Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 01 kwiecień 2018 11:46

Spotkanie z podróżnikiem - Pawłem Kowalczykiem

"W kraju Kannadygów" - pod taką nazwą 9 kwietnia 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Pawłem Kowalczykiem.

Spotkanie poświęcone będzie opowieści o pobycie wśród Kannadygów w południowych Indiach. Podczas spotkania podróżnik opowie o dwóch maleńkich wioskach, które na mapach Google ukazały się dopiero w 2016 roku, o dwóch indyjskich rodzinach, a także o wielu innych, bardzo ciekawych aspektach związanych z Indiami. 

Warto nadmienić, że w 2014 r. została wydana pierwsza książka Pawła Kowalczyka “Czerwone Drogi Auroville. Wolontariat w Indiach i świat tamilskich wiosek”, która stała się inspiracją do zorganizowania okołu 50-ciu spotkań z czytelnikami bibliotek, publicznością domów kultury oraz festiwali podróżniczych.

Home