piątek, 22 czerwiec 2018 17:40

Oferta Pracy: Stolarz

Firma Krzysztof Pacyga PACYGA IMPORT – EXPORT z siedzibą w Kukowie
poszukuje kandydatów na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Krzeszów (pow. Suski), Kuków (pow. suski)

Zadania:

  • obsługa maszyn stolarskich,
  • produkcja elementów meblowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku,
  • istnieje możliwość przyuczenia.

Od kandydatów oczekujemy dokładności, rzetelności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w systemie zmianowym.

HomeOgłoszeniaOferta Pracy: Stolarz