Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach samorządowych

wtorek, 14 listopad 2017 08:45

Suski szpital wyjaśnia piątkowe zamieszanie

W piątek 10 listopada w redakcji portalu sucha24.pl rozdzwoniły się telefony. Oburzeni pacjenci skarżyli się, że nikt nie poinformował o tym, że w szpitalu ten dzień był dzień wolnym od pracy.

Dzień przed sobotnim Narodowym Świętem Niepodległości skontaktowali się z nami pacjenci, którzy nie ukrywali oburzenia tym, że nie mogli skorzystać z pomocy medyków w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej. Informowali, że na ten dzień były umówione zabiegi i nagle, bez poinformowania je odwołano, bo szpital „miał wolne”.

- Informacje o wolnym dniu od pracy były wywieszone od poniedziałku na terenie szpitala, tj. obok rejestracji na holu głównym, przed wejściem do szpitala oraz wszędzie obok poradni w ilości co najmniej 15 sztuk – wyjaśnia Monika Wróblewska-Polak, rzecznik prasowy, kierownik Działu Marketingu i Promocji Zdrowia w ZOZ Sucha Beskidzka. – Oprócz tego takowa informacja widnieje również od tygodnia na stronie internetowej naszego szpitala, jak również na zakładce Facebooku – zaznacza.

 

 

 

Co więcej, jak podała przedstawicielka suskiej lecznicy, wszystkie planowe zabiegi na oddziałach odbywały się w trybie normalnym.

 

HomeWydarzeniaPowiatSuski szpital wyjaśnia piątkowe zamieszanie