Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

  object(stdClass)#427 (55) { ["id"]=> string(4) "8410" ["title"]=> string(40) "ALPS. Futsalowa zapowiedź (20 stycznia)" ["alias"]=> string(36) "alps-futsalowa-zapowiedz-20-stycznia" ["catid"]=> string(3) "139" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3924) "

  W zaległym pojedynku z 2 kolejki Monter przegrał z Oldboysami 2:3 (1:3). 

  W meczu na szczycie lider z Zembrzyc, zagra w sobotę z Monterem. Ostatnio okazało się, że Gamba Furiosa ma kilka słabych punktów, a przy tym straciła bramkarza. Niekiedy jednak kłopoty sprawiają, że przeżywające je ekipy jeszcze bardziej się mobilizują. Zatem zapowiadają się nam dwa nie lada pasjonujące, a kto wie czy nie dramatyczne spotkania. Nie można przy tym wykluczyć, że dla mających swoje lata Oldboys wysiłek włożony w starcie z Monterem okaże się na tyle duży, że nie zdążą się w pełni zregenerować na czekający ich niespełna dobę później (zostanie im dokładnie 20 godzin na powrót do domów, odpoczynek i ponowny przyjazd na mecz) pojedynek z Grandą. Ta zagra już tylko o honor, a kojszowianie już nie raz, i nie dwa pokazali, że gdy grają o pietruszkę, a tym samym na luzie to potrafią wówczas zaskoczyć nawet samych siebie.

  Na potknięcie kogoś z wielkiej trójki czekać będzie czwarta do brydża Blok Ekipa. Przed nią stosunkowo łatwe zadanie, czyli konfrontacja z Abrakadabrą. Suszanie są niżej notowani, ale swoje potrafią. Tyle, że jeżeli Blok Ekipa myśli o podium, a tym bardziej o mistrzostwie to z ligowymi średniakami punktów nie mogą tracić.      

  W dwóch pozostałych meczach emocji raczej nie należy się spodziewać, ZrobioneZdrewna.pl powinno bez większego trudu poradzić sobie z Mucharz Teamem, a Błękitna Gwiazda zapewne rozprawi się z sąsiadami zza miedzy czy Rafkopem.   

  20-01-2018 14:00 Abrakadabra - : - BLOK Ekipa
  20-01-2018 15:00 Mucharz Team - : - ZrobioneZdrewna.pl
  20-01-2018 16:00 RAFkOP - : - Błekitna Gwiazda
  20-01-2018 17:00 Granda - : - Oldboys
  20-01-2018 18:00 Gamba Furiosa - : - Monter

 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  ALPS. Futsalowa zapowiedź (20 stycznia)

  Szczegy...
 • object(stdClass)#421 (55) { ["id"]=> string(4) "8407" ["title"]=> string(41) "Wepchnął Peugeota do przydrożnego rowu" ["alias"]=> string(39) "wjechal-do-rowu-uwaga-slisko-na-drogach" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(349) "

  Przekonał się o tym kierujący Volkswagenem. Tak niefortunnie wyprzedzał Peugeota, że nie zachował odpowiedniej odległości od niego i wepchnął go do przydrożnego rowu. Obeszło się bez rannych, choć początkowo wydawało się, że pomocy medycznej wymagać będzie pokrzywdzony w kolizji.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Wepchnął Peugeota do przydrożnego rowu

  Szczegy...
 • object(stdClass)#420 (55) { ["id"]=> string(4) "8406" ["title"]=> string(23) "Jak mówią tak robią!" ["alias"]=> string(19) "jak-mowia-tak-robia" ["catid"]=> string(2) "96" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3640) "

  Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej Maków Podhalański-jednostka Maków Dolny nie zasypiają gruszek w popiele i nadal dążą do usprawniania. Tym razem dzięki kreatywności właśnie udało się im pozyskać torbę Ratowniczą OSP R1, poprzez współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Małopolski Oddział Regionalny.

  Jak relacjonuje Naczelnik OSP Maków Dolny  Mateusz Szklarczyk:

  Pozyskanie tego sprzętu było dla nas sprawa priorytetową, nie mogliśmy się obyć bez pomocy organizacji trzecich, czy też wypożyczenia takiego sprzętu, w celu pełnej realizacji działań statutowych, m.in. zabezpieczeń imprez masowych, zawodów sportowych, uroczystości państwowych i religijnych etc.

