Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Maków Podhalański (329)

W Makowie Podhalańskim planowana jest budowa „Centrum Kultury Podbabiogórza”. Najważniejszą częścią obiektu będzie sala widowiskowa na około 300 miejsc i scena dla artystów.

poniedziałek, 16 październik 2017 07:40

Babie Lato w Kojszówce

Napisał

Babie Lato w Kojszówce upłynęło  pod znakiem radosnej i wspaniałej zabawy przy dźwiękach góralskiej kapeli  „Kojszowiaków i Kojsowiocków”.

wtorek, 03 październik 2017 11:59

Rewitalizacja rynku i remont dachu z poddaszem w remizie

Napisane przez

Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego Makowa! Makowski magistrat podał wyniki głosowania na Budżet Obywatelski w 2017 roku.

Już 14 października na terenie makowski OSP przeobrazi się w słodko-złotą oazę fanów miodu i sympatyków pszczelarstwa. Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Polski Związek Pszczelarski i Zagroda Edukacyjna zapraszają na tegoroczne Makowskiego Święto Miodu.

piątek, 29 wrzesień 2017 19:04

Pół miliona dla Makowa na sport

Napisane przez

Budowa boiska, remont sali gimnastycznej, siłownia. Maków Podhalański pozyskał dotację z resortu sportu na rozwój szkolnej infrastruktury sportowej.

wtorek, 19 wrzesień 2017 14:44

Podstawówka w Juszczynie zyska nowe boisko!

Napisane przez

Makowski ratusz zdecydował się na wdrożenie inwestycji związanej z budową wielofunkcyjnego boiska sportowego i siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej w Juszczynie. W zeszły poniedziałek ogłoszono przetarg w tej sprawie.

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 09:26

Koniec badziewia w Makowie

Napisane przez

Po interwencji władz gminy Maków Podhalański szpecące miasto barierki zniknęły. Teraz jest nie mniej bezpiecznie, a przy okazji gustownie.

piątek, 01 wrzesień 2017 07:44

Wychudzony pies w Grzechyni. Interwencja inspektorów

Napisane przez

Inspektorzy Fundacji dla Zwierząt interweniowali na terenie gminy Maków Podhalański. Tym razem jednak nie było konieczności odebrania czworonoga właścicielom, ale pomoc im jest potrzebna.

W sobotę, 26 sierpnia br odbył się Piknik Strażacko-Rodzinny organizowany przez OSP Maków Dolny do spółki z OSP Sucha Beskidzka Błądzonka. 

Strona 1 z 26

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaMaków Podhalański Top of Page