Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 18 lipiec 2018 22:59

Człowiek najlepsza inwestycja – zainwestuj w swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

Nasz ośrodek już po raz szósty organizuje darmowe szkolenia „Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi” (M.20). Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością na terenie Wadowic, Krakowa, Radlina i Jastrzębia Zdroju. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje z zakresu ślusarstwa i spawania. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo OKE i Dyplom OKE (dyplom wydawany jest tylko i wyłącznie osobom z wykształceniem zawodowym), natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej tj. Książka Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza .

 

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:
- wniesienie wpisowego w wysokości 200zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH W I TERMINIE,
- ukończone 18 lat,
-wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie naszego ośrodka (Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowskiej 32 w Wadowicach).

Planowany termin rozpoczęcia szkolenia to wrzesień 2018. Przewidywany termin egzaminów czerwiec 2019,  zatem w tak krótkim czasie nabywasz tytuł zawodowy oraz uprawnienia spawacza. Zajęcia odbywają się w weekendy i nie zajmują wszystkich wolnych sobót i niedziel, średnio 2 weekendy w miesiącu,  uwzględniona jest również przerwa świąteczna od zajęć.  Miejsce szkolenia Wadowice lub Kraków, praktyki ślusarskie w Zabrzu (organizowany przejazd busem). Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalnych wykładowców, dostępnością literatury specjalistycznej, konsultacje oraz dla uczestników projektu przewidujemy atrakcyjne rabaty na kursy spawania w Naszym Ośrodku. Ilość miejsc ograniczona dlatego nie zwlekaj skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:
WADOWICE : 33 82 348 82
Pobierz formularz http://kskbiznes.pl/files/Projekt_Szkolenia_Spawaczy_Mechanikow_za_darmo_Informacja_i_Dokumenty.pdf, wypełnij, dostarcz do biura Ośrodka (ul. Lwowska 32 Wadowice)
Możesz skontaktować się z nami poprzez naszą stronę na Facebooku:  https://www.facebook.com/labors.wadowice/

Nasz ośrodek działa w branży szkoleniowej od ponad 20 lat, oferując liczne kursy zawodowe, szczególnie skupiając się na kursach spawania (realizujemy wszystkie metody i stopnie spawania oraz ich weryfikacje). Posiadamy certyfikaty tj. Atesty Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, ISO 9001:2008, TÜV, Akredytacje Kuratora Oświaty. Statystycznie szkolimy w ciągu roku około 1600 osób.

Partnerzy Projektu

Centrum Kształcenia Prymus

KSK Biznes

 

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S  Wadowice

Home