  Należy zauważyć, że w dzisiejszych czasach strażak nie tylko gasi pożary, ale jest interdyscyplinarnym specjalistą, który musi posiadać odpowiednią wiedzę i środki, by móc nieść pomoc i ratunek w każdej sytuacji. Standardem jest sytuacja, w której jednostki OSP to podmioty ratowniczo-gaśnicze i my z dniem dzisiejszym, zaczęliśmy wreszcie spełniać w pełni te standardy.

  Jednakowoż nic nie dzieje się samo, a droga do modernizacji naszej jednostki jest dosyć wyboista. Końcem zeszłego roku zakupiliśmy z własnych środków część sprzętu medycznego i przyznajemy, że byliśmy przekonani, że będzie to sygnałem dla podmiotów rozdzielających dotacje, iż zasłużyliśmy na wsparcie, ponieważ włożyliśmy ogromny wkład własny w doposażenie jednostki (deska ortopedyczna, szyny kramera oraz bagażnik samochodowy do przewożenia tego sprzętu). Dlatego liczyliśmy na dotacje od Ministerstwa Sprawiedliwości, w formie powyższej torby medycznej. Jednak nasza jednostka niestety, jako jedna z niewielu w województwie, nie otrzymała takiego sprzętu. A jest to sprzęt kosztowny, bo sama torba PSP R1 kosztuje blisko 5 tysięcy złotych. Nasz budżet, nadwyrężony licznymi inwestycjami w podniesienie zdolności bojowej, oraz rewitalizacje jednostki nie był wstanie pokryć tego wydatku, dlatego zwróciliśmy się o pomoc do starych przyjaciół.

  Z ARiMR zaczęliśmy wielowymiarową współpracę już w czerwcu zeszłego roku, w ramach konkursu BEZPIECZNA ZABAWA I PRACA NA WSI PODCZAS WAKACJI, następnie współdziałaliśmy w czasie naszego Pikniku Strażackiego. Przyznajemy, że kierownictwo agencji było pod wrażeniem naszej przedsiębiorczości i chęci do działania, dlatego kiedy dowiedziało się o naszej sytuacji, praktycznie samo zaoferowało nam pomoc. I stało się, bo oficjalnie w dniu dzisiejszym poprzez Głównego Specjalistę do spraw szkoleń i promocji ARiMR na Małopolskę Panią Barbarę Barwacz-Mikułe, przekazano nam torbę ratowniczą OSP R1, wraz z życzeniami tego, żeby ten sprzęt dobrze nam służył, bo jak służył zauważono podczas uroczystego przekazania w naszej remizie, jest to sprzęt niezbędny, a dotacja w tej formie w pełni wypełnia statutowe zadania agencji, zważywszy na rolniczy charakter gminy Maków Podhalański.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Jak mówią tak robią!

  Szczegy...
 • object(stdClass)#419 (55) { ["id"]=> string(4) "8403" ["title"]=> string(128) "Czy Ty też zaczynasz tak swój dzień ? Masz dość golenia, wrastających włosków lub zaczerwienionej, podrażnionej skóry?" ["alias"]=> string(113) "czy-ty-tez-zaczynasz-tak-swoj-dzien-masz-dosc-golenia-wrastajacych-wloskow-lub-zaczerwienionej-podraznionej-skory" ["catid"]=> string(3) "148" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3064) "

   

  Wiedząc o tym, że inne metody depilacji potrafią być nieskuteczne i dość nieprzyjemne, amerykańska firma wprowadziła na rynek laser LightSheer – najlepsze urządzenie do usuwania zbędnych włosów na ciele. Laser ten jest bezpieczny, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m.in. ISO 9001. Dzięki LightSheer depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie !!!

  Decydując się na zabieg depilacji laserowej, sprawdź dokładnie informacje i opinie o laserze, którym chcesz mieć wykonany zabieg oraz czy są efekty…..

