Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (439)

poniedziałek, 07 sierpień 2017 10:30

Plac Monteskiusza w Suchej Beskidzkiej?

Napisał

27 lipca Koło .Nowoczesnej z Suchej Beskidzkiej zwróciło się z wnioskiem do Rady Miejskiej o nadanie nazwy „Plac imienia Monteskiusza” terenowi pomiędzy Sądem Rejonowym, a Galerią Handlową.

Proboszcz parafii z Suchej Beskidzkiej zajął oficjalne stanowisko wobec autorów listu dotyczącego kontrowersyjnych działań duszpasterza, a pod którym zbierane były podpisy. Duchowny w niedzielnym kazaniu odniósł się do treści.

Policja Państwowa została powołana ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z 24 lipca 1919 r. Na pamiątkę tego wydarzenia współczesna Policja obchodzi swoje święto właśnie 24 lipca. Oficjalna uroczystość Święta Policji w Powiecie Suskim odbędzie się 28 lipca 2017r. , w trakcie której policjanci odbiorą awanse na wyższe stopnie policyjne.

środa, 19 lipiec 2017 09:15

Nie chcą proboszcza, skarżą się do kurii

Napisał

Wierni z Suchej Beskidzkiej chcą poskarżyć się arcybiskupowi na proboszcza parafii Nawiedzenia NMP. Uważają, że jego zachowanie nie jest odpowiednie. Pojawiają się też wątpliwości co do spraw finansowych parafii.

Podczas imprez i wydarzeń sportowych czy kulturalnych, często w wirze emocji nie zauważany tych, którzy „w cieniu” czuwają nad bezpieczeństwem uczestników, i w razie potrzeby natychmiast ruszają na pomoc. A bywa tak, że mają co robić.

środa, 12 lipiec 2017 09:18

Suscy druhowie szkolą się na linach

Napisał

Strażacy – ochotnicy z Suchej Beskidzkiej Miasta rozpoczęli na początku lipca serię szkoleń, które pozwolą im nieść pomoc m.in. na wysokościach. 

wtorek, 11 lipiec 2017 18:47

Dzień Strażaka z odznakami i odznaczeniami

Napisał

W sali rycerskiej suskiego zamku w minioną sobotę odbyły się uroczystości związane z Dniem Strażaka.

poniedziałek, 03 lipiec 2017 08:14

W Suchej Beskidzkiej przybywa uczniów

Napisał

O ponad dwie setki uczniów zasiądzie w nowym roku szkolnym w ławkach klas szkół prowadzonych przez miasto. Jak wynika z danych, ubyło gimnazjalistów, przybywa uczniów młodszych.

wtorek, 04 lipiec 2017 12:35

(AKTUALIZACJA) Nie żyje Tomasz Brańka

Napisał

W ubiegłym tygodniu dotarły do nas tragiczne wieści z niemieckiej Kolonii. W wyniku potrącenia przez samochód życie stracił mieszkaniec Suchej Beskidzkiej Tomasz Brańka.

Strona 1 z 34

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page