Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 10 luty 2018 18:15

Narciarskie zawody o awans do finałów wojewódzkich

Na stoku Wojtek w Zawoi-Czatoża odbyły się we wtorek 6. lutego finały powiatowe w narciarstwie alpejskim. Wzięło w nich udział prawie 140 uczniów ze szkół z naszego powiatu - najmłodszy miał 7 lat, najstarszy 20. Najlepsi narciarze z poszczególnych kategorii uzyskali awans do zawodów wojewódzkich, które w marcu odbędą się w Kluszkowcach.

Tradycyjnie przed finałami powiatowymi odbyły się zawody dla najmłodszych uczniów z klas I-II pod nazwą "Narciarska Nadzieja Powiatu Suskiego". Mimo mroźnej aury (ok. -15 stopni), ale przy tym i słonecznej pogody do rywalizacji przystąpiło 21 zawodników. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepsza trójka również medal. Zwycięzcy zawodów w poszczególnych kategoriach, czyli Zofia Marek (SP nr 8 Zawoja) i Szymon Miklaszewski (SP nr 2 Sucha Beskidzka) otrzymali także karnet ufundowany przez wyciąg Wojtek.

ZAWODY NARCIARSKA NADZIEJA POWIATU SUSKIEGO 2017

  Dziewczęta                                                                        Chłopcy

1. Zofia Marek

2. Sandra Guzik

3. Klara Kudzia

4. Anna Winczewska

5. Izabela Szeib

6. Natalia Fortuna

7. Julia Wątroba

8. Nikola Polak

9. Magdalena Szeib

10. Agnieszka Gawlas

11. Aleksandra Szubert

-     Natalia Skrok

SP8 Zawoja

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP Skawica

SP Tarnawa D.

SP2 Sucha B.

SP Białka

SP Skawica

SP1 Sucha B.

SP Skawica

SP1 Sucha B..

28,38

30,44

31,94

32,94

34,08

34,23

38,55

40,62

41,90

43,50

56,54

DSQ

1. Szymon Miklaszewski

2. Aron Pęczek

3. Kacper Jurek

4. Paweł Miklaszewski

5. Filip Jurek

6. Ryszard Trzeciak

7. Borys Głuszek

8. Jakub Hudyka

-   Jakub Śladewski

 

 

 

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP2 Sucha B.

SP1 Maków P.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP Bystra P.

 

28,16

30,02

30,10

30,18

30,82

31,13

31,55

34,03

DSQ

.

Zaraz po nich na starcie pojawili się ich nieco starsze koleżanki i koledzy z roczników 2007-2008 oraz 2005-2006. Tutaj zajęcie czterech czołowych lokat oznaczało promocję na zawody wojewódzkie w Kluszkowcach.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - FINAŁ POWIATOWY - kl. III-IV (rocznik 2007-2008)

                  Dziewczęta                                                                        Chłopcy

1. Julia Stanaszek

2. Justyna Włodarczyk

3. Zuzanna Zając

4. Maria Sarlej

5. Gabriela Kudzia

6. Magdalena Maciążka

7. Julia Roman

8. Joanna Ćwiklińska

9. Justyna Bury

10. Roksana Biela

11. Martyna Mazur

12. Maria Trybała

13. Maja Polak

14. Paulina Gliwa

15. Wiktoria Kuś

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Tarnawa D.

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP1 Stryszawa

SP Białka

SP8 Zawoja

ZSP Lachowice

SP5 Zawoja

SP5 Zawoja

SP5 Zawoja

25,21

25,51

26,97

28,96

30,43

31,73

31,79

32,64

35,10

36,75

37,18

38,12

40,33

41,69

49,81

1. Michał Dyduch

2. Jan Aksamit

3. Kacper Kubas

4. Franciszek Jurowaty

5. Kacper Myśliwiec

6. Wojciech Kozina

7. Michał Wolczko

8. Franciszek Kubasiak

9. Rafał Marek

10. Leon Trzebuniak

11. Tomasz Zasadziński

12. Mikołaj Bogdanik

13. Dawid Dyrek

14. Kacper Marszałek

15. Oskar Kosek

16. Eryk Polak

17. Szymon Maśnica

18. Bartłomiej Knap

 -    Mateusz Górka

 -    Maciej Tomusiak

 -    Maciej Jurek

SP1 Sucha B

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP1 Zawoja

SP2 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP Tarnawa D.

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP Skawica

SP Białka

SP1 Sucha B.

SP Białka

SP1 Zawoja

SP Białka

SP2 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP1 Maków P.

 

23,09

23,22

23,57

28,51

28,52

31,03

31,23

31,54

31,90

32,27

35,36

36,62

37,38

38,21

38,56

38,83

42,49

58,51

DSQ

DNF

DNF

 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - FINAŁ POWIATOWY - kl. V-VI (rocznik 2005-2006)

 Dziewczęta                                                                         Chłopcy                                                                                            

1. Marta Dyduch

2. Natalia Trzebuniak

3. Oliwia Woźniak

4. Aleksandra Kamińska

5. Roksana Marek

6. Alicja Jezutek

7. Wiktoria Hurbol

8. Kinga Leśniak

9. Natalia Szuber

10. Zuzanna Zemlik

11. Gabriela Śladewska

12. Martyna Staszczyszyn

13. Aleksandra Kawulak

 

 

 

 

 

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP2 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP2 Zawoja

SP1 Zawoja

SP2 Sucha B.

