Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 25 maj 2018 07:19

ELITA SUMMER DANCE CAMP 2018

Tak nazywa się stacjonarny obóz taneczny organizowany przez makowską szkołę tańca Elita Dance Center. To niezwykłe roztańczone wydarzenie odbędzie się 23-27 lipca w Makowie Podhalańskim, ul. 3 Maja 76 w siedzibie szkoły Elita. Jak zapewniają organizatorzy będzie się działo! Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji oraz mnóstwo tańca z najlepszymi instruktorami z Polski oraz z zagranicy, między innymi z finalistami programu „You Can Dance” :)

 

Nasz obóz skierowany jest dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia! Dzięki podziałowi na grupy podstawowe i zaawansowane może w nim uczestniczyć każdy, nawet osoby które nigdy nie miały do czynienia z tańcem. Pasja to coś, co dodaje człowiekowi skrzydeł, mobilizuje do działania i aktywnego, świadomego życia. Taniec dla nas to coś więcej niż tylko aktywna forma spędzania wolnego czasu. Taniec to sposób na utrzymanie dobrej kondycji, sprawności psychoruchowej oraz pokonywanie barier przy jednoczesnym czerpaniu przyjemności i radości z aktywności fizycznej.

Szeroki wachlarz zajęć codziennych pozwolą wybrać dziedzinę, w której czuje się najlepiej i odkryć swoją pasję.

Wszelkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie: www.elitamakow.pl Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.

 

Home