Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ta informacja zapewne uraduje wszystkich tych z mieszkańców Zielonego Miasteczka, którzy czekają na paczki. W mieście od jutra zacznie działać paczkomat.

Ostatnio informowaliśmy, że Powiat Suski zakontraktował firmę do wykonanie badań geologicznych i dokumentacji geologiczno – inżynierskiej odnośnie osuwiska w Osielcu Górnym. Zlecenie przypadło Przedsiębiorstwu Geologicznemu  S.A z Krakowa.

Pod znakiem zapytania znalazł się pomysł, by do powiatu suskiego wróciło biuro paszportowe. Nowy wojewoda na zabiegi miejscowych samorządowców patrzy krzywym okiem.

środa, 13 grudzień 2017 06:54

Portal sucha24.pl "Przyjacielem Makowskiej Kultury"

Napisane przez

Władze Makowa Podhalańskiego oraz dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej - Domu Kultury w Makowie Podhalańskim podziękowali firmom i instytucjom za wspieranie lokalnej kultury.

wtorek, 12 grudzień 2017 06:30

Uszkodzone domy, powalone drzewa (AKTUALIZACJA)

Napisane przez

Ręce pełne roboty mieli strażacy z suskich jednostek PSP i OSP. Tylko do godziny 22:00 interweniowali, by pomóc mieszkańcom i ratować ich dobytek,  ponad pół setki razy.

Władze Jordanowa proszą mieszkańców o głosowanie na projekt historyczny Pawła Bonieckiego – nauczyciela Szkoły Podstawowej. Młody pedagog ma szanse na zdobycie grantu na nakręcenie filmu wraz z uczniami.

wtorek, 12 grudzień 2017 15:57

Droga na osiedle w Białce z szansą na realizację

Napisane przez

Jak poinformował portal sucha24.pl Paweł Sala, burmistrz Makowa Podhalańskiego, jest szansa na poprawę drogi prowadzącej do domów na osiedlu Maryniaki.

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:40

Suskie solary w ręce mieszkańców

Napisane przez

Zarząd Powiatu Suskiego podjął uchwałę, na mocy której mieszkańcy zaangażowani w I etap programu solarnego, instalacje te otrzymają na własność. Co to oznacza?

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:22

Święty Mikołaj odwiedził dom dziecka w Łętowni

Napisane przez

W weekend Święty Mikołaj odwiedził mieszkańców domu dziecka im. Błogosławionej Celestyny Faron w Łętowni. Rzecz jasna, przyniósł najmłodszym prezenty.

poniedziałek, 11 grudzień 2017 09:16

To był weekend cudów w Jordanowie

Napisane przez

Trzy dni ciężkiej pracy, ale efekt bezcenny! Do rodzin z Jordanowa trafiły Szlachetne Paczki.

Strona 1 z 211

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzenia Top of Page