Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Jak dostać pierwszą pożyczkę bez oprocentowania?

Pożyczka bez oprocentowania brzmi dość kosmicznie. Wszędzie trzeba zapłacić, choćby symboliczne 9 do 10% rocznie. Istnieją oczywiście fundusze pracownicze, na które jednak trzeba łożyć przez pewien czas, żeby uzyskać darmową, albo bardzo nisko oprocentowaną pożyczkę. Dla niektórych pożyczka bez oprocentowania to oczywiście pożyczka od rodziny lub znajomych. Ale czy na pewno taka pożyczka nie niesie ze sobą zobowiązań? Czy wdzięczność nie jest przypadkiem zbyt wysoką ceną? Okazuje się jednak, że na rynku dostępne jest takie rozwiązanie. Przyjrzyjmy się mu, bo chyba warto.

 

Skalane źródło

Z chwilówkami, czy też pożyczkami online jest trochę tak, jak z kredytami we franku szwajcarskim. Wszyscy krzyczą, złowieszczą, ale nikt tak naprawdę nie wysili się, aby przeanalizować, czym one są. Nikt z krytykujących nie policzy, nie przyjrzy się dokładniej, a są to jak wszystko, produkty dla ludzi. Okazuje się, że na naszym rynku mamy bardzo bogatą ofertę szybkich pożyczek, które nie wymagają ton dokumentów. Pożyczek online, które w zaciszu domu, można bez żadnego problemu uzyskać, dysponując w zasadzie tylko swoimi danymi osobowymi, telefonem, kontem bankowym i to 16 godzin na dobę. A jednak możliwa nawet pożyczka ratalna online. A najlepsze jest to, że większość z nich ma wspólny i bardzo dla nas korzystny mianownik, są darmowe. Tak, dobrze słyszycie, pożyczki bez oprocentowania za zupełne zero złotych.

Kto oferuje RRSO 0%?

Odpowiedź jest prosta, Ci, których warunki rynkowe docisnęły do ściany i wyciskają siódme poty. Sytuacja ta nie dotyczy banków, które zabezpieczone gwarancjami, naszym kosztem, jak tłuste koty z zadowoleniem prowadzą interesy, nie dotyczy też kas spółdzielczych i innych finansowych wynalazków. Z pożyczkami online jest inaczej. Tutaj konkurencja jest tak wielka, że aby się wyróżnić, trzeba dać coś wyjątkowego i tutaj pojawia się moda na pierwszą darmową pożyczkę. Zaciągnąć taką można na przykład od Monedo Now - https://credit-10.com/pl/monedo-now-logowanie/. Większość ludzi po prostu nie przyjmuje tego do wiadomości. Moi rodzice, którzy są już w dość zaawansowanym wieku, na hasło bezpłatna pożyczka online reagują nerwowym śmiechem i pytaniem, chyba nie wierzysz. Wierzę, bo sprawdziłem. Brałem i oddawałem w kilku miejscach, okazuje się, że to prawda.

Jak dostać taką darmową pożyczkę?

W bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na stronę, gdzie udzielane są pożyczki online i sprawdzić RRSO. Zgodnie z przepisami taka informacja będzie znajdowała się na stronie, na której rozpoczynamy proces rejestracji i gdzie znajduje się oferta. Jednak firma będzie się tym chwalić, więc spokojnie, tego nie da się przeoczyć. Ważne jest też, że niekiedy oprocentowanie RRSO 0% obowiązuje tylko do pewnej kwoty np. 1000 lub 1500 złotych. Kolejnym krokiem jest po prostu wypełnienie formularza wniosku i wciśnięcie przycisku „weź pożyczkę”. W ten sposób bezboleśnie można szybko wziąć darmową pożyczkę. Proste prawda.

Jak to możliwe?

Konkurencja powoduje, że firmy, które chcą pozostać na rynku muszą korzystać z takich chwytów reklamowych. Jest to dla nich najtańszy sposób, aby uzyskać nasze dane i przy okazji kolejnego okresu, w którym statystycznie wystąpi wzmożone zapotrzebowanie na gotówkę, takiego jak święta, czy wakacje, zaproponować nam kolejną, tym razem płatną pożyczkę. Zobaczyć wszystkie oferty firm pożyczkowych można na stronie https://credit-10.com/pl/. Na szczęście wiedząc to można tę sytuację wykorzystać i sprytnie, w prosty sposób uniknąć oprocentowania. Jednak szczerze mówiąc czasem korzystnie jest wziąć i oddać darmową pożyczkę tylko dlatego, że później w trudnej chwili łatwiej jest wziąć drugą, choć płatną, dosłownie jednym kliknięciem.

Home