Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zembrzyce (95)

piątek, 18 sierpień 2017 08:02

Dziki „pomagają” w wykopkach?

Napisał

Dziki do tej pory kojarzyły się z wyrządzeniem szkód i stwarzaniem zagrożenia. Tymczasem  ciekawe zjawisko zauważyli Czytelnicy portalu sucha24.pl. 

środa, 16 sierpień 2017 19:20

Premier otwarła niedostępny zbiornik

Napisał

Miłośnicy wodnych szaleństw zapewne z niecierpliwością czekają na otwarcie zbiornika wodnego Świnna – Poręba. Warto jednak pamiętać, że to, iż premier urządziła ceremonię otwarcia, nie oznacza, że z akwenu można legalnie korzystać.

wtorek, 08 sierpień 2017 07:51

Przejedzie peleton, będą utrudnienia

Napisał

Urząd gminy z Zembrzyc informuje o utrudnieniach, z którymi będą musieli się liczyć kierowcy w najbliższą sobotę 12 sierpnia. Problemy w podróżowaniu będą spowodowane wyścigiem kolarskim.

wtorek, 08 sierpień 2017 07:40

Odnaleziono ciało bohatera z Tarnawy Dolnej

Napisał

Jak podaje portal wadowice24.pl, Instytut Pamięci Narodowej zakończył ekshumację na Litwie w grobach, które wskazano jako zapomniane mogiły żołnierzy AK. Wśród szczątków odnaleziono prawdopodobnie ciało porucznika Wojciecha Stypuły ps. Bartek. Żołnierz urodził się w Tarnawie Dolnej.

czwartek, 03 sierpień 2017 19:17

Rezygnowali z funduszu, by było bezpiecznie

Napisał

Mieszkańcy Tarnawy Górnej walczą o poprawę bezpieczeństwa przy drodze powiatowej. Dzięki apelowi skierowanemu do władz starostwa i wojewody, a także przy pomocy radnej powiatowej, jest szansa na poprawę warunków ich codziennego życia. 

poniedziałek, 17 lipiec 2017 21:02

Rombanica po zbóju w Marcówce

Napisane przez

Bacówka u Stanisława Sali w Marcówce była miejscem corocznego wydarzenia o mocno zbójeckiej nazwie, charakterze też,  Rombanica. W sobotnie popołudnie działo się tam, że hej.

piątek, 14 lipiec 2017 09:10

Zagrają w nowych uniformach

Napisał

Nowe marynarki, nowe krawaty, nowe kapelusze. Orkiestra Dęta Rytm Zembrzyce może pochwalić się nowymi strojami.

wtorek, 11 lipiec 2017 13:32

To będzie eksperymentalny rok szkolny

Napisał

Nowe sale, kompetencje a przede wszystkim – eksperymenty. To czeka uczniów i nauczycieli w nadchodzącym roku szkolnym. Zembrzycka edukacja ma być „na piątkę z plusem”.

Już po raz dziesiąty w Zembrzycach odbyła się Karuzela Twórczości, czyli przegląd form scenicznych i wytworów artystycznych osób niepełnosprawnych. Organizatorem, tradycyjnie są Warsztaty Terapii Zajęciowej w Zembrzycach. Ta wspaniała impreza gości zaprzyjaźnione ośrodki z naszego powiatu i nie tylko.

Strona 1 z 8

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyce Top of Page