Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 10 październik 2017 09:12

Podbabiogórskie kapliczki „liczą” na głosy mieszkańców

Podbabiogórskie kapliczki „liczą” na głosy mieszkańców UG Budzow

Władze gminy Budzów zachęcają mieszkańców powiatu do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Małopolskiego Budżetu Obywatelskiego. Można oddać głos m.in. na projekt poświęcony zachowaniu bezcennych śladów przeszłości – kapliczek.

Gmina Budzów zachęca do oddania głosu na zadanie nr POD 20 pn. Konserwacja wybranych zabytkowych kapliczek na terenie Subregionu Podhalańskiego (powiat myślenicki, nowotarski, suski, tatrzański)  w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

- Obiekty, które mają zostać poddane pełnej konserwacji znajdują się w Państwa najbliższej okolicy, w pasie drogowym dróg wojewódzkich – zachęcają urzędnicy.

Z terenu powiatu suskiego, po zwycięstwie w głosowaniu, na wsparcie mogą liczyć kapliczki w Budzowie (przy drodze wojewódzkiej nr 956, działka nr 71/5), oraz w Zawoi (przy drodze wojewódzkiej nr 957, odc. 070 km 0,150).

Głosowanie trwa do 13 października 2017 r., m.in. za pomocą internetu. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Subregionu Podhalańskiego (obejmującego powiaty: suski, tatrzański, nowotarski, wadowicki, myślenicki), który ukończyli 16 lat. Nie trzeba być tu zameldowanym. Każdy mieszkaniec może oddać 1 głos.

 

HomeWydarzeniaPowiatPodbabiogórskie kapliczki „liczą” na głosy mieszkańców