Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 09 styczeń 2017 09:14

Gminne dotacje na sport

Do dzisiaj ( 9 stycznia) kluby sportowe z Suchej Beskidzkiej  mogą składać wnioski o wsparcie finansowe na swoją działalność.

 

31 stycznia poznamy pomiędzy, które kluby sportowe miasto Sucha Beskidzka rozdzieli 165 tysięcy złotych, jakie zamierza przeznaczyć na dotacje dla tych podmiotów w 2017 roku.

O dotację mogą ubiegać się kluby sportowe, które chcą poprawić warunki do uprawiania sportu, zwiększyć dostępności mieszkańców do zajęć sportowych, a także popularyzować aktywne formy wypoczynku poprzez organizację zajęć, zawodów i imprez sportowo-rekreacyjnych.

Projekty, które otrzymają dotację mają być realizowane od 1 lutego do 30 listopada br.

Pieniądze będzie można otrzymać na realizację programów szkolenia sportowego, zakup sprzętu, pokrycie kosztów organizowania zajęć, zawodów sportowych lub imprez sportowo-rekreacyjnych. Z pieniędzy budżetu gminy będzie można opłacić też wynagrodzenie kadry szkoleniowej.

Wnioski należy składać w formie pisemnej,
w zamkniętej, kopercie ze wskazaniem nazwy i adresu klubu składającego wniosek, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu do kontaktu, z dopiskiem: „Wniosek o  przyznanie dotacji na wsparcie realizacji projektów z zakresu rozwoju sportu w Gminie Sucha Beskidzka w 2017 roku”.

Przy wyborze projektów preferowane będą projekty przewidujące udział finansowy środków własnych wnioskodawcy na poziomie wyższym niż wymagane 10%.

Dodatkowe informacje dotyczące konkursu na wsparcie realizacji projektów z zakresu rozwoju sportu w Gminie Sucha Beskidzka w 2017 roku można uzyskać w Referacie Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Suchej Beskidzkiej ul. Mickiewicza19, I piętro, pokój nr 26 i 27, nr tel. 33 874 95 47, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oprac. km

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaGminne dotacje na sport Top of Page