Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (436)

czwartek, 23 listopad 2017 09:39

Jordanowskie gabinety szkolne z doposażeniem

Napisane przez

Miasto Jordanów otrzymało dotację na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej  w szkołach.

poniedziałek, 20 listopad 2017 09:37

W Jordanowie nadal brak lekarzy

Napisane przez

Do połowy listopada nie udało się zwiększyć lekarskich etatów w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Przychodnia w Jordanowie". Miasto zaangażowało się w pomoc w znalezieniu chętnych do pracy, ale póki co- bezskutecznie.

piątek, 17 listopad 2017 12:48

Jordanowianie czekają na paczkomaty

Napisane przez

Paczkomaty zyskują coraz więcej zwolenników. Niestety, nie wszędzie są one zlokalizowane – tak jest np. w Jordanowie.

Najdłużej, bo aż przez trzy dni trwały w Jordanowie obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Było i wesoło, i dramatycznie, podniośle i przede wszystkim – prawdziwie patriotycznie.

niedziela, 12 listopad 2017 10:57

Jordanów. Odkurzyli zapomnianego burmistrza Stolaskiego

Napisane przez

Był burmistrzem Jordanowa w latach 1901-1920, prezesem Rady Powiatu Myślenickiego w latach 1897-1911, pracownikiem kolei, sędzią, za jego czasów w mieście wybudowano ratusz oraz kościół, zasadzono Dąb Wolności, otrzymał złoty krzyż zasługi od cesarza, zamierzał wspólnie z innymi radnymi uczynić z Jordanowa siedzibę starostwa - to tylko niektóre z rzeczy, których mogli dowiedzieć się uczestnicy wystawy "Józef Stolaski. Zapomniany burmistrz", której inauguracja odbyła się w dniu 9 listopada w sali Urzędu Miejskiego w Jordanowie. Wystawę przygotowała Magdalena Stankiewicz, prawnuczka Józefa Stolaskiego.

poniedziałek, 13 listopad 2017 08:15

Gmina Odzyskanie Niepodległości świętowała w Osielcu

Napisane przez

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w gminie Jordanów odbyły się w Osielcu.

piątek, 10 listopad 2017 09:19

Lekcja patriotyzmu w jordanowskim przedszkolu

Napisane przez

W Miejskim Przedszkolu w Jordanowie dnia 09.11.2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Dnia Niepodległości. W wydarzeniu wzięły wszystkie grupy przedszkolaków.

czwartek, 09 listopad 2017 12:13

Jubileusze par małżeńskich w gminie Jordanów

Napisał

Każdego roku w gminie Jordanów organizowany jest jubileusz par małżeńskich, które przeżyły ze sobą 50, 60 i 65 lat. W tym roku uroczystości odbyły się - 8 listopada - w Szkole Podstawowej w Toporzysku.

piątek, 27 październik 2017 08:58

Uczniowie sadzili rośliny na jordanowskim Rynku

Napisane przez

Władze Jordanowa nie zasypiają gruszek w popiele, i tak jak obiecały, na Rynku pojawiły się nowe rośliny - m.in. dzięki uczniom miejscowego technikum. Efekty będzie można podziwiać wiosną.

Strona 1 z 34

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page