Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 21 luty 2018 15:31

Nowość! Fit Food - catering dietetyczny

Już wkrótce w Galerii Jordanowskiej odbędzie się "Dzień otwarty" Cateringu Dietetycznego Fit Food. Nowy projekt jest już na ostatniej prostej w realizacji. Istnieje już strona internetowa www.cateringfitfood.pl, gdzie możecie zapisywać się do newslettera, aby być na bieżąco. Warto trzymać rękę na pulsie, bo projekt ten jest jedyny w swoim rodzaju w powiecie suskim.

 Ideą, która przyświeca przedsięwzięciu jest promocja zdrowego żywienia wśród okolicznych mieszkańców. Tak naprawdę korzystanie z Fit Food będzie wiązać się z szerszymi korzyściami. To przede wszystkim wspomniane wcześniej zdrowe żywienie, ale również oszczędność czasu i wygoda. Zamawiając catering klient codziennie otrzymuje "pod drzwi" zestaw 4 posiłków gotowych do spożycia bezpośrednio (śniadania, przekąski, sałatki) lub po podgrzaniu (obiady, kolacje). Istotnym elementem jest stała współpraca wykwalifikowanych dietetyków. Doradzać będą oni w ustaleniu kaloryczności dostosowanej do potrzeb klienta. Czy chcesz schudnąć, czy zmienić styl bycia wprowadzając zdrowe i pełnowartościowe menu, czy chcesz zbudować masę mięśniową na siłowni bez zbędnej tkanki tłuszczowej - słowem jeśli chcesz być Fit - Catering Fit Food jest dla Ciebie!

Podczas Dnia Otwartego rozdawane będą darmowe sample z naszego menu. Można będzie skosztować i ocenić jakość oraz smak przygotowywanych dań. Nasi dietetycy odpowiedzą na Twoje pytania i wyjaśnią dlaczego warto zainwestować w siebie poprzez zamówienie cateringu Fit Food. Tego dnia robiąc zakupy w sklepach galerii otrzymasz atrakcyjne karty rabatowe. Będą również konkursy. Data "Dnia Otwartego Fit Food" podana zostanie wkrótce na profilu @GaleriaJordanow. Warto więc polubić profil i zaznaczyć opcję "Wyświetlaj najpierw". Wtedy na pewno nie przegapisz informacji od nas!

Home