   

  [space height="HEIGHT"]

  W tym miejscu należy podkreślić różnicę pomiędzy laserem diodowym (który my posiadamy) oraz urządzeniem IPL, które często reklamują się jako "lasery usuwające owłosienie". IPL to urządzenie generujące silną wiązkę światła- osłabia on włos, lecz nie ma wystarczającej mocy, aby zniszczyć go doszczętnie. Nasi klienci często podchodzą bardzo nieufnie do oferowanych przez nas zabiegów laseroterapii, właśnie ze względu na fakt, iż korzystali w przeszłości z usuwania (osłabiania) włosów metodą IPL. Jest to rodzaj zabiegu, który pozwala pozbyć się problemu rosnących włosów na dłuższy czas, lecz nie na stałe. W przeciwieństwie do depilacji laserowej Lightsheer, która niszczy włosy permanentnie. Jeżeli w przeszłości korzystaliście Państwo z zabiegów usuwania owłosienia i włosy odrosły - najprawdopodobniej zabiegi były wykonane przy pomocy urządzenia IPL lub niewprawnego operatora. W MAGIA SPA mamy 9-letnie doświadczenie pracy laserem Lightsheer Desire i setki zadowolonych klientów.

  Chcesz się cieszyć gładkim ciałem NA ZAWSZE ? Zapraszamy do salonu MAGIA SPA.

   

  [space height="HEIGHT"]

   

  Więcej informacjina naszej stronie:

  www.magiaspa.com

  tel. 660 050 534

  Zapraszamy 


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Czy Ty też zaczynasz tak swój dzień ? Masz dość golenia, wrastających włosków lub zaczerwienionej, podrażnionej skóry?

  Szczegy...
 • object(stdClass)#418 (55) { ["id"]=> string(4) "8402" ["title"]=> string(27) "Białka. Pożar na poddaszu" ["alias"]=> string(24) "bialka-pozar-na-poddaszu" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(279) "

  Pożar wybuch na poddaszu około 18.35. Do akcji ruszyli strażacy z Białki, Juszczyna, Makowa oraz Suchej. Żywioł dość szybko udało się okiełznać i straty nie powinny być duże. Ogień na pewno zniszczył 10 mkw. dachu.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Białka. Pożar na poddaszu

  Szczegy...
 • object(stdClass)#417 (55) { ["id"]=> string(4) "8401" ["title"]=> string(32) "Wichury mogą zagrażać życiu!" ["alias"]=> string(36) "orkan-fryderyka-uderzy-dzis-w-polske" ["catid"]=> string(2) "94" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(683) "

  IMGW-PIB wydał ostrzeżenie II stopnia przed silnym wiatrem.

  - Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, z porywami do 100 km/h, południowego skręcającego na zachodni. Miejscami zawieje i zamiecie śnieżne – czytamy w komunikacie.

  Drugi stopień zagrożenia oznacza, że przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Wichury mogą zagrażać życiu!

  Szczegy...
 • object(stdClass)#416 (55) { ["id"]=> string(4) "8400" ["title"]=> string(91) "W Wadowicach pracują nad regulaminem jeziora, tylko wciąż nie wiadomo... jakiego jeziora" ["alias"]=> string(84) "w-wadowicach-pracuja-nad-regulaminem-jeziora-tylko-wciaz-nie-wiadomo-jakiego-jeziora" ["catid"]=> string(3) "100" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(3080) "

  Co z tym jeziorem - pytają internauci starostę wadowickiego. Otwarcie zapory nastąpiło latem zeszłego roku, a do dziś niema regulaminu korzystania ze zbiornika wodnego. Jak poinformował starosta, zespół do spraw opracowania regulaminu zebrał się w Wadowicach w środę (18.01).

Pracujemy nad regulaminem korzystania z Zalew Świnna Poręba. Zagadnień i problemów do rozwiązania jest tyle, ile wody w jeziorze, ale #damyradę. O efektach naszej pracy poinformujemy niebawem - twierdzi starosta.

Pytany, jaka będzie nazwa zbiornika odpowiada, że to nie jest jego kompetencja.

Tutaj ostateczna decyzja należy do Ministra MSWiA póki co inicjatywę w sprawie nazwy jeziora przejęła Gmina Mucharz - poinformował starosta.

