Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (854)

Pod znakiem zapytania znalazł się pomysł, by do powiatu suskiego wróciło biuro paszportowe. Nowy wojewoda na zabiegi miejscowych samorządowców patrzy krzywym okiem.

wtorek, 12 grudzień 2017 06:30

Uszkodzone domy, powalone drzewa (AKTUALIZACJA)

Napisane przez

Ręce pełne roboty mieli strażacy z suskich jednostek PSP i OSP. Tylko do godziny 22:00 interweniowali, by pomóc mieszkańcom i ratować ich dobytek,  ponad pół setki razy.

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:40

Suskie solary w ręce mieszkańców

Napisane przez

Zarząd Powiatu Suskiego podjął uchwałę, na mocy której mieszkańcy zaangażowani w I etap programu solarnego, instalacje te otrzymają na własność. Co to oznacza?

W ciągu najbliższych kilku godzin (od późnego popołudnia w niedzielę do godzin porannych we wtorek) w regionie prognozowane jest wystąpienie bardzo silnego wiatru fenowego. Spodziewane są dwa okresy najsilniejszego wiatru:

czwartek, 07 grudzień 2017 08:27

Nowe połączenia , kolejne remonty na kolei

Napisane przez

Już 10 grudnia kolejarze wprowadzą nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się kilka nowych połączeń. Szykują się też do remontowania torów.

W trosce o bezpieczeństwo pieszych, w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie, przygotowano apel skierowany do tej grupy użytkowników dróg. W jego treści szczególnie zwrócono się do osób starszych, przypominając im o podstawowych zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach.

wtorek, 05 grudzień 2017 09:25

Wykonawcy zimowego utrzymania dróg powiatowych

Napisał

W związku z trwającym okresem zimowego utrzymania dróg powiatowych podajemy do wiadomości wykaz wykonawców odpowiedzialnych za prace związane z odśnieżaniem i likwidacją śliskości.

wtorek, 05 grudzień 2017 06:17

Jeśli choinka, to prosto z lasu

Napisane przez

Sprzedaż choinek w Nadleśnictwie Sucha rozpocznie się 12 grudnia.

Starosta nowotarski na wniosek wojewody małopolskiego podjął decyzje w sprawie zajmowanych przez powiat suski nieruchomości, które niegdyś należały do parafii w Suchej Beskidzkiej.

Strona 1 z 66

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaPowiat Top of Page