Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  object(stdClass)#427 (55) { ["id"]=> string(4) "8386" ["title"]=> string(54) "Rada Rodziców SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej dziękuje." ["alias"]=> string(51) "rada-rodzicow-sp-nr-2-w-suchej-beskidzkiej-dziekuje" ["catid"]=> string(3) "187" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3217) "

   

  Rada Rodziców SP nr 2 składa szczególne podziękowania dla:

  - ks. Proboszcza Andrzeja Klimary,

  - ks. Stanisława Migiel ze Stryszawy,

  - Burmistrza Miasta Stanisława Lichosyta,

  - Dyrektora „MOK-Zamek” Grzegorza Wysmołka,

  - Dyrekcji Michalickiego Zespołu Szkół w Miejscu Piastowym,

    

  oraz sponsorów bez których nasza inicjatywa by się nie udała :

  1. Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej,
  2. Firmie „GAWRA” Małgorzata Adamek,
  3. Sklep Myśliwski „GAWRA” w Suchej Beskidzkiej,
  4. Hotel – Restauracja „Kasper Suski”,
  5. F.P.U.H. „Akces-Plast” Tomasz Kubasiak,
  6. „Intelitech Home” Damian Basiura,
  7. „Pacyga Meble” Krzysztof Pacyga,
  8. „Auto-Bast” Sp. z o.o.,
  9. „Maspex” Wadowice,
  10. „Ekoinstal” Sp. z o.o.,
  11. Apteka K. Wciślak, J.Stopa,
  12. Przedsiębiorstwo Budowlane „Lurka”,
  13. Nadleśnictwo Sucha Beskidzka,
  14. „Metal Bud”Sp. z o.o.,
  15. „Bosch-Service Wulkan” Mirosław Micor, Paweł Głuszek,
  16. „Cytrus” Danuta Czarnecka,
  17. Studio „Negatyw” Sucha Beskidzka,
  18. Belila.pl

   

  Organizatorzy:  

  Magdalena Błachut  

  Małgorzata Adamek

  Sabina Jawoszek-Legieć

  Dorota Basiura

  Magdalena Śmietana

  Krystian Krzeszowiak


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Rada Rodziców SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej dziękuje.

  Szczegy...
 • object(stdClass)#421 (55) { ["id"]=> string(4) "8383" ["title"]=> string(69) "„W ten szczególny wieczór”- czyli jasełka w Marcówce. (wideo)" ["alias"]=> string(55) "w-ten-szczegolny-wieczor-czyli-jaselka-w-marcowce-wideo" ["catid"]=> string(3) "102" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(2585) "

   

  W takiej właśnie jeszcze  świątecznej atmosferze odbyły się w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Marcówce przedstawienie jasełkowe. Obok  tradycyjnych scen jasełkowych z Trzema Królami, Herodem, Pasterzami, Aniołami i Diabłami widzowie zobaczyli sceny współczesne ukazujące aktualne problemy związane z Bożym Narodzeniem. Na scenie wystąpili uczniowie, nauczyciele oraz rodzice dzieci.

  Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii, nawiązującej do Betlejem,  przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Młodzi aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Przygotowania do przedstawienia trwały od miesiąca, uczniowie oraz nauczyciele  poświęcili wiele czasu na próby i przygotowania. Kolejny raz jasełka udowodniły, że w szkole nie brakuje wspaniałych talentów.

  Przedstawienie jasełkowe  przygotowywane   i wystawiane przez uczniów  Szkoły Podstawowej w Marcówce to już tradycja i duże przedsięwzięcie, w które zaangażowane jest całe grono pedagogiczne. Występ, w którym wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z różnych klas,  nauczycieli i rodziców  podziwiała liczna widownia. Aktorskie popisy uczniów oklaskiwali rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście. A wśród nich : Łukasz Palarski – wójt Gminy Zembrzyce, p. Danuta Smyrak – sekretarz Gminy Zembrzyce, p. Helena Porębska- sołtys z Marcówki, ks. Jan Kapusta – proboszcz z Zembrzyc, oraz radni : Janina Koziołek, Małgorzata Góralik, Grzegorz Józefowski, Jan Gierat oraz Zdzisław Pływacz, a także Janina i Janusz Lenartowiczowie.

