Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 15 luty 2018 20:58

REDBULLOWI MOCNI PROSZĄ O GŁOSY!

Eliza, Patryk i Karol to trójka studentów pełnych pomysłów i marzeń. Mają wiele zainteresowań, pasji oraz ambicji, które wykorzystali i postawili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili wziąć udział w konkursie Red Bull Can You Make It? We współpracy ze strażakami z OSP MAKÓW DOLNY nagrali filmik do konkursu. Główna zasada tego projektu: „To nie wyścig to zabawa.” Jednak teraz, aby móc wziąć udział w tej przygodzie potrzebują Waszych głosów.

 

Na czym to wszystko polega?

Są to bardzo ciekawe i oryginalne zawody dla autostopowiczów. Trzyosobowe drużyny z krajów z całego świata będą mieć 7 dni na podróż przez Europę, używając tylko Red Bulla jako waluty. Każda drużyna odda swoją gotówkę, karty i telefony w zamian za 24 puszki Red Bulla. Wszystkie zespoły wyruszą w podróż o tej samej porze z pięciu europejskich miast, gdzie zgromadzą ich organizatorzy: Madryt, Budapeszt, Manchester, Sztokholm, Rzym. Zespoły będą musiały wykazać się umiejętnością targowania oraz urokiem osobistym, aby wymienić Red Bulla na to, czego będą potrzebować w trakcie podróży – jedzenie, miejsce do spania, transport do następnej lokalizacji. Studenckie ekipy będą miały tydzień na dotarcie do mety. Każda drużyna będzie podążać własną trasą – nie jest jednak najważniejsze, by dotrzeć do finałowego celu jak najszybciej. Po drodze będą na nich czekać kolejne punkty kontrolne tzw. „checkpointy”. Odwiedzenie ich oraz wykonanie specjalnych zadań będzie miało wpływ na rezultat grupy.

Jaki jest cel wyprawy?

Drużyny mają 7 dni na dotarcie do Amsterdamu, gdzie spotkają się wszyscy studenci, aby podzielić się swoimi emocjami i wrażeniami z wyprawy. Na zwycięzców będzie czekała nagroda, ale dla każdej drużyny najistotniejsza jest przygoda, adrenalina oraz wszystkie przeżycia, które będą im towarzyszyć w podróży!

Najważniejsze TERAZ dla Elizy, Patryka i Karola jest to, że aby udać się w podróż przez Europę do Amsterdamu muszą zdobyć jak największą liczbę głosów!

Poniżej link do głosowania oraz wszelkie informacje jak zagłosować:

KROK 1. * WEJDŹ W LINK: https://canyoumakeit.redbull.com/pl/applications/9083/ .

KROK 2. * KLIKNIJ „ZAGŁOSUJ NA TĘ DRUŻYNĘ”.

KROK 3. * KLIKNIJ „ZALOGUJ” oraz wybierz portal społecznościowy, z którym się indetyfikujesz.

            Okażmy chęć i zainteresowanie dla drużyny Redbullowi Mocni. Dla nas to tak nie wiele, a dla trójki młodych ludzi największą nagrodą będą wspomnienia, które zostają na zawsze!

Home