Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 05 maj 2018 08:32

10. JUWENALIA WSTIE – Kickonalia 2018

W dniu 12 maja br. w Suchej Beskidzkiej odbędą się jubileuszowe – 10. JUWENALIA WSTIE – Kickonalia 2018, które na stałe wpisały się w kalendarz najważniejszych imprez naszego regionu. Z racji jubileuszu pragniemy zarówno kontynuować coroczne sportowo-kulturalne wydarzenia, jak również wzbogacić je o nowe atrakcje. Zamierzamy także utrzymać naszą najważniejszą tradycję – pomoc charytatywną dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. 

 

Od kilku lat studenci z powodzeniem organizują Kickonalia, czyli Suskie Juwenalia jako wydarzenie o charakterze charytatywnym. Organizacja tego przedsięwzięcia nie należy do zadań prostych i wymaga wielkiego zaangażowania oraz poświęcenia czasu. Studenci WSTiE są mocno zaangażowani w pomoc potrzebującym, wspierają i inicjują wiele akcji charytatywnych, dlatego też także podczas organizacji swojego święta, jakim są studenckie juwenalia, chcą nieść pomoc innym. 

Już 12 maja na Placu Targowym w Suchej Beskidzkiej czekają na was m.in.:
*oficjalne otwarcie z tortem urodzinowym - godzina 13:00
*występy dzieci przedszkolnych
*konkursy z nagrodami
*festiwal kolorów - od godziny 16:00
*maraton zumby - od godziny 16:00
*blok koncertowy - od godziny 18:00
*gwiazda wieczoru - jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu polskiej muzyki DISCO POLO - godzina 21:30

WSTĘP: cegiełka - każda jedna bierze udział w losowaniu nagród takich jak: sprzęt RTV/AGD, bilety do Energylandii, gadżety sportowe, bony do restauracji i inne. 

 

Podczas Kickonaliów 2018 studenci pragną pomóc po raz drugi niepełnosprawnym braciom Szczepanowi i Aleksandrowi będącymi pod opieką Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Każda zebrana złotówka zostanie przekazana na leczenie, rehabilitację i sprzęt rehabilitacyjny dla braci Szczepana (41 lat) i Aleksandra (44 lata) z Róźwienicy koło Jarosławia na Podkarpaciu. Bracia od 6 roku życia chorują na postępujący zanik mięśni. Od 12 roku życia poruszali się na wózkach inwalidzkich a obecnie od ponad 10 lat są osobami leżącymi. Opiekują się nimi 24 godziny na dobę starsi rodzice, którzy w ostatnim czasie także podupadają na zdrowiu (przez związany z tym wysiłek). 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco już teraz! J

https://www.facebook.com/events/514838735584980/

Home