Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Zembrzyce (125)

Coś w tej nazwie musi jednak być. Już 30 lat temu dziennikarze okrzyknęli mające powstać jezioro "morzem mucharskim". Czy to może być koronnym argumentem do nadania nazwy zbiornikowi w gminie Mucharz?

wtorek, 13 luty 2018 15:33

TIR-y blokują drogę przez Marcówkę

Napisane przez

Nie dość, że panują trudne warunki, to kierowcy nieustannie wybierają przejazd niejednokrotnie nieprzejezdną dla TIR-ów trasą.

poniedziałek, 12 luty 2018 06:22

Bezpieczniej przy zembrzyckich drogach

Napisane przez

Zakończył się montaż barier ochronnych przy najczęściej uczęszczanych trasach gminy.

piątek, 09 luty 2018 15:16

Zembrzyce. Zadbali o zdrowie najmłodszych

Napisał

Gmina Zembrzyce zakupiła siedem oczyszczaczy powietrza z przeznaczeniem dla oddziałów przedszkolnych oraz zerowych funkcjonujących na terenie szkół podstawowych.

Do redakcji portalu sucha24.pl zgłosił się zaniepokojony mieszkaniec Marcówki.

Po przeprowadzonych postępowaniach konkursowych władze Zembrzyc i okolic przyznały dotacje na realizację zadań służących mieszkańcom.

Starosta wadowicki Bartosz Kaliński powołał zespół do przygotowania regulaminu korzystania ze zbiornika wodnego w Świnnej Porębie. Zespół rozpoczął już pracę, ale wciąż nie wiadomo, jak to jezioro będzie się nazywać.

wtorek, 16 styczeń 2018 15:11

Niebezpieczne drzewa znikną z krajobrazu Zembrzyc

Napisane przez

Na stadionie Garbarza Zembrzyce rozpoczeła się wycinka 59 starych drzew.

Strona 1 z 10

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaZembrzyce Top of Page