Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 30 grudzień 2016 11:37

Uwaga ! Zmiany na przejazdach kolejowych w Suchej Beskidzkiej

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podały ważną informację dla przejeżdżających przez przejazdy kolejowe w Suchej Beskidzkiej.

Kilka dni temu nastąpiła zmiana kategorii przejazdów;

- dnia 21.12.2016 przekwalifikowano przejazd z kat. A na B z czterema drągami rogatkowymi na ul. Zamkowej w Suchej Beskidzkiej, km 44.063

- dnia 22.12.2016 przekwalifikowano przejazd z  kat. A na B z czterema drągami rogatkowymi na ul. Beniowskiego w Suchej Beskidzkiej, km 45.169 / 1.067.

- dnia 28.12.2016 przekwalifikowano przejazd z kat.  A na B z czterema drągami rogatkowymi na ul. Piłsudskiego w Suchej Beskidzkiej, km 2.169

Obecnie na powyższych przejazdach nie ma obsady dróżnika przejazdowego, półrogatki zamykane są samoczynnie po najechaniu pociągu na czujniki zamontowane w torze.

Przypomina się kierującym o bezwzględnym zakazie zatrzymywania się na przejazdach kolejowych i wjeżdżania za sygnalizator przy włączonym świetle czerwonym.

Wprowadzone zmiany wpłyną na czas oczekiwania na przejazd pociągów, który powinien wynosić około 2 minuty.

 

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaUwaga ! Zmiany na przejazdach kolejowych w Suchej Beskidzkiej Top of Page