Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 14 marzec 2018 16:24

„Mrówka” zawita do Stryszawy

Znany i lubiany market budowlany „Eryk” zmienia się na lepsze. Wielkie otwarcie „Mrówki”, należącej do Polskich Składów Budowlanych już w sobotę, 17 marca o godzinie 9.

Na wszystkich przybyłych czekać będą promocje oraz atrakcje, a także wyjątkowe zabawy i konkursy. W puli nagród znajdują się telewizor, rower, pięć tabletów, nawigacja GPS oraz myjka ciśnieniowa. Otwarcie nowego sklepu to także świetna rozrywka dla najmłodszych, dla których przygotowane zostały specjalne zabawy.

Zmiana nie polega jedynie na modyfikacji nazwy, ale przede wszystkim na poszerzeniu asortymentu, który został dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych klientów. W nowej „Mrówce” będzie można znaleźć artykuły do gospodarstwa domowego i wykończeniowe, instalacyjno-sanitarne, narzędzia, a także sprzęt ogrodowy i produkty sezonowe.

Wielkie otwarcie nowego marketu budowlanego „Mrówka” już w najbliższą sobotę, 17 marca o godzinie 9.00 pod stałym adresem Stryszawa 32C.

Home