Przypomnijmy, że w tej chwili na stole leżą trzy propozycje jeśli chodzi o nazwę: Jezioro Mucharskie,Jezioro Wadowickie i Zalew Świnna Poręba. Jak mówił w swoim czasie wójt gminy Mucharz, Wacław Wądolny, większość mieszkańców jego gminy opowiada się za nazwą Jezioro Mucharskie. Jednocześnie wykonane dla gminy badania, wykazały, że Jezioro Wadowickie ma większy potencjał rozpoznawalności wśród potencjalnych turystów.

Inną sprawa są zaś zasady użytkowania nowego akwenu. Tutaj dużo do powiedzenia mają dwa samorządy powiatowe w Suchej Beskidzkiej oraz Wadowicach. To na nich spoczywa bowiem obowiązek prawnych uchwalenia zasad i regulaminu użytkowania nowego jeziora. Regulamin ma między innym określić, czy na terenie zbiornika zostanie wprowadzona „strefa ciszy" tzn. na przykład wzorem niektórych jezior naturalnych nie będzie można tutaj używać silników motorowych. Te i inne szczegóły mają podlegać konsultacji.

W skład zespołu starosty wadowickiego do przygotowania regulaminu weszli przedstawiciele wszystkich gmin leżących przy zbiorniku oraz przedstawiciele ochrony środowiska ze starostwa w Suchej i Wadowicach.

Jak na razie na terenie całego zbiornika i jeziora nadal obowiązują zakazy korzystania z tego akwenu wodnego. Nie można się tutaj kąpać się, łowić ryby, a także pływać po zbiorniku łodziami, a gospodarzem pozostaje Skarb Państwa.

Autor: 


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  W Wadowicach pracują nad regulaminem jeziora, tylko wciąż nie wiadomo... jakiego jeziora

  Szczegy...
 • object(stdClass)#415 (55) { ["id"]=> string(4) "8397" ["title"]=> string(34) "Wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka." ["alias"]=> string(30) "wyjatkowy-dzien-babci-idziadka" ["catid"]=> string(3) "105" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(1814) "

  Czyms wyjątkowym i miłym dla naszych Dziadków będzie na pewno czas im poświęcony i spędzony z Nimi tego dnia. Może na wspólnym obiedzie lub kolacji?

  Hotel Klaudia w Juszczynie na tę okazję w dniach 20-21 stycznia przygotował specjalne zestawy.

  Zaproś ich do naszej Restauracji w tym dniu, spędzcie razem czas w naszym Hotelu w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

  W naszej ofercie znajdziesz również ciekawe Vouchery upominkowe, które można w dowolny sposób łączyć i samodzielnie skomponować prezent z tej wyjątkowej okazji.

  Może to być pakiet vpobytowy-dwu lub trzy dniowy w naszym Hotelu, atrakcje ze Strefy Relaksu, basen, sauna, jacuzzi, zabiegi i masaże z szerokiej oferty hotelowej.

  Hotel Klaudia to wyjątkowe miejsce na mapie naszego powiatu, gdzie babcie i dziadkowie w ciszy i spokoju zregenerują swoje siły, odpoczną i zrelaksują się w malowniczej okolicy.

  Zaskocz ich nietypowym prezentem, a na pewno będą Ci wdzięczni za taką niespodzienkę.

  Zapraszamy- www.hotelklaudia.pl

   


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka.

  Szczegy...
 • object(stdClass)#414 (55) { ["id"]=> string(4) "8393" ["title"]=> string(38) "ALPS.Futsalowa pigułka ( 13 stycznia)" ["alias"]=> string(34) "alps-futsalowa-pigulka-13-stycznia" ["catid"]=> string(3) "139" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(7573) "

   