  Po występie głos zabrała p. Renata Krzystoń- dyrektor szkoły, która podziękowała młodym aktorom oraz rodzicom za udział w spektaklu, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za przygotowanie tak wspaniałego występu.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  „W ten szczególny wieczór”- czyli jasełka w Marcówce. (wideo)

  Szczegy...
 • object(stdClass)#420 (55) { ["id"]=> string(4) "8382" ["title"]=> string(61) "Rolniku, od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez Internet" ["alias"]=> string(59) "rolniku-od-tego-roku-wniosek-o-doplaty-tylko-przez-internet" ["catid"]=> string(3) "187" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(2755) "

   

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa służyć będzie pomocą techniczną, przeprowadzi też w gminach szkolenia z obsługi aplikacji. Od 15 marca w siedzibach ARiMR dostępne będą stanowiska internetowe,przy których rolnicy będąmogli z pomocą pracowników skorzystać z aplikacji eWniosekPlus.

  Pomocą będą służyć też instytucje i organizacje rolnicze, w tym Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

   

  Zamiast wniosku można złożyć Oświadczenie

   

  W tym roku zamiast wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich możliwe będzie złożenie Oświadczenia, w którym rolnik potwierdzi brak zmian w porównaniu z wnioskiem z 2017 roku. Formularz Oświadczenia dostępny będzie na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.

  Termin składania oświadczeń wyznaczono od 15 lutego do 14 marca 2018 r.

  Z takiego rozwiązania będzie mógł skorzystać rolnik, w którego gospodarstwie powierzchnia gruntów ornych wynosiła mniej niż 10 ha i ubiegał się w 2017 roku:

  • jednolitą płatność obszarową, płatność za zazielenienie, płatność dodatkową lub
  • płatność do owiec i kóz lub
  • płatność niezwiązaną do tytoniu lub
  • wypłatę pomocy na zalesianie lub
  • przyznanie płatności ONW lub przyznanie premii pielęgnacyjnej i premii zalesieniowej.

   

  Informacje dotyczące eWniosku i Oświadczenia

  • w Punktach Informacyjnych w Biurach Powiatowych ARiMR
  • na stronie internetowej www.arimr.gov.pl
  • pod bezpłatnym numerem infolinii 800-38-00-84

 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Rolniku, od tego roku wniosek o dopłaty tylko przez Internet

  Szczegy...
 • object(stdClass)#419 (55) { ["id"]=> string(4) "8377" ["title"]=> string(28) "Zaginął Krzysztof Metelski" ["alias"]=> string(26) "zaginal-krzysztof-metelski" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(234) "

  Jeżeli ktoś widział Krzysztofa Metelskiego w ostatnich dniach proszony jest o kontakt z policją lub pod numerem telefonu 786260547.

   


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Zaginął Krzysztof Metelski

  Szczegy...
 • object(stdClass)#418 (55) { ["id"]=> string(4) "8376" ["title"]=> string(65) "Jest wyrok w sprawie głośnego wypadku z czerwca zeszłego roku." ["alias"]=> string(61) "jest-wyrok-w-sprawie-glosnego-wypadku-z-czerwca-zeszlego-roku" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3260) "

        Zaraz przed  remontowanym mostem w/w miejscowości kierowca Yamahy wychodząc z zakrętu zauważył zajęta przez maszyny drogowe jezdnie. Ze względu na złe zabezpieczenie robót budowlanych, tj. brak stosownego oznakowani, i nieodpowiednie kierowanie ruchem przez drogowców kierujący motocyklem był zmuszony hamować awaryjnie w celu uniknięcia zderzenia z ciężkimi maszynami budowlanymi. Co doprowadziło do  utraty panowania nad motocyklem a w konsekwencji upadku, w wyniku czego motocyklista doznał obszernych obrażeń i został przewieziony do szpitala.

        W wstępnym etapie śledztwa wiele osób zastanawiało się co było przyczyna wypadku, wiadomo było, że w chwili zdarzenia prawdopodobnie brakowało oznakowania. Co było o tyle ważne, że w miejscu wypadku był zakręt. Motocyklista nie widział kierującego ruchem. Zobaczył za to na swoim pasie ruchu stojącą maszynę.  Jak pisaliśmy wyjaśnieniem okoliczności tej sprawy zajął się ostatecznie Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej, który po zebraniu obszernego materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków ostatecznie 4 grudnia 2017 roku orzekł winę właściciela firmy budowlanej, przeprowadzającej tego dnia remont feralnego odcinka drogi w Żarnówce. Jednakowoż, ze względu na porozumienie stron, warunkowo umorzył postępowanie karne wobec oskarżonego na okres próby wynoszący jeden rok, oraz orzekł nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego.

              Zdarzenie to była monitorowane przez naszą redakcję na bieżąco, a wyrok Sądu dotyczy w szczególności, zaniedbań przepisów bezpieczeństwa czasie robót  budowlanych, tj. nieodpowiedniego zabezpieczenia robót, nieoznakowania znakami,  jaki kierowania ruchem w sposób prawidłowy.

              Sprawa ta odbiła się szerokim echem wśród kierujących, zważywszy na fakt, że zapewne wielu z nich miało już do czynienia z niekompetencją firm prowadzących prace drogowe, w wyniku czego narażali oni na szwank swoje pojazdy, a niejednokrotnie zdrowie. Oczywiście nie należy generalizować i wsadzać wszystkich przedsiębiorców budowlanych do jednego worka, jednak decyzja Sądu mimo tego, że łagodna, jest jednoznaczna, i pokazuje brak przyzwolenia na uchybienia w sferze bezpieczeństwa. Powinna dodatkowa być także rozpatrywana jako przestroga dla niektórych drogowców, którzy często ze względu na pośpiech i oszczędności odstępują od zasad bezpieczeństwa w czasie robót budowlanych pasa drogowego. Dodatkowo z tego co nam wiadomo motocyklista który ucierpiał w wypadku na dzień dzisiejszy po dwóch operacjach wrócił już praktycznie do zdrowia. Mamy nadzieje, że  powyższy artykuł oraz zamieszony prawomocny wyrok Sądu przyczyni się do wzrostu świadomości osób mających wpływ  na bezpieczeństwo kierujących.

  Artykuł z 17 czerwca 2017.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Jest wyrok w sprawie głośnego wypadku z czerwca zeszłego roku.

  Szczegy...
 • object(stdClass)#417 (55) { ["id"]=> string(4) "8374" ["title"]=> string(31) "Najpiękniejsze plaże w Grecji" ["alias"]=> string(29) "najpiekniejsze-plaze-w-grecji" ["catid"]=> string(2) "92" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(2373) "

   

  Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną grecką plażą jest Zatoka Wraku na Zakynthos. Przez miejscowych nazywana jest Navagio, co oznacza dosłownie „wrak statku”. Jej znakiem rozpoznawczym są gigantyczne, śnieżnobiałe klify, osłaniające piaszczystą plaże i kontrastujące z nią, krystalicznie czyste wody Morza Jońskiego. Zatokę możemy podziwiać z niewielkiego punktu widokowego w północno – zachodniej części wyspy. Na plażę można się dostać wyłącznie od strony morza. Wizyta w Zatoce Wraku to punkt obowiązkowy każdej wizyty na Zakynthos!

  Piękne plaże oferuje także Kreta. Wśród wielu z nich bezkonkurencyjna jest laguna Balos, znajdująca się w zachodniej części wyspy. Ze względu na trudny dojazd w te okolice nie znajdziemy tu żadnych hoteli, restauracji czy sklepów – oprócz jednego parkingu zachowała całkowicie dziewiczy, spokojny klimat. . Najłatwiej można się do niej dostać jednym z wielu promów wycieczkowych, regularnie wypływających z Kissamos – rejs będzie poprzedzony krótką wizytą na wyspie Gramvousa z ruinami potężnej, weneckiej twierdzy. Plaża Balos zbudowana jest z delikatnego piasku o różowym odcieniu, a łagodne płycizny ciągną się nawet na 200 metrów! Znajdą się także głębsze baseny, gdzie wprawni pływacy będą mogli bez problemu się kąpać. To świetne miejsce na wizytę z dziećmi!

  W poszukiwaniu kameralnej atmosfery i pięknych plaż zapraszamy także na Skiathos. Wyspa o powierzchni niecałych 60 km2 oferuje ponad 60 różnych plaż. Większość z nich jest dostępna z lądu, można do nich pojechać wynajętym samochodem czy lokalnymi autobusami, choć znajdą się także odcięte od świata zatoki, do których lokalni mieszkańcy przewiozą Was łódką. Numerem jeden jest plaża Koukounaries, otoczona lasem piniowym i znana z niepowtarzalnej barwy piasku. Znajdują się w nim kryształki kwarcu odbijające promienie słoneczne i nadające plaży tęczowy odcień.

  Zachęcamy do odkrywania Grecji  na własną rękę! Wiele wybrzeży jest jeszcze niezbadanych przez turystów, więc każdy można znaleźć przy brzegu swój prywatny raj.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Najpiękniejsze plaże w Grecji

  Szczegy...
 • object(stdClass)#416 (55) { ["id"]=> string(4) "8373" ["title"]=> string(22) "ZAMEK PEŁEN ARTYSTÓW" ["alias"]=> string(20) "zamek-pelen-artystow" ["catid"]=> string(3) "102" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3671) "

   

  Inicjatywa ta odbywa się po raz drugi w małopolskim mieście powiatu suskiego – Suchej Beskidzkiej. Jej organizatorami są ponownie Stowarzyszenie ArtSonore oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej, którzy wspierają rozwój młodych muzyków. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest rozstrzygany pośród najmłodszych początkujących artystów – uczniów szkół muzycznych I stopnia.

