Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (919)

czwartek, 22 luty 2018 20:16

Będzie winda!

Napisane przez

Rozpoczęła się budowa zewnętrznego dźwigu platformowego w suskim starostwie. Petenci muszą liczyć się z utrudnieniami.

Co najmniej bezmyślnością wykazało się dwóch mężczyzn, którzy niemal nago postanowili zdobyć Królową Beskidów w środku zimy. Swoim „dokonaniem” chwalą się na Facebooku. Tymczasem ratownicy górscy nie ukrywają: to zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne!

wtorek, 20 luty 2018 06:09

Idzie wiosna? Borsuki się obudziły

Napisane przez

Łagodna zima sprawiła, że borsuki przerwały zimowy sen.

Kierowcy jadący m.in. przez powiat suski wysłali do portalu sucha24.pl ostrzeżenie - w Suchej Beskidzkiej na moście wzdłuż drogi krajowej zalega śnieg i lód! Podobna sytuacja panuje w Makowie Podhalańskim.

czwartek, 15 luty 2018 18:15

Na Podhalu żyje się najlepiej

Napisane przez

Tak wynika z badań prowadzonych przez władze Małopolski.

czwartek, 15 luty 2018 06:15

Powiat promuje się w Poznaniu

Napisane przez

Tegoroczne targi turystyczne „Tour Salon” w Poznaniu, które odbywały się w dniach 9-11.02.2018 r., organizatorzy, czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie, wkomponowali w blok targów pięciu pasji.

W ramach działania 1.5 programu „Za życiem” w internacie przy Zespole Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej zostały oddane do użytku dwa miejsca dla uczennic w ciąży uczęszczających do szkół na terenie powiatu suskiego. 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ZESPÓŁ INTERWENCJI KRYZYSOWEJ w Suchej Beskidzkiej Serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Suskiego na Niebieski Tydzień, to kampania skierowana do Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, podczas którego na terenie naszej placówki zorganizowane zostaną dodatkowe, darmowe dyżury specjalistów.

Stowarzyszenie z powiatu suskiego wraz z Caritas i władzami Małopolski zorganizuje na terenie województwa usługę tzw. teleopieki. W regionie będzie miała ona nazwę Małopolski Tele – Anioł.

Strona 1 z 71

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page