Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 09 styczeń 2017 12:59

Mróz uczniom i nauczycielom nie straszny

Na terenie całego powiatu suskiego, żaden z wójtów, burmistrzów nie zdecydował o zamknięciu, jakiejkolwiek placówki oświatowej ze względu na niskie temperatury. Do tej pory w całym województwie małopolskim szkoły zostały zamknięte jedynie w gminie Czarny Dunajec w sąsiadującym z powiatem suskim powiecie nowatorskim.

Zajęcia lekcyjne na terenie powiatu suskiego odbywają się normalnie.

- Na razie nie ma żadnych powodów, aby placówki oświatowe w naszej gminie były zamykane. Są cały czas opalane, a warunki, jakie w nich panują pozwalają, na zwykłą naukę. W gminie na pewno nie mamy z tym żadnych utrudnień – mówi Stanisław Tempka wójt gminy Bystra Sidzina.

O tym, że żadna ze szkół, ani przedszkoli nie została zamknięta potwierdza Maria Nitka dyrektorka Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach, które sprawuje nadzór nad placówkami oświatowymi w powiecie suskim.  

km

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiatMróz uczniom i nauczycielom nie straszny Top of Page