Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Sucha Beskidzka (470)

Dzięki współpracy polskich i ukraińskich uczelni do muzeum w Suchej Beskidzkiej trafiły ważne dla nauki o historii miasta materiały.

W ramach akcji w grudniu br., kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić prawidłowe ustawienie świateł w swoim samochodzie. Będzie to możliwe dzięki II edycji akcji „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”.

piątek, 01 grudzień 2017 06:57

Składowisko odpadów bez zagrożenia

Napisane przez

Na zlecenie władz Suchej Beskidzkiej specjalistyczna firma wykonała monitoring zrekultywowanego składowiska odpadów komunalnych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zostali zaproszeni przez Uczniowski Klub Sportowy "Jasień" Sucha Beskidzka na spotkanie z wychowankami sekcji pływackiej na terenie basenu w Suchej Beskidzkiej. 

poniedziałek, 13 listopad 2017 09:12

Remont Suskiego Zamku pod okiem Rady Budowy

Napisane przez

To szlagierowa inwestycja w Suchej Beskidzkiej. Na terenie Zespołu Zamkowo – Parkowego rozpoczęły się prace remontowo – konserwatorskie Suskiego Zamku. Aby prace przebiegały zgodnie z oczekiwaniami, powołano specjalne ciało odpowiedzialne za nadzór prac.

niedziela, 12 listopad 2017 09:34

W stolicy powiatu patriotycznie i śpiewająco

Napisane przez

Festiwal Pieśni Patriotycznej oraz przemarsz ulicami miasta uświetnił suskie obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej sprawdzili wszystkie miasta i gminy w Polsce na podstawie danych z Głównego Urzędu Statystycznego. Wśród wymienionych znalazła się stolica powiatu suskiego.

piątek, 03 listopad 2017 07:31

Dziesiątki tysięcy za wywiezienie gratów

Napisane przez

Zakład Komunalny w Suchej Beskidzkiej przeprowadził ostatnią z trzech planowanych w tym roku zbiórek odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych.

wtorek, 31 październik 2017 09:45

Nieludzko traktują krowy? Straż nie potwierdza

Napisane przez

Czytelnicy portalu sucha24.pl interweniują w sprawie pasących się dniami i nocami krów na jednym z pastwisk. Według niektórych zwierzęta są męczone. Służby jednak nie potwierdzają ich obaw.

Strona 1 z 37

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka Top of Page