  Sukces! A zatem kontynuujemy

  Ubiegłoroczna edycja przeszła najśmielsze oczekiwania – zarówno organizatorów, jak i pedagogów, a także samej młodzieży. Ilość zgłoszeń była ogromna, poziom gry bardzo wysoki, a sama inicjatywa świetnie przeprowadzona i zorganizowana – z pewnością te i wiele innych czynników zadecydowały o tym, by odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Młodzi Artyści Na Zamku. Tegoroczna jego odsłona planowana jest w dniach od 18 do 20 stycznia (przesłuchania zgłoszonych) oraz 21 stycznia, kiedy to odbędzie się Koncert Laureatów – w miejscu szczególnym – pięknych wnętrzach magnackiej rezydencji, na Zamku w  Suchej Beskidzkiej.

  Moc wrażeń, moc atrakcji

  Dla każdego z dzieci i nauczycieli już sam udział w Konkursie jest wydarzeniem prestiżowym i ważnym. Projekt muzyczny Stowarzyszenia ArtSonore i Szkoły Muzycznej budzi ogromny podziw i zaangażowanie nie tylko świata muzyki, ale także władz miasta Sucha Beskidzka oraz lokalnych instytucji – patronat honorowy objął bowiem Burmistrz – Pan Stanisław Lichosyt, partnerem konkursu natomiast został Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także licznych sponsorów i patronów medialnych. Za ich wkład i pomoc organizatorzy serdecznie dziękują, mając nadzieję, że i w przyszłości uda się im współpracować – przy kolejnych edycjach Konkursu. Warto także dodać, że na uczestników oprócz wspaniałych występów i fantastycznych nagród, czeka jeszcze jedna niespodzianka – w jury Konkursu zasiądzie bowiem znana w środowisku artystycznym pedagog z wieloletnim doświadczeniem, autorka książek i opracowań dla młodych instrumentalistów – Ewa Iwan. Obecność tak wybitnej osobistości to z pewnością ogromne wyróżnienie tak dla inicjatorów, jak i uczniów, nauczycieli, a także samego Konkursu jako idei.

   

  Przyjdź i wspieraj Młodych Artystów

  Po wnikliwych przesłuchaniach, przyjdzie czas na wspaniały Koncert Laureatów, na którym zaprezentują się wyróżnieni w Konkursie uczniowie. My już teraz zapraszamy – zarówno na Finał zmagań naszych uczestników, jak i na sam etap wyłaniania zwycięzców – bowiem przesłuchania konkursowe mają charakter otwarty i odbywają się w Szkole Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej. Bądźmy tam – by wspierać sztukę, muzykę i rozwój młodych artystów, a także nacieszyć ucho i ducha obcowaniem z kulturą.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  ZAMEK PEŁEN ARTYSTÓW

  Szczegy...
 • object(stdClass)#415 (55) { ["id"]=> string(4) "8369" ["title"]=> string(55) "O cudzie medycyny – dla mieszkańców naszego powiatu" ["alias"]=> string(49) "o-cudzie-medycyny-dla-mieszkancow-naszego-powiatu" ["catid"]=> string(3) "148" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3327) "

   

  O powodach pojawiania się niedosłuchu i o sposobach leczenia, w szczególności – o implantach słuchowych, będzie można porozmawiać w czwartek 18 stycznia. Konferencja „Implant słuchowy do cud medycyny” odbędzie się w Sali sesyjnej Starostwa Powiatowego, a organizatorami są wspólnie organizacja „Razem dla słuchu” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Suchej Beskidzkiej.

  Inicjatorką i głównym organizatorem spotkania jest Maria Żarnowska. Sama korzysta z dwóch implantów słuchowych, które odmieniły jej życie o 180 stopni. Jest szczęśliwa, że może słyszeć i normalnie funkcjonować w życiu rodzinnym i zawodowym. I dlatego właśnie robi wszystko, żeby wiedzą o tym „cudzie medycyny” dzielić się z innymi.

  Dlaczego właśnie implanty słuchowe są głównym tematem konferencji? Z kilku powodów – przede wszystkim dlatego, że wiedza o tej metodzie leczenia jeszcze nie jest powszechna. Nie wszyscy wiedzą, że w sytuacji gdy aparat słuchowy jest niewystarczający, jedynym rozwiązaniem pozostaje właśnie implant. Chodzi zarówno o leczenie dzieci, które rodzą się z wadami uniemożliwiającymi słyszenie, jak i o osoby dojrzałe, które tracą słuch na skutek chorób czy starzenia się organizmu.

