Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (1036)

czwartek, 14 czerwiec 2018 07:24

Suscy licealiści Mistrzami Małopolski!

Napisał

W każdej chwili, każdy z nas, w każdym miejscu może potrzebować pomocy lub tej pomocy udzielić osobie bliskiej, przyjacielowi, nieznajomemu. Dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się, że w naszym powiecie mamy bardzo dobrych, początkujących ratowników. Suscy licealiści brali dzisiaj udział w VI Otwartych Mistrzostwach z Pierwszej Pomocy w Krakowie.

czwartek, 14 czerwiec 2018 12:58

Ekipa filmowa przemierza górskie szlaki (ZDJĘCIA)

Napisane przez

Powstaje film o polskich parkach narodowych. Jedną z bohaterek będzie Królowa Beskidów.

czwartek, 14 czerwiec 2018 15:38

Dziesiątki złotych na lokalne pomysły

Napisane przez

Stowarzyszenia z powiatu suskiego „zgarnęły” większą część tortu z dofinansowaniem na działalność na rzecz miejscowej społeczności.

wtorek, 12 czerwiec 2018 05:53

Jaką wodę pijemy?

Napisane przez

Powiat suski znajduje się w tyle listy powiatów, których mieszkańcy korzystają z oczyszczalni ścieków.

wtorek, 12 czerwiec 2018 05:46

Rząd chce zadbać o drogi lokalne

Napisane przez
Premier Mateusz Morawiecki: W 2018 r. przeznaczamy 1,3 mld zł na budowę oraz remonty dróg lokalnych.
wtorek, 12 czerwiec 2018 05:44

Rusza "Dobry Start" - wsparcie dla uczniów

Napisane przez

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. To inwestycja w edukację polskich dzieci. Pomoc może trafić do ponad 4,6 mln uczniów. Wnioski można złożyć już od 1 lipca. Dziś w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim o programie mówili: sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak oraz dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie Jacek Kowalczyk. W Małopolsce program obejmie około 417 tys. dzieci. 

poniedziałek, 11 czerwiec 2018 07:01

"Nie" dla ograniczeń w sprzedaży alkoholu

Napisane przez

Po tym, jak prezydent podpisał nowelizację ustawy o wychowaniu w trzeźwości, samorządy będą mogły wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu w nocy. Czytelnicy portalu sucha24.pl mają na ten temat swoje zdanie.

poniedziałek, 11 czerwiec 2018 06:51

By wspomagać dzieci niepełnosprawne i ich bliskich

Napisane przez

Od ponad pół roku pomagają dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzicom z terenu powiatu suskiego. Organizują też specjalne konferencje dotyczące problemów, z którymi na co dzień para się niejedna rodzina.

czwartek, 07 czerwiec 2018 05:56

Uwaga! Będą strzelać do dzików!

Napisane przez

Warto uważać na spacerach po bezdrożach. Wojewoda Małopolski opublikował specjalne rozporządzenie dotyczące odstrzału dzików.

Strona 1 z 80

 

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page