Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 10 sierpień 2017 20:53

Jordanów na liście, będzie wodociąg

Jordanów dostanie dofinansowanie do gospodarki wodnokanalizacyjnej. Zielone Miasteczko zostało wpisane na listę podstawową. Burmistrz Jordanowa Iwona Bilska nie kryje zadowolenia.

 

- Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy informację, że decyzją Zarządu Województwa Małopolskiego, Jordanów znalazł się na liście podstawowej projektów ocenionych i wybranych do dofinansowania – napisała na swoim internetowym profilu.

- Mamy niepowtarzalną szansę na unijne dofinansowanie kosztów rozbudowy kanalizacji i wodociągu w wysokości ponad 17 milionów złotych - czytamy.

Gospodyni miasta stwierdziła, że to „pierwszy krok do realizacji marzeń i potrzeb mieszkańców Jordanowa”. - Teraz czeka nas ciężka i odpowiedzialna praca. Jestem przekonana, że dzięki mądrości i odpowiedzialności mieszkańców oraz aktywnej współpracy zadanie zostanie wykonane – napisała Iwona Bilska.

 

 

HomeWydarzeniaJordanówJordanów na liście, będzie wodociąg