Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 13 wrzesień 2017 12:14

Juhas zostanie Juhasem ale dostanie „nową twarz”

Od wielu tygodni mieszkańcy Suchej Beskidzkiej zachodzą w głowę, co też powstanie na miejscu Domu Handlowego Juhas. Jak się okazuje, nowoczesny budynek zachowa większość swych pierwotnych walorów.

Trwający remont leciwego, i nie ma co się oszukiwać, niezbyt już urodziwego budynku, napotkał się z niespodziewanymi problemami, jednak jego właściciele maja nadzieję, że być może na przełomie roku mieszkańcy Suchej Beskidzkiej znów będą mogli zawitać w progi Juhasa.

Juhasa, bo nazwa znanego budynku nie zmieni się. Na pewno zmieni się funkcjonalność, budynek zostanie powiększony i przede wszystkim – unowocześniony. Na pewno wróci tam sklep odzieżowy, Gracja, sklep z ozdobami, lodziarnia. Do właścicieli zgłaszają się też powoli przedsiębiorcy, którzy szukają miejsca pod innego rodzaju działalność. 

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaJuhas zostanie Juhasem ale dostanie „nową twarz”