Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zembrzyce (108)

środa, 06 grudzień 2017 21:59

Miliony złotych w dotacji dla Zembrzyc.

Napisał

To były bardzo udane mikołajki dla mieszkańców zembrzyckiej gminy i jej gospodarzy. Zarząd Województwa przyznał jej 7,2 mln zł dofinansowania. 

środa, 06 grudzień 2017 12:21

Druhowie uratowali Mikołajki w Zembrzycach!

Napisane przez

Kiedy aura zawodzi, do akcji wkraczają strażacy z OSP. Tym razem pospieszyli na pomoc Świętemu Mikołajowi, któremu brak śniegu uniemożliwił dostarczenie prezentów na czas!

wtorek, 05 grudzień 2017 07:48

Kopciuchy znikają z gminy Zembrzyce

Napisane przez

Ponad pół setki gospodarstw z Zembrzyc i okolic zmieniło źródło ciepła. Mniej kominów będzie truć mieszkańców.

piątek, 01 grudzień 2017 14:36

Zembrzyce. Powietrze pod kontrolą.

Napisał

Zembrzyce to kolejna gmina w w naszym powiecie, po Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim, gdzie możemy on-line sprawdzić jakość powietrza.

czwartek, 23 listopad 2017 16:43

Gospodynie z Zembrzyc urozmaicają gminę od X lat!

Napisane przez

W sobotę nasze panie z Zembrzyckiego Koła Gospodyń „Mioduszyna” świętowały jubileusz Dziesięciolecia rozpoczęcia swej działalności.

Zalew Świnna Poręba z daleka każdego dnia wygląda coraz piękniej. Niestety, są miejsca, gdzie z bliska czar pryska a oczom pojawia się obraz wodnego śmietniska.

czwartek, 09 listopad 2017 08:45

Zembrzyckie gabinety szkolne z doposażeniem

Napisane przez

Gmina Zembrzyce otrzymała dotację na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej  w szkołach.

Powitanie, ustalenie planu dnia, zabawy plastyczne i wycieczi dydaktyczne – to tylko część zajęć realizowanych przez podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Juszczynie i Tarnawie Górnej. Placówka działa już od ponad dziesięciu lat i codziennie pomaga niepełnosprawnym dzieciom zdobywać umiejętności, dzięki którym będą mogły lepiej porozumiewać się z otoczeniem i funkcjonować w społeczeństwie. Jesteście ciekawi jak wyglada ich typowy dzień w ośrodku? Opowiedziedzą nam o tym sami!

poniedziałek, 23 październik 2017 09:13

Spotkanie emerytowanych nauczycieli z Gminy Zembrzyce.

Napisał

W poniedziałkowe popołudnie 16 pażdziernika br.  w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli zrzeszonych w Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego z Gminy Zembrzyce. Uczestniczyło w nim około  siedemdziesiąt osób. Tego typu spotkania, regularnie organizowane przez Komisję Socjalną Emerytów i Rencistów Nauczycieli  są znakomitą okazją do wyjścia z domu, spotkania z dawnymi znajomymi i dzielenia się wspomnieniami ze wspólnej pracy pedagogicznej.

Strona 1 z 9

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyce Top of Page