Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 listopad 2018 09:47

Miesiąc z korkami

Kierowcy podróżujący przez Suchą Beskidzką muszą się uzbroić w sporą dozę cierpliwości. Przez najbliższe tygodnie trzeba będzie przyzwyczaić się do "jazdy" w korkach.

Suska policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i cierpliwość. czas przejazdu przez Suchą Beskidzką, przede wszystkim ulicami Piłsudskiego i Mickiewicza, szczególnie w godzinach szczytu, może potrwać nawet kilkadziesiąt minut. - Informujemy, że w związku z rozpoczęciem remontu drogi wojewódzkiej 946 w Suchej Beskidzkiej została wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu - podali suscy stróże prawa. - Przewidywany termin zakończenia robót i przywrócenia stałej organizacji ruchu to 30.11.2018 r.

Jak podaje ratusz w Suchej Beskidzkiej, "znikną koleiny i wyboje w okolicach suskiego rynku, skrzyżowania obok Juhasa, a na głównej drodze od torów kolejowych (ul. Piłsudskiego) do skrzyżowania z ul. Handlową i Przemysłową zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa. Wyregulowane będą wszystkie studzienki kanalizacji sanitarnej i deszczowej łącznie z wymianą pokryw. Remontu doczeka się również pominięty niegdyś odcinek ul. Role od sygnalizacji świetlnej w kierunku Żywca do wykonanej cztery lata temu nowej nawierzchni".

źródło: KPP Sucha Beskidzka, UM Sucha Beskidzka

foto: czytelnik

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaMiesiąc z korkami