Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 20 maj 2018 15:04

Budzimy Wiolę

Wioletta Klimasara to 39- letnia mieszkanka Krzeszowa. Ma kochającego męża i  jest mamą dwóch córek 11 i 18 lat. Piękna, młoda, pracowita, pomocna, zawsze uśmiechnięta, serdeczna i oddana swojej rodzinie – tak mówią o niej przyjaciele i znajomi. Szczęście w jej życiu trwało by nadal, gdyby nie nagła choroba, która zmieniła życie o 180 stopni. 

Dwa miesiące temu Wiola wróciła wieczorem z pracy i położyła się spać. Rano 11- letnia córka zaniepokojona tym, że mama jeszcze śpi poszła do jej pokoju. Dziewczynka znalazła nieprzytomną mamę. Natychmiast wezwano pogotowie. Reanimacja trwała 40 minut, ale udało się odzyskać oddech. Lekarz stwierdził zapaść serca, nie wiadomo bowiem ile czasu Wiola była nieprzytomna. Na wskutek tego kobieta zapadłą w śpiączkę. Wiola śpi już od ponad 8 tygodni. Po konsultacji neurologicznej stwierdzono u niej znaczne prawdopodobieństwo wybudzenia. Dlatego też rodzina, przyjaciele i znajomi szukają dla niej miejsca w klinice typu "Budzik", aby zwiększyć u niej szanse na wybudzenie. Najbliższym Wioli, ta nieoczekiwana tragedia zmieniła i przewartościowała życie. Walczą i nie poddają się za nic w świecie. Jednak sami nie dadzą rady. Rodzina potrzebuje wsparcia, a przede wszystkim potrzebuje go Wiola żeby żyć tak jak przedtem. Ta pełna życia i marzeń dziewczyna zawsze chętnie wszystkim pomagała, a teraz sama potrzebuje pomocy.

Potrzebne są środki finansowe na leczenie. Kto chce pomóc Wioli może to zrobić, wpłacając pieniądze na numer konta: 

Stowarzyszenie Mocni Pomocni

13812800050064787220000010 

IBAN: PL 13812800050064787220000010 

KOD SWIFT/BIC: PULUPLBR

z dopiskiem "Pomoc dla Wioli"

 

 

 
Home