Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jordanów (413)

poniedziałek, 25 wrzesień 2017 08:13

To ostatnia szansa by wybrać!

Napisane przez

Tylko do poniedziałku 25 września można oddać swój głos w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego w Jordanowie. Władze miasta przypominają, że potrzebne jest minimum pól tysiąca głosujących!

sobota, 23 wrzesień 2017 20:24

Andrzej Grabowski w Osielcu

Napisał

Znany i popularny aktor Andrzej Grabowski przyjechał do mieszkańców Osielca na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a w szczególności Bibliotekarki w Osielcu, która od sierpnia realizuje projekt pt. "Czarne Dziwadło".

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 08:02

Jordanów. Lekarze pilnie poszukiwani

Napisane przez

„Przychodnia w Jordanowie” ma poważne trudności związane z problemami kadrowymi. Placówce grozi nawet zamknięcie, a co za tym idzie, ograniczenie dostępu do pomocy medycznej dla wielu jordanowian. W akcję poszukiwania lekarzy włączył się nawet jordanowski magistrat.

Pod koniec września rozpocznie się głosowanie w ramach Małopolskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach akcji można głosować na cztery pomysły, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatu suskiego. Tylko jeden z nich obejmuje jedynie nasz region.

wtorek, 12 wrzesień 2017 08:37

DOŻYNKI POWIATOWE W ŁĘTOWNI.

Napisał

Gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych była Gmina Jordanów. Uroczystości dożynkowe odbyły się w niedzielę 10 września br. w Łętowni, a ich organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Urząd Gminy w Jordanowie oraz Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej.

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 09:35

Jordanowianie mogą już wybierać

Napisane przez

Wystartowała kolejna edycja jordanowskiego budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy zgłosili pięć propozycji inwestycji, które mają umilić życie w Zielonym miasteczku. O tym, które będą realizowane, zadecydują  jordanowianie osobiście w głosowaniu.

czwartek, 07 wrzesień 2017 06:47

Z gminy Jordanów będzie można zobaczyć góry!

Napisane przez

Włodarze gminy Jordanów poparły małopolski projekt Montevideo. Ma on polegać na wprowadzeniu uchwał krajobrazowych, by z poboczy przy zakopiance zniknęły zasłaniające góry plakaty reklamowe.

Pracownicy jednej z firm telekomunikacyjnych pojawili się w Zielonym Miasteczku i wypytują o dowody osobiste. Mieszkańcy Jordanowa podejrzewają, że to oszustwo.

czwartek, 07 wrzesień 2017 07:10

Jordanów i Osielec bez prądu

Napisał

Piątek i sobota zapowiadają się dla mieszkańców obu miejscowości z utrudnieniami w dostawach energii elektrycznej. Koncern Tauron będzie przeprowadzać prace konserwacyjno-modernizacyjne sieci.

Strona 1 z 32

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzeniaJordanów Top of Page