Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 20 luty 2018 22:06

Bryzek. Sklep i usługi nie tylko dla firm

W pełni zautomatyzowana, spełniająca najwyższe standardy hala usługowo-handlowa powstaje w Suchej Beskidzkiej, przy ulicy Wadowickiej 8 (tuż obok Miejskiego Zakładu Komunalnego). To spora nowość na mapie powiatu suskiego.

Właściciel - Firma Bryzek, której siedziba mieści się w Andrychowie to lokalny potentat w branży sprzedaży wyrobów hutniczych. W październiku zeszłego roku firma świętowała jubileusz 25-lecia działalności. W nowej filii na terenie naszego powiatu Bryzek oferować będzie między innymi:

- blachy w różnych rozmiarach: zimnowalcowane, gorącowalcowane, kotłowe, ocynkowane, ryflowane, nierdzewne, szlifowane, aluminiowe

- kształtowniki: teowniki, ceowniki, kątowniki

- profile zamknięte

- pręty: żebrowane, gładkie, ciągnione, płaskie

- rury: czarne, ocynkowane, konstrukcyjne

- siatki zbrojeniowe

- kraty pomostowe

- profile aluminiowe

Klienci, zarówno ci biznesowi (firmy z szerokiego przekroju branż), jak i indywidualni znajdą tutaj niezmiernie bogaty asortyment ponad 13 000 artykułów w ciągłej sprzedaży.

Warto sprawdzić ceny elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, armatury nierdzewnej, elementów złącznych ze stali nierdzewnej, artykułów spawalniczych i innych.

Ofertę nowego punktu uzupełnią usługi takie jak cięcie profili i kształtowników, cięcie, gięcie i zwijanie blach, wykonywanie okuć i parapetów na wymiar.

Firma zapewnia transport zakupionych towarów do 24 ton, a także - co bardzo istotne - bardzo fachowe doradztwo.

-Jesteśmy przekonani, że znajdziemy wielu zadowolonych klientów w tym regionie. Nasze indywidualne podejście do każdego rodzaju odbiorcy sprawia, że warto nas odwiedzać będąc zarówno dużą firmą budowlaną jak i po prostu właścicielem gospodarstwa domowego - zapewnia Franciszek Bryzek - Właściciel firmy. Nowy punkt zostanie oficjalnie otwarty 26 lutego. Przewidziane są z tego tytułu atrakcyjne promocje i rabaty szczególnie w pierwszym miesiącu funkcjonowania sklepu.

 

 artykul sponsorowany

Home