Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (400)

niedziela, 20 sierpień 2017 10:58

LEGO, LEGO wszędzie!

Napisane przez

Po raz trzeci w ramach Dni Ziemi Jordanowskiej w gmachu jordanowskiego magistratu odbywa się wystawa klocków Lego zorganizowana przez LUGPol, czyli polski klub dorosłych fanów Lego. Jednym z jego członków jest jordanowianin Damian Wicher. - Wystawa jest wspaniała. Mamy trzy makiety: miejską, mroczny las elfów oraz ruchomą. To wszystko na piętrze, a na parterze m.in. motywy z Gwiezdnych Wojen. W porównaniu do poprzednich lat, mamy bardzo dużo nowych, fajnych modeli i wiele atrakcji - wylicza.

piątek, 18 sierpień 2017 22:54

Osielec. Spotkanie ze Strażakami

Napisał

Strzałem w dziesiątkę okazało się dzisiejsze spotkanie ze Strażakami z OSP Osielec.

środa, 16 sierpień 2017 20:33

Strażackie zmagania w Łętowni

Napisał

W niedzielę, 13 sierpnia br. w Łętowni, odbyły się Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i I Igrzyska Sportowo – Pożarnicze Strażaków OSP. Organizatorem strażackich zmagań była miejscowa jednostka OSP. W zawodach MDP wzięło udział 101 zawodników i jedenaście drużyn sklasyfikowanych w następujących grupach: drużyny MDP dziewczęta – cztery drużyny i drużyny MDP chłopcy – siedem drużyn. Zadaniem zawodników było wykonanie zadań bojowych i przebiegnięcie sztafety z przeszkodami.

środa, 16 sierpień 2017 19:30

Oto czego potrzeba jordanowianom

Napisał

Pracownicy merytoryczni referatów Urzędu Miasta w Jordanowie zakończyli etap weryfikacji projektów do budżetu obywatelskiego 2018. Złożone projekty zadań przeszły weryfikację formalną i merytoryczną pracowników urzędników we współpracy z Zespołem Koordynującym.

poniedziałek, 14 sierpień 2017 08:05

Łętownia. Półkolonie z Małopolską Izbą Rolniczą.

Napisał

W dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 r. w Łętowni odbyły się Półkolonie organizowane przez Małopolską Izbę Rolniczą.

piątek, 11 sierpień 2017 12:28

Opieka medyczna w Jordanowie zagrożona

Napisał

Zaczyna brakować lekarzy, niebawem będzie ich jeszcze mniej. Może to spowodować zamknięcie przychodni zdrowia w Jordanowie, a co za tym idzie, utrudnić pacjentom z Zielonego Miasteczka dostęp do opieki zdrowotnej.

czwartek, 10 sierpień 2017 20:53

Jordanów na liście, będzie wodociąg

Napisał

Jordanów dostanie dofinansowanie do gospodarki wodnokanalizacyjnej. Zielone Miasteczko zostało wpisane na listę podstawową. Burmistrz Jordanowa Iwona Bilska nie kryje zadowolenia.

czwartek, 10 sierpień 2017 09:22

Ekspertyzą w osuwisko

Napisał

Zapadnięta droga zagraża podróżującym przez Osielec Górny. Samorząd zlecił prace mające na celu zażegnanie niebezpieczeństwa.

poniedziałek, 24 lipiec 2017 09:07

Gazyfikacja Zielonego Miasteczka coraz bardziej realna

Napisał

Jak wynika z informacji z jordanowskiego ratusza, mieszkańcy wyrazili spore zainteresowanie doprowadzeniem gazu do miasta. Decyzja ma zapaść lada dzień. 

Strona 1 z 31

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page