Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (519)

Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Beskidzka-Miasto zaprasza na VIII festyn strażacki, który rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę (11 sierpnia) na placu rynkowym w Suchej Beskidzkiej. Strażacy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Również w tym dniu odbywał się będzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka".

Trudno ich nie polubić, trudno nie słuchać z uwagą, wreszcie trudno zakończyć rozmowę. Suszanin Łukasz Gawlas i jego żona Kasia postanowili rzucić wszystko i jechać bynajmniej nie w Bieszczady, ale w podróż po Europie. Kim są, dlaczego i po co to robią, czy wreszcie jak radzą sobie z kryzysami - na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w pierwszym wywiadzie, jakiego udzielili w życiu. Bez dwóch zdań na pewno nie ostatnim.

Maciej Krzyśków/Sucha24.pl: Pod jednym z komentarzy waszego vloga na FB zauważyłem taki  wpis: „co trzeba, zrobić, żeby się z wami zaprzyjaźnić”

wtorek, 31 lipiec 2018 08:01

W rocznicę Powstania zawyją syreny

Napisane przez

W związku z przypadającą 74 rocznicą Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia władze Suchej Beskidzkiej zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystym apelu organizowanym przez harcerzy z 2 Szczepu „Horyzont” z Suchej Beskidzkiej. „Apel Powstańców z 44r.” odbędzie się w najbliższą środę o 16.45 na suskim rynku.

piątek, 20 lipiec 2018 09:17

Suszanie zapłacą więcej za wodę i ścieki

Napisane przez

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie pod koniec kwietnia zatwierdziło taryfy, które zaproponowała Gmina Sucha Beskidzka.

poniedziałek, 02 lipiec 2018 07:19

Radni Suchej nie chcą obniżać pensji burmistrza

Napisane przez

Na początku maja opublikowano rozporządzenie, zgodnie z którym o 20 procent obniżone miały zostać wynagrodzenia m.in. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

czwartek, 28 czerwiec 2018 06:28

Władze Suchej czekają na krok sklepikarzy

Napisane przez

Suscy włodarze zachwalają nową promenadę miejską i liczą na to, że miejscowi przedsiębiorcy pójdą w ich ślady dążąc do estetyzacji centrum stolicy regionu.

"...bo przecież nie ma się czego bać, ani tym bardziej wstydzić..."

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 10:46

Wakacje trwają, ceny na suski basen idą w górę

Napisał

Od 1 lipca 2018 r. nastąpi zmiana cennika w krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej. Dlaczego?

W dniu 12 czerwca 2018 roku na terenie powiatu wielickiego przeprowadzono VIII Mistrzostwa Medyczne i Ratownicze Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych woj. małopolskiego, w których startowało dwadzieścia zespołów odpowiednio wyposażonych, reprezentujących poszczególne jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP z terenu naszego województwa, a także krakowską Szkołę Aspirantów PSP. Zawody polegały na wykonywaniu czynności ratowniczych podczas różnych zdarzeń, gdzie przede wszystkim oceniano udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy przed medycznej poszkodowanym.

Strona 1 z 40

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka