Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 20 sierpień 2017 10:58

LEGO, LEGO wszędzie!

Napisane przez

Po raz trzeci w ramach Dni Ziemi Jordanowskiej w gmachu jordanowskiego magistratu odbywa się wystawa klocków Lego zorganizowana przez LUGPol, czyli polski klub dorosłych fanów Lego. Jednym z jego członków jest jordanowianin Damian Wicher. - Wystawa jest wspaniała. Mamy trzy makiety: miejską, mroczny las elfów oraz ruchomą. To wszystko na piętrze, a na parterze m.in. motywy z Gwiezdnych Wojen. W porównaniu do poprzednich lat, mamy bardzo dużo nowych, fajnych modeli i wiele atrakcji - wylicza.

piątek, 18 sierpień 2017 22:54

Osielec. Spotkanie ze Strażakami

Napisał

Strzałem w dziesiątkę okazało się dzisiejsze spotkanie ze Strażakami z OSP Osielec.

piątek, 18 sierpień 2017 08:02

Dziki „pomagają” w wykopkach?

Napisał

Dziki do tej pory kojarzyły się z wyrządzeniem szkód i stwarzaniem zagrożenia. Tymczasem  ciekawe zjawisko zauważyli Czytelnicy portalu sucha24.pl. 

piątek, 18 sierpień 2017 07:58

Certyfikatem w negatywne zjawiska

Napisał

Produkty lokalne spod Babiej Góry z otrzymają certyfikaty, by walczyć z negatywnymi zjawiskami społecznymi. Zarząd Stowarzyszenia LGD "Podbabiogórze" poinformował, że zakończyły się nabory wniosków w ramach strategii rozwoju lokalnego.

środa, 16 sierpień 2017 20:33

Strażackie zmagania w Łętowni

Napisał

W niedzielę, 13 sierpnia br. w Łętowni, odbyły się Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i I Igrzyska Sportowo – Pożarnicze Strażaków OSP. Organizatorem strażackich zmagań była miejscowa jednostka OSP. W zawodach MDP wzięło udział 101 zawodników i jedenaście drużyn sklasyfikowanych w następujących grupach: drużyny MDP dziewczęta – cztery drużyny i drużyny MDP chłopcy – siedem drużyn. Zadaniem zawodników było wykonanie zadań bojowych i przebiegnięcie sztafety z przeszkodami.

środa, 16 sierpień 2017 19:30

Oto czego potrzeba jordanowianom

Napisał

Pracownicy merytoryczni referatów Urzędu Miasta w Jordanowie zakończyli etap weryfikacji projektów do budżetu obywatelskiego 2018. Złożone projekty zadań przeszły weryfikację formalną i merytoryczną pracowników urzędników we współpracy z Zespołem Koordynującym.

środa, 16 sierpień 2017 19:20

Premier otwarła niedostępny zbiornik

Napisał

Miłośnicy wodnych szaleństw zapewne z niecierpliwością czekają na otwarcie zbiornika wodnego Świnna – Poręba. Warto jednak pamiętać, że to, iż premier urządziła ceremonię otwarcia, nie oznacza, że z akwenu można legalnie korzystać.

środa, 16 sierpień 2017 19:16

NIE dla SMOGU - TAK dla WĘGLA

Napisał

Sejmiki Wojewódzkie za pomocą Uchwał Antysmogowych stworzonych pod dyktando organizacji ekologicznych szykują piekło dla 3,5 mln gospodarstw domowych ogrzewających się węglem.

wtorek, 15 sierpień 2017 14:22

Uczczą pamięć prawdziwych bohaterów

Napisał

„Bohaterską Drogą do Nieba - Odsłonięcie Pomnika – Koncert” to impreza organizowana w Bystrej Podhalańskiej z okazji  VII-lecia działalności stowarzyszenia Małopolscy Patrioci Powiat Suski.

poniedziałek, 14 sierpień 2017 14:03

Kuków. Młodzi strażacy na start!

Napisał

13 sierpnia w Kukowie odbyła się trzecia edycja Mistrzostw MDP w Sporcie Pożarniczym. Młodzi strażacy rywalizowali na specjalnie przygotowanym placu przy Ochotniczej Straży Pożarnej. W mistrzostwach wzięło udział 113 osób z 24 drużyn, w tym nasi sąsiedzi zza południowej granicy z DHZ Oravska Polhora.

Strona 1 z 188

Gazetki Promocyjne

HomeWydarzenia Top of Page