Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 19 maj 2017 07:28

Grabki, łopatki, motyki w dłoń i…. na start!

Po uciążliwej zimie, warto spędzić czas na pracach w ogródku. Zwłaszcza, że warto. Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim ogłaszają Konkurs “Na najpiękniejszy ogród przydomowy, obejście w gospodarstwie rolnym”.

 

- Konkurs ten ma na celu poprawę estetyki otoczenia gospodarstw, która prowadzi do podniesienia atrakcyjności terenów wiejskich – wyjaśniają gminni urzędnicy. 

Zgłoszenia do udziału w konkursie dostępne będą u Sołtysów, Przewodniczących Rad Osiedlowych, w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Jak dowiadujemy się z makowskiego magistratu można je składać do 8 czerwca 2017 r. w Urzędzie Miejskim ul. Szpitalna 3 w Makowie Podhalańskim w Biurze Obsługi Klienta lub w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Makowie Podhalańskim oraz w jej filiach na terenie gminy.

- Podczas wypełniania należy zwrócić uwagę na konieczność podania numeru telefonu – zaznaczają organizatorzy konkursu.

Dlaczego?  Otóż Komisja Konkursowa dokona oceny zgłoszonych ogrodów, gospodarstw w dniach 12 lub/i 13 czerwca 2017 r. O dokładnym terminie wizji lokalnej uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni właśnie telefonicznie.

Najpiękniejsze ogrody przydomowe i obejścia w gospodarstwach rolnych gmina zgłosi do starostwa powiatowego na drugi etap konkursu. 

----- ----- -----
----- ----- -----

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków PodhalańskiGrabki, łopatki, motyki w dłoń i…. na start! Top of Page