Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 11 sierpień 2017 12:28

Opieka medyczna w Jordanowie zagrożona

Zaczyna brakować lekarzy, niebawem będzie ich jeszcze mniej. Może to spowodować zamknięcie przychodni zdrowia w Jordanowie, a co za tym idzie, utrudnić pacjentom z Zielonego Miasteczka dostęp do opieki zdrowotnej.

Do redakcji portalu sucha24.pl od jakiegoś czasu zaczęły docierać niepokojące wieści z Jordanowa. Niepokojące, bo mające związek z dostępem do lekarzy w przychodni. Nasi Czytelnicy obawiają się o przyszłość funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa w Jordanowie. - Podobno część lekarzy zrezygnowała z pracy, a kolejni zamierzają zrezygnować niebawem – informowali nasi rozmówcy.

Poprosiliśmy szefostwo placówki o informację, czy faktycznie zaczyna brakować w niej lekarzy, oraz czy funkcjonowanie przychodni jest zagrożone, a co za tym idzie opieka medyczna w Jordanowie? Na odpowiedź nie czekaliśmy długo. W mailu zwrotnym kierownictwo placówki napisało prosto i jasno: „tak”...

 

HomeWydarzeniaJordanówOpieka medyczna w Jordanowie zagrożona