Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (978)

Jeśli planujesz rozpocząć działalność gospodarczą wstrzymaj się z jej rozpoczęciem do 30 kwietnia. Od tej daty wchodzą w życie nowe przepisy dla przedsiębiorców, które tworzą „Konstytucję biznesu”.

sobota, 21 kwiecień 2018 07:18

Amerykańscy lotnicy dali czadu w Beskidzkim Raju

Napisane przez

W Stryszawie trwa międzynarodowa konferencja turystyczna. Była to również okazja, by na żywo posłuchać muzyki rodem z USA.

czwartek, 19 kwiecień 2018 08:44

Można już kupić bilety na autobus z Zawoi nad morze

Napisane przez

Firma "Robertur", podobnie jak rok temu, zdecydowała się na uruchomienie wakacyjnego połączenia nadmorskich Rowów z Zawoją. Autobusy nie tylko mają przywieźć turystów pod Babia Górę, ale przecież mogą zabrać spragnionych ochłody w morzu górali na Pomorze.

12 kwietnia 2018r. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Maskotka suskiej Policji” i wyłonienie zwycięskiej pracy, na podstawie której stworzona zostanie oficjalna maskotka Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej

środa, 18 kwiecień 2018 07:22

Rozpoczęła się rekrutacja do Tele-Anioła

Napisane przez

Masz w rodzinie kogoś, kto jest niesamodzielny? Z powodu niepełnosprawności, złego stanu zdrowia, podeszłego wieku – i potrzebuje całodobowego wsparcia? Zgłoś tę osobę do Małopolskiego Tele-Anioła.

środa, 18 kwiecień 2018 07:09

Podzielili się tym, co najcenniejsze

Napisane przez

W Osielcu ponownie polała się krew. Tym razem mieszkańcy oddawali cenny lek pod hasłem "Oddaj Krew Dla Polaków - Podziel się Życiem!".

W Tarnawie Dolnej we wtorek 17 kwietnia odbył się jubileuszowy, 20-sty turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Uczniowie, którzy najpierw przeszli eliminacje gminne, musieli zmierzyć się z trzema zadaniami. Najlepsze wyniki w kategorii szkół podstawowych osiągnęli uczniowie z SP Sidzina, a w kategorii szkół gimnazjalnych - uczniowie z Tarnawy Dolnej.

wtorek, 17 kwiecień 2018 11:53

Marszałek Sejmu odwiedzi Podbabiogórze

Napisane przez

Działacze Prawa i Sprawiedliwości z regionu zapraszają do Suchej Beskidzkiej na spotkanie z Markiem Kuchcińskim, Marszałkiem Sejmu.

wtorek, 17 kwiecień 2018 06:20

U stóp Królowej Beskidów o turystyce XXI wieku

Napisane przez

"Turystyka XXI wieku i modele udostępniania terenów chronionych" - tak zatytułowana jest Konferencja, która odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2018 r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Konferencyjnym "Beskidzki Raj" w Stryszawie.

Strona 1 z 76

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page