SP Skawica

SP1 Zawoja

SP Bystra P.

SP Skawica

SP2 Sucha B.

 

 

22,21

24,35

29,55

31,33

31,76

33,94

34,25

34,95

36,25

36,31

37,25

38,10

47,31

 

 

 

 

1. Patryk Zyzański

2. Antoni Trzebuniak

3. Błażej Pietrusa

4. Kacper Kostyra

5. Dawid Kozina

6. Filip Borowy

7. Karol Borowy

    Jakub Kłapyta

9. Krystian Suski

10. Łukasz Stasik

11. Paweł Giertuga

12. Maciej Kaczmarczyk

13. Karol Zemlik

14. Maciej Nieużytek

15. Mateusz Fujak

16. Karol Zagórski

17. Szymon Szczurek

18. Mateusz Rapacz

19. Marcin Bartyzel

20. Hubert Pyrtek

 -   Dominik Borowy

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP1 Zawoja

SP1 Zawoja

SP2 Zawoja

SP Białka

SP Białka

SP2 Stryszawa

SP Bystra P.

SP5 Zawoja

SP2 Zawoja

SP5 Zawoja

SP Skawica

SP Bystra P.

SP2 Zawoja

SP Bystra P.

SP5 Zawoja

SP2 Sucha B.

SP1 Zawoja

SP Bystra P.

SP Białka

 

23,25

23,63

24,01

26,40

27,93

30,23

30,70

30,70

33,60

33,84

34,59

34,74

34,75

35,80

35,86

35,97

36,56

36,57

44,14

104,56

DSQ

 

Kolejną grupą wiekową, która zmierzyła się podczas wtorkowego finału powiatowego, byli uczniowie z klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjów. W tej kategorii aż osiem najlepszych wyników oznaczało awans na zawody wojewódzkie.

Ósemka ta otrzymała także dyplomy i medale ufundowane przez głównego organizatora zawodów - Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej. Dla mistrzów indywidualnie w kategoriach dziewcząt oraz chłopców karnet zjazdowy przekazały właścicielki wyciągu Wojtek.

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - FINAŁ POWIATOWY - 06.02.2018 ZAWOJA

Dziewczęta i Chłopcy

1. Marta Mołek

2. Weronika Stanaszek

3. Joanna Sarlej

4. Małgorzata Tatara

5. Magdalena Mołek

6. Zuzanna Kubasiak

7. Maja Sobczak-Rzewnicka

8. Sylwia Czarny

-  Natalia Leśniak

 

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP2 Sucha B.

SP1 Zawoja

SP Białka

SP Skawica

 

21,11

22,61

22,91

23,09

26,96

28,55

30,51

31,29

DNF

.

1. Gabriel Woźny

2. Damian Marek

3. Dominik Ficek

4. Wiktor Marek

5. Bartłomiej Szewczyk

6. Radosław Niedźwiedź

7. Nikodem Puzik

8. Mariusz Ptak

9. Wojciech Woźny

10. Tomasz Sałapatek

11. Dominik Burger

12. Mateusz Basiura

  -  Szymon Świerkosz

  -  Konrad Kaczmarczyk

  -  Maciej Kubasiak

SP Juszczyn

SP Białka

SP2 Zawoja

SP Białka

SP5 Zawoja

SP Białka

SP Białka

SP Białka

SP Białka

SP Białka

SP1 Zawoja

SP Bystra P.

ZSiSM Stryszawa

SP5 Zawoja

SP2 Sucha B.

23,72

25,41

26,20

27,82

28,13

28,44

28,75

30,35

31,14

33,95

34,29

35,14

DNF

DSQ

DSQ

Ostatnią grupą wiekową, która w tym dniu pojawiła się na stoku Wojtek byli uczniowie szkół średnich. Tutaj również osiem najlepszych wyników oznaczało awans do szkolnych mistrzostw Małopolski.

 NARCIARSTWO ALPEJSKIE - FINAŁ POWIATOWY - LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

1. Natalia Krasnodębska

2. Karolina Bury

-  Maria Stanaszek

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

22,86

27,70

DNS

 

 CHŁOPCY:

 

1. Łukasz Tatara

2. Szymon Saletnik

3. Krzysztof Krasnodębski

4. Maciej Mięso

5. Karol Ponikiewski

6. Adam Bargiel

7. Szymon Konieczny

8. Marcin Szczurek

9. Jan Kaczmarczyk

10. Stanisław Ogarek

11. Adrian Klimowski

12. Szymon Łach

13. Damian Oleksy

14. Maciej Rzepka

15. Tomasz Wójcicki

  -   Adrian Kachel

 

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Witosa Sucha B.

20,47

20,80

21,74

21,80

26,07

27,70

28,24

28,42

29,02

29,30

29,53

29,99

32,48

32,71

37,63

DNF

 

 

Home Top of Page