Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 19 maj 2018 08:50

Bystra Podhalańska świętuje jubileusze

27 maja będzie ważnym dniem dla strażaków z Bystrej Podhalańskiej. Niedziela stanie się okazją do świętowania jubileuszów 85-lecia miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej oraz 60-lecia Orkiestry OSP.

Obchody rozpoczną się mszą św. w Kościele Parafialnym św. Marcina o godzinie 11:00. Około 12:15 odbędzie się oficjalna część uroczystości, podczas której zostaną wręczone odznaczenia oraz poświęcenie nowych pojazdów przekazanych jednostce: GBArta 3,5/27 Iveco, Fiata Ducato SLBus 9 oraz quada Yamaha Grizzly. Po ich zakończeniu przyjdzie czas na część artystyczną i zabawę z zespołem Camelot Sound.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo - Long&Junior- autor takich przebojów, jak „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Kolorowa sukienka”, czy „Bądź moją królową”. Koncert zaplanowany jest na godzinę 20:00.

 

Home