Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 14 maj 2018 06:48

Do szpitala przez... wertepy

Kierowcy parkujący samochody na szpitalnym parkingu nie mają łatwego życia. A dokładnie - ich pojazdy, które są narażone na uszkodzenia.

Jeden z mieszkańców powiatu suskiego zwrócił uwagę na problemy kierowców, którzy muszą skorzystać z przyszpitalnego parkingu. Stan jego nawierzchni pozostawia wiele do życzenia.

 "Tak wygląda parking szpitalny ogólnodostępny (na zdjęciu - przyp red.). Warunki są fatalne! Coś z tym trzeba zrobić. kierowcy przejeżdżają przez ogromną dziurę, która po deszczu zamienia sie w bajoro. Na środku są pozostałości po poprzednim budynku które powodują że teren jest nierówny i tylko czekać jak ktoś oskarży szpital o zniszczenie pojazdu i obciąży kosztami naprawy" - napisał jeden z Czytelników portalu sucha24.pl.

Jak dowiedzieliśmy się w suskim szpitalu, sprawa zostanie niebawem załatwiona.

- W najbliższych dniach miejsce w którym znajduje się wyrwa w ziemi - zostanie zasypane tłuczniem i utwardzone - mgr Monika Wróblewska-Polak, kierownik Działu Marketingu i Promocji Zdrowia, rzecznik prasowy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej.- Natomiast jeżeli chodzi o modernizację powierzchni placu parkingowego, o którym mowa, w tym roku kalendarzowym wykonane zostaną prace usprawniające warunki do parkowania pojazdów.

 

HomeWydarzeniaPowiatDo szpitala przez... wertepy