  Granda Kojszówka – ZrobieneZdrewna.pl Juszczyn 2:5

  - Już przed meczem wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że nie będzie dobrze. Przeszło nas zbyt dużo. Inni by się może cieszyli z długiej ławki. W naszym przypadku zupełnie się to jednak nie sprawdza. Gdy jest nas dużo to po prostu mamy kłopoty z komunikacją się – mówi Karol Dudziak, kapitan Grandy, który w tym spotkaniu raz wpisał się na listę strzelców. Zanim to jednak nastąpiło to juszczynianie zdołali czterokrotnie umieścić piłkę w siatce, czym może jeszcze nie rozstrzygnęli derbowej potyczki, ale na pewno ustawili sobie mecz. – No co powiedzieć. Widać, świąteczny nastrój nas nie opuścił i nadal rozdajemy mikołajkowe prezenty – ubolewa kapitan Grandy, którego trafienie pozwoliło zespołowi odzyskać wiarę na korzystny wynik. Po zmianie stron trafił Artur Stolarczyk i wówczas kojszowianie jeszcze bardziej poczuli krew. Poszli za ciosem, ale ich skuteczność pozostawiała dużo do życzenia, a przy tym przytrafił im się indywidualny błąd i było po ptakach. – Gdybyśmy wygrali to w kontekście sobotnich wyników mieliśmy szanse nawet na podium. Teraz zostaje nam walka o honor, a ta nam zawsze dobrze wychodzi. Szanse na dobrą lokatę wciąż mamy bo rozstrzelał nam się Artur Stolarczyk, który w tym sezonie wypracował już 300 proc. normy – mówi Karol Dudziak. Komplementuje rywali, w szeregach których bramki zdobyli Łukasz Kaczmarczyk (2), Krystian Bury, Marcin Ceremuga i Łukasz Sarna.

  Abrakadabra Sucha Beskidzka - Rafkop Grzechynia 11:7

  Pojedynek zespołów, które udział w lidze traktują jako dobrą zabawę (podium im nie grozi, a spadków nie ma) był radosnym futbolem. Skorzystali na tym kibice, którzy obejrzeli aż 18 bramek! Jedną trzecią z nich zdobył Robert Sumera i to jemu należy się tytuł ojca zwycięstwa, choć cztery trafienia Macieja Pyki także zasługują na szacunek. Jednego gola „po drodze” dorzucił Mikołaj Celak. W ekipie z Grzechyni wyczyn Macieja Pyki skopiował Krzysztof Kozina, a hat-trickiem popisał się Kamil Takuśki, ale jak pokazało życie nie wystarczyło to nawet do zdobycia punktu, o trzech nawet nie wspominając.

  Gamba Furiosa Zembrzyce - Blok Ekipa 3:6

  Bardzo dobrze spisująca się od początku sezonu Blok Ekipa pokazała innym zespołom jak należy grać z zembrzyczanami. Żeby to jednak było takie proste, to każdy by tak grał. Kluczem okazała się wyborna skuteczność, a z tą jak wiadomo bywa różnie. - Przegraliśmy zasłużenie. Blok Ekipa fenomenalnie weszła w mecz. Co strzał to bramka i szybko objęli prowadzenie 4:0. Gdy dostałem dwuminutową karę to się… obudziliśmy i potrafiliśmy w osłabieniu zdobyć gola – mówi Jakub Nosal, kapitan Gamby Furiosy. Uważa, że jego zespół w drugiej połowie zaprezentował zdecydowanie lepiej. Niemniej oddaje rywalom, że i oni grali bardzo solidnie i agresywnie w obronie, a przede wszystkim dużo biegali. - Byli lepsi i zasłużenie w 100 proc. wygrali. My przespaliśmy mecz, przeszliśmy obok spotkania . Nie był to nasz dzień. Mówi się trudno, gra się dalej. Jest to nasza pierwsza porażka od ponad roku na hali, wiec jeszcze większe gratulacje dla przeciwnika za wynik – komplementuje rywali Jakub Nosal. Gorzej porażkę zniósł bramkarz Gamby - Paweł Urbanek, który został ukarany wykluczeniem z rozgrywek między innymi za wysoce niesportowe zachowanie, atak na zawodnika drużyny przeciwnej, prowokowanie przeciwników. – Szukamy bramkarza – mówi Jakub Nosal.

  W sobotę dla lidera dwie bramki zdobył Piotr Bachorczyk, a jedną Artur Lubaś. Blok Ekipę do wygranej, która otwiera im na nowo drogę do mistrzostwa ligi, poprowadzili Mateusz Matyja i Robert Bachul (po dwie bramki), a po golu zdobyli Kamil Białończyk i Dawid Dyrcz.

  Oldboys Sucha Beskidzka - Błękitna Gwiazda Białka 4:6

  O prawdziwości powiedzenia, że nie taki diabeł straszny, jak go malują przekonała się w sobotę Błękitna Gwiazda, która dość nieoczekiwanie pokonała faworyzowanych Oldboys. Krzywdzącym byłoby napisanie, że suszanie są kolosem na glinianych nogach. Choć trzeba przyznać, że budowanie zespołu zaczyna się od obrony, a w niej faworytom potyczki brakowało nawet nie jednej, a dwóch nóg, bo osoba, o której mowa jest w pełni sprawna. Suszanie przekonali się, jak cennym zawodnikiem jest dla nich Karol Głuc. Starcie z białczanami wyraźnie pokazało, że bez niego nie ma kto trzymać obrony w ryzach, a w skrajnych sytuacjach być tym ostatnimi, który każdą dziurę załata. – Brak Karola na pewno był odczuwalny. Jednak trzeba oddać rywalom, że zagrali znakomite zawody. Ale takie prawo młodości. Wielu z nich nie ma nawet 20 lat. Oni są o dwa, a niekiedy trzy razy młodsi od nas – ocenił mecz Marcin Banaś, kapitan Oldboys, a zarazem strzelec dwóch bramek. Poza nim dla pokonanych trafili jeszcze Bartłomiej Łękawa i Janusz Rak. W szeregach zwycięzców skutecznością (tego samego nie można powiedzieć o rywalach) błysnął Wojciech Bachul, zapisując na swoim koncie hat-tricka. Po bramce dorzucili Marcin Rzeszótko, Mateusz Bala i Tomasz Malik.

  Monter Kurów - Mucharz Team 7:2

  W kończącym kolejkę spotkaniu nie było niespodzianki. Mistrz ALPS Monter nie dał szans Mucharz Team, który tak jak kurowianie debiutuje w rozgrywkach futsalowych. U triumfatorów po trzy bramki zdobyli Mariusz Spyrka i Dawid Boczek, a raz piłkę w sieci umieścił Łukasz Folęga. W zespole z powiatu wadowickiego na listę strzelców wpisali się po razie Jan Łach i Michał Pietrusa. – Do meczu podeszliśmy spokojnie, gdyż wiedzieliśmy, że rywal nie jest wymagający. Nie oznacza to jednak, że zlekceważyliśmy przeciwnika, czy też nie mieliśmy dla niego szacunku. Byliśmy jednak pewni swoich umiejętności. Chociaż… W głowie mieliśmy, że to pierwszy mecz po dłuższej przerwie – mówi Tadeusz Copija, kapitan Montera. Kurowianie przystąpili poza tym do pojedynku bez bramkostrzelnego Pawła Gacha i niewiele mu ustępującego Sławomira Krupki. Za to po kontuzji w kadrze meczowej znalazł się Szymon Tlałka, więc ilościowo kurowianie prezentowali się dobrze. – Nie patrzymy na wyniki innych, ale nie sposób nie zauważyć, że rywale zagrali dla nas. Jednak teraz przed nami chwila prawdy – zauważa Tadeusz Copija. W piątek przed Monterem zaległe starcie z Oldboys, a w sobotę w ramach siódmej kolejki pojedynek z Gambą Furiosą. – Tak suszanie, jak i zembrzyczanie przegrali, więc na pewno będą dodatkowo zmotywowani. Emocji nie powinno zabrakną. Jedno jest pewne, będzie ciężko  – twierdzi kapitan Montera.  


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  ALPS.Futsalowa pigułka ( 13 stycznia)

  Szczegy...
 • object(stdClass)#447 (55) { ["id"]=> string(4) "8387" ["title"]=> string(57) "Budzów. Auto wypadło z drogi, interweniowało pogotowie" ["alias"]=> string(15) "budzow-dachowal" ["catid"]=> string(3) "134" ["published"]=> string(1) "1" ["introtext"]=> string(0) "" ["fulltext"]=> string(479) "

  Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji drogowej doszło po południu we wtorek w Budzowie. Konieczna była interwencja pogotowia ratunkowego.

  - Kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem – poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

  Prawdopodobnie doznał wstrząśnięcia mózgu.


 • Z gbokim alem zawiadamiamy,
  e dnia zmar w wieku lat

  Budzów. Auto wypadło z drogi, interweniowało pogotowie

  Szczegy...
 • Gazetki Promocyjne

  HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaTomasz Wala Top of Page