Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 15 maj 2018 15:36

SYPIĄ SIĘ ZŁOTE MEDALE DLA AKADEMII LADY FITNESS SUCHA BESKIDZKA!

Rozpoczął się gorący sezon dla dziewcząt z Akademii Tańca i Fitness Sucha Beskidzka. 1 maja najstarsza grupa "Royal" postanowiła postawić wszystko na jedną kartę - dynamiczne zmiany w choreografii, zmiana figur i elementów na trudniejsze, wizerunku scenicznego - nowe stroje i szybka decyzji o wzięciu udziału w prestiżowych zawodach Mistrzostwach Polski Południowo-Wschodniej opłaciła się. Dziewczęta zajęły tam pierwsze miejsce, prezentując choreografię w kategorii juniorek show dance.


To nie koniec sukcesów. 12 maja w Krakowie odbył się Energa Cracow Dance Festiwal. Tutaj z kolei zaprezentowały się dziewczęta z grupy "Extreme Cheerleaders" - prezentując widowiskowy i energiczny układ łączący elementy gimnastyczno-taneczne. Choreografię cheerleaders zaprezentowała także najmłodsza zawodniczka w tej kategorii Basia Copija, oraz gimnastyczny duet Nina Aniserowicz i Magdalena Gustof. Wszystkie prezentacje zostały zwieńczone złotymi medalami.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tancerkom z Lady Fitness Akademii Sucha Beskidzka. 

Home