Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 12 kwiecień 2018 20:05

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Curie, już 21 kwietnia 2018 r.

Zaczynamy o godz. 9:00 w hali gimnastycznej liceum. O 9:00, 10:00, 11:00 , odbędą się spotkania ogólne. Warto przyjść, warto porozmawiać z młodzieżą, nauczycielami, absolwentami Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej.

Doradzimy wybór kierunku dalszego kształcenia, odpowiemy, w sposób kompetentny, na wszystkie pytania, nawet na te najtrudniejsze, jak choćby o fizykę kwantową, której tajniki w suskim Curie również możecie poznać. Możecie się, drodzy gimnazjaliści, dowiedzieć także, jaka przyszłość przed Wami, gdyż młodzież z Samorządu Uczniowskiego naszego LO będzie stawiała tarota, poznacie, odwiedzając stoiska poszczególnych klas, tajniki matematyki, fizyki, geografii, biologii czy chemii, poprzez różne ciekawe doświadczenia, a konwersować - po angielsku, niemiecku lub francusku- również będziecie mogli. Dowiecie  się także, jak ważny dla suskiego LO jest sport i rozwój talentów historycznych, polonistycznych i artystycznych, słuchając naszych wspaniałych muzyków z zespołu „Zwolnieni” i… delektując się słodkościami, które już na Was czekają!

Drogi gimnazjalisto, czekamy na Ciebie! Przyjdź!

Home