgubiła kierowcę samochodu osobowego.
W wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych prowadzący pojazd stracił nad nim kontrolę i auto uderzyło w bariery energochłonne. Na szczęście, choć pojazd mocno ucierpiał, to nikomu nic się nie stało.
- Po dojeździe na miejsce okazało się że kolizja ma miejsce na terenie powiatu myślenickiego około 400 metrów za granicą z naszą miejscowością. Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, kierowanie ruchem, usunięcie wycieków z jezdni oraz sprawdzenie czy kierowca samochodu nie potrzebuje dalszej pomocy medycznej – relacjonują strażacy z OSP Palcza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze