Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 17 sierpień 2018 10:22

Dożynki gminne z Andrzejem Grabowskim

Napisał

Stadion Unii w Naprawie będzie w niedzielę miejscem dożynek gminnych gminy Jordanów. Oprócz tradycyjnego Korowodu Dożynkowego, mszy świętej, wręczania odznak oraz nagród, w tym dniu wystąpi znany z serialu "Świat według Kiepskich", Andrzej Grabowski z programem kabaretowym.

czwartek, 16 sierpień 2018 07:37

Operacja: plac zabaw

Napisane przez

Zembrzyccy urzędnicy poinformowali o realizacji swoich planów. Operacja nosi nazwę: "Budowa placu zabaw w miejscowości Zembrzyce".

czwartek, 16 sierpień 2018 07:26

Zawoja gotowa na kampanię wyborczą

Napisane przez

Urząd gminy w Zawoi opublikował wykaz miejsc, na których są zlokalizowane tablice ogłoszeniowe przeznaczone na urzędowe obwieszczenia wyborcze oraz na bezpłatne umieszczanie plakatów wyborczych przez komitety wyborcze

czwartek, 16 sierpień 2018 07:19

Stryszawa. Przepust do naprawy

Napisane przez

Minister spraw wewnętrznych i administracji przyznał kolejne promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. W ramach podziału środków rządowe wsparcie otrzymają samorządy: Myślenic, Rabki-Zdroju, Koniuszy, Trzciany, Stryszawy i Powiatu Dąbrowskiego.

Choć wiele osób przed wysokimi górami czuje respekt, wciąż nie brakuje śmiałków, którzy chcą zdobywać odległe i niebezpieczne szczyty. Jedną z nich jest mieszkaniec Grzechyni, Waldemar Borowski, który już we wrześniu wyrusza do Tanzanii, by na szczycie Kilimandżaro stanąć na rękach. Podobnie jak sam pomysł, także cel wyprawy jest szczególny.

wtorek, 14 sierpień 2018 13:04

Rozpoczął się wyścig o stołki włodarzy

Napisane przez

21 października odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych – wynika z rozporządzenia opublikowanego we wtorek w Dzienniku Ustaw. Datę wyborów wyznaczył premier Mateusz Morawiecki

wtorek, 14 sierpień 2018 08:27

To może być gradowe święto

Napisane przez

Od wtorkowego południa można się spodziewać burz z gradem.

wtorek, 14 sierpień 2018 07:43

Uwaga! Niesprawna sygnalizacja przed torami!

Napisane przez

Jeden z Czytelników portalu sucha24.pl apeluje do kierowców o ostrożność, zwłaszcza w czasie pokonywania przejazdów kolejowych.

wtorek, 14 sierpień 2018 07:21

Jordanów szykuje się do świętowania

Napisane przez

W najbliższy weekend, 18-19 sierpnia, odbędą się Dni Ziemi Jordanowskiej.

poniedziałek, 13 sierpień 2018 06:48

Lato w pełni a w górach… wiosna?

Napisane przez

Polska przyroda potrafi zaskoczyć. Zwłaszcza na Babiej Górze – zakwitły niespotykane o tej porze roku kwiaty.

Strona 1 z 252

 

HomeWydarzenia