  W Polsce implanty słuchowe są w 100% refundowane przez NFZ. Również opieka nad pacjentami już korzystającymi z implantów jest całkowicie bezpłatna. Ma to ogromne znaczenie i sprawia, że jest to metoda dostępna dla każdej potrzebującej osoby, niezależnie od wieku i poziomu zamożności.

  Podczas czwartkowej konferencji o leczeniu niedosłuchu będzie mowa w różnych aspektach – medycznym i życiowym. Często osobom chorym brakuje informacji, choćby o tym „jak się żyje z implantem słuchowym”. Po prostu nie ma dostępu do zwykłych, praktycznych informacji – wyjaśnia Maria Żarnowska. Dlatego w programie spotkania znalazły się wystąpienia zarówno ekspertów, jak i relacje osób korzystających z implantów i członków ich rodzin.

  Organizatorzy zadbali o to, żeby uczestnicy konferencji mogli od razu porozmawiać o własnych przypadkach z audiologami lub inżynierami klinicznymi zajmującymi się tzw. ustawianiem implantów słuchowych (by dawały jak najlepszy efekt). Na pewno będzie czas na spokojne rozmowy, specjaliści cierpliwie odpowiedzą na wszelkie pytania. A w stworzeniu miłej atmosfery na pewno pomoże mały poczęstunek.

  Tyle wartościowej wiedzy, w przystępnej formie, rzadko można znaleźć nawet w dużych miastach. Tym bardziej cieszy to, że konferencja „Słuch dla wszystkich” odbędzie się właśnie tu – dla mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic.

  Przypominamy: konferencja odbędzie się w czwartek 18 stycznia o godzinie 11, w Sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ulicy Kościelnej 5b. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy serdecznie zapraszają.  


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  O cudzie medycyny – dla mieszkańców naszego powiatu

  Szczegy...
 • object(stdClass)#414 (55) { ["id"]=> string(4) "8368" ["title"]=> string(30) "Złote Gody w gminie Stryszawa" ["alias"]=> string(29) "zlote-gody-w-gminie-stryszawa" ["catid"]=> string(2) "98" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3158) "

  Wójt gminy Rafał Lasek  i Urząd Stanu Cywilnego zaprosił jubilatów (z rodzinami) na uroczysty obiad. Przed nim, w imieniu prezydenta kraju, wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie, a także listy gratulacyjne. Panie zostały obdarowane pięknymi różami. Małżonkowie otrzymali jeszcze okazałe wazony na nie. I to nie byle jakie wazony, bo każdy z wygrawerowanymi imionami i nazwiskami oraz dokładną datą jubileuszu.

  Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie zostali odznaczeni: 

  1 Anna i Jan Bachorczyk
  2.Anna i Stanisław Bargiel
  3 Stanisława i Jan Bury
  4 Józefa i Andrzej Chowaniec
  5 Aleksandra i Stanisław Gaździccy
  6 Irena i Stanisław Kotlarscy
  7 Helena i Franciszek Kozik
  8 Stanisława i Marian Krzyżak
  9 Zofia i Józef Kucia
  10 Maria i Kazimierz Mamcarz
  11 Barbara i Józef Mentel
  12 Władysława i Jan Mikus
  13 Cecylia i Tadeusz Oburka
  14 Kazimiera i Kazimierz Siwiec
  15 Danuta i Bolesław Skrętkowscy
  16 Michalina i Stanisław Skupień
  17 Stanisława i Józef Sumera
  18 Bożena i Kazimierz Szczygieł
  19 Zofia i Tadeusz Ślusarczyk
  20 Zofia i Eugeniusz Zając

   


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Złote Gody w gminie Stryszawa

  Szczegy...
 • object(stdClass)#447 (55) { ["id"]=> string(4) "8361" ["title"]=> string(28) "Pieszy potrącony w Budzowie" ["alias"]=> string(27) "pieszy-potracony-w-budzowie" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(487) "

   

  O szczęściu w nieszczęściu może mówić mężczyzna, który w Budzowie został potrącony przez… dwa samochody. 

  Pieszy wtargnął na jezdnię. Najpierw wpadł pod koła hyundaia, a potem jeszcze przez jadącą za hyundaiem mazdę. Choć wszystko wyglądało groźnie, to pieszemu nic groźnego się nie stało. Wylądował w szpitalu, ale tylko na obserwacji.

   


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Pieszy potrącony w Budzowie

  Szczegy...

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyceTomasz Wala Top of Page