Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś późnym wieczorem w Budzowie na drodze wojewódzkiej. W jego wyniku śmierć poniósł 68-letni mężczyzna.
Na razie nie wiadomo czy 68-letni mężczyzna zatoczył się, czy też przechodził przez drogę wojewódzką przy wjeździe do Budzowa od strony Zembrzyc. Pewne jest, że został potrącony przez kierującą nissanem.
Przybyli na miejsce wypadku policjanci rozpoczęli reanimację poszkodowanego, a następnie kontynuował ją zespół ratownictwa medycznego. Niestety bez powodzenia. Pieszy zmarł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na granicy Budzowa i Zembrzyc.. zero oświetlenia, pieszy na bank nie miał żadnych odblasków, niewidoczny z daleka. Ten krótki odcinek drogi to jest zmora dla kierowców, ile razy tam jechałem i widziałem nieraz jak ktoś lezie po drodze bez odblasków czy chociaż latarki. Gdzie jest policja kiedy potrzeba zwrócić uwagę takiemu pieszemu? Druga sprawa sam fakt że pieszy nie zdaje sobie sprawy jakim jest zagrożeniem na takiej drodze bez odblasków, skoro on widzi samochód który jeszcze ma światła to pieszy uważa że jakim cudem kierowca mając światła nie widzi pieszego na drodze? Tak przynajmniej uważa mój teść, który ma gdzieś jakiekolwiek odblaski czy latarkę. Raz o mało nie został potrącony przez samochód w nocy. A teraz kierowca z tego wypadku będzie mieć przesrane przez debila bez odblasków. Szkoda kierowcy, a nie rodziny pieszego, taka prawda.
Zgadzam się z komentarzem bo nieraz miałem taki przypadek że nie widzialem pieszego w nocy bo nie ma odblaskow. Wyrazy współczucia dla Rodziny tego Pana oraz kierowcy tego auta
Raz brak odblasków , dwa mało oświetlone jeszcze pogoda wczorajsza była jaka była.. A po trzecie przechodzą tam gdzie nie ma przejść... to też robi swoje
Niech zrobią przejście dla pieszych w odpowiednich miejscach, jedyne przejście dla pieszych na dole w Budzowie jest obok SP2, chcąc przejść do domów niżej trzeba przejść przez drogę.
Kiedyś jak tam jechałem to pijak na środku ulicy wykonywał czynności fizjologiczne.
Pijany wytoczył się tuż przed auto na środek jezdni,jeszcze przy panujących warunkach - kierująca była bez szans na uniknięcie potrącenia.
Mi szkoda tylko kierujacej. Bo pijak ma to czego chciał.
Jerzy,Piotr,King,Krysia i inni nie idźcie tą drogą.Nie sądcie,a nie będziecie sądzeni.SZKODA OBYDWU RODZIN.
Przeczytaj mój komentarz A później pisz. Nie osądzam nikogo . Współczułem obu. A jeśli nie umiesz czytać to nie moja wina
Piotr i INNI .Moją intencją nie było obrażanie nikogo,ale są już na temat tej tragedii różne wpisy (mądre i głupie).
A może by tak do szycia odzieży,kurtek itp używać nici odblaskowych które są stosowane w innych krajach. Naszywanie elementów odblaskowych na kurtkach,bluzach i innej odzieży może zdać egzamin. Wyrazy współczucia dla obu rodzin które są poszkodowane w tym zdarzeniu.
Na granicy Budzowa i Zembrzyc.. zero oświetlenia, pieszy na bank nie miał żadnych odblasków, niewidoczny z daleka. Ten krótki odcinek drogi to jest zmora dla kierowców, ile razy tam jechałem i widziałem nieraz jak ktoś lezie po drodze bez odblasków czy chociaż latarki. Gdzie jest policja kiedy potrzeba zwrócić uwagę takiemu pieszemu? Druga sprawa sam fakt że pieszy nie zdaje sobie sprawy jakim jest zagrożeniem na takiej drodze bez odblasków, skoro on widzi samochód który jeszcze ma światła to pieszy uważa że jakim cudem kierowca mając światła nie widzi pieszego na drodze? Tak przynajmniej uważa mój teść, który ma gdzieś jakiekolwiek odblaski czy latarkę. Raz o mało nie został potrącony przez samochód w nocy. A teraz kierowca z tego wypadku będzie mieć przesrane przez debila bez odblasków. Szkoda kierowcy, a nie rodziny pieszego, taka prawda.
Zgadzam się z komentarzem bo nieraz miałem taki przypadek że nie widzialem pieszego w nocy bo nie ma odblaskow. Wyrazy współczucia dla Rodziny tego Pana oraz kierowcy tego auta
Raz brak odblasków , dwa mało oświetlone jeszcze pogoda wczorajsza była jaka była.. A po trzecie przechodzą tam gdzie nie ma przejść... to też robi swoje