Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
sobota, 13 styczeń 2018 08:26

Powiat popłynął. Najlepsi z przepustkami na finał wojewódzki!

Ponad 250 (!) uczniów ze szkół z całego powiatu (każda gmina miała swojego reprezentanta) wzięło udział w finale powiatowym w pływaniu indywidualnym oraz drużynowym, który odbył się w środę 10 stycznia w suskiej krytej pływalni. Najpierw rywalizowali najmłodsi uczniowie z klas 1-3 - po raz pierwszy w ramach finału powiatowego zaliczanego do współzawodnictwa sportowego szkół i z przepustkami na szczebel wojewódzki. Zawody kończył wyścig sztafet szkół średnich, gdzie podwójnym zwycięstwem (w kategorii dziewcząt i chłopców) wykazali się uczniowie z LO Sucha Beskidzka.

Najmłodsi płynęli na dystans 25 metrów, a pozostali (od roku 2005 i starsi) na 50 metrów w czterech stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym oraz motylkowym. Trzy najlepsze wyniki oznaczały miejsce na podium a tam - dyplom, medal i przepustka do finału wojewódzkiego. Wyścig sztafet odbywał się na dystansie 6x50 m. Tam z kolei dwie najszybsze sztafety uzyskały promocję do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Mistrzowie powiatu otrzymali pamiątkowy puchar.

Forma niektórych pływaków już teraz jest naprawdę imponująca, o czym świadczy „wmieszanie się” ich do najlepszych wyników w historii finałów powiatowych. Gratulujemy: Milenie Łazarz (SP Bystra Podhalańska), Julii Parchańskiej (SP2 Sucha Beskidzka), Wojciechowi Drońskiemu (SP2 Sucha Beskidzka), Nikoli Panek (ZSiSM Stryszawa), Weronice Habowskiej (ZSiSM Stryszawa), Maciejowi Taladze (ZS Zembrzyce), Karolowi Sowie (SP1 Sucha Beskidzka), Martynie Konderak (LO Sucha Beskidzka), Mikołajowi Pająkowi (ZS Goetla Sucha Beskidzka), Michałowi Koczurowi (LO Sucha Beskidzka) i życzymy im, oraz wszystkim pozostałym reprezentantom powiatu suskiego, takich i jeszcze lepszych wyników podczas zawodów wojewódzkich. W zależności od kategorii i rodzaju zawodów odbędą się one w lutym i marcu na pływalniach w Nowym Sączu oraz w Tarnowie (dokładna data nie jest jeszcze znana). Najlepsze dotychczasowe wyniki w historii finałów powiatowych w pływaniu indywidualnym można znaleźć: IGRZYSKA, GIMNAZJADA, LICEALIADA.

Na zakończenie zawodów najlepszych w roku szkolnym 2017/2018 pływaków w szkolnych zawodach nagradzali: starosta suski Józef Bałos, dyrektor krytej pływalni Olgierd  Kierski, inspektor ds. kultury fizycznej Maciej Krzyśków, sędzia główny zawodów Piotr Staszak oraz sędzia Artur Kukla.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2017/2018 

50 m – styl dowolny

1. Anita Copija

2. Sara Rydzyńska

3. Patrycja Kułaga

4. Weronika Janowska

 

 

Startowały 4 zawodniczek.

ZSP Lachowice

SP Białka

ZSiSM Stryszawa

ZSP Lachowice

 

34,11

41,16

71,11

73,09

 

1. Maciej Talaga

2. Filip Wrotniak

3. Mateusz Porzycki

4. Eryk Mikołajek

5. Maciej Kubasiak

6. Łukasz Pacyga

7. Dawid Master

8. Szymon Babiński

9. Filip Kościelniak

10. Tomasz Kłapyta

11. Kacper Bury

 

Startowało 11 zawodników.

ZS Zembrzyce

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

ZSiSM Stryszawa

 

26,87

30,54

38,50

39,81

40,87

40,94

47,26

48,15

50,15

53,39

56,21

 

50 m – styl klasyczny

1. Nikola Panek

2. Daria Copija

3. Małgorzata Kaczmarczyk

4. Karolina Czaja

5. Małgorzata Grzechynka

6. Sylwia Rydzyńska

7. Natalia Maciejowska

8. Paulina Kłapyta

9. Daria Tomala

10. Kinga Zajda

 

Startowało 10 zawodniczek.

ZSiSM Stryszawa

ZSP Lachowice

SP Juszczyn

SP1 Zawoja

SP Juszczyn

SP Białka

SP1 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

ZSiSM Stryszawa

SP Skawica

 

36,07

39,59

45,64

48,96

50,09

56,78

59,32

60,53

63,21

71,56

 

1. Karol Sowa

2. Patryk Kościelniak

3. Filip Nowak

4. Antoni Sajewicz

5. Karol Białończyk

 

Startowało 5 zawodników.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

 

32,63

44,02

48,93

59,69

76,36

 

 50 m – styl grzbietowy

1. Weronika Habowska

2. Kaja Copija

3. Anna Pochopień

4. Wiktoria Trybała

5. Natalia Gąska

6. Natalia Sobczuk

7. Klaudia Marszałek

8. Dominika Włosiak

9. Joanna Wala

10. Alicja Płoszczyca

 

Startowało 10 zawodniczek.

ZSiSM Stryszawa

ZSP Lachowice

SP1 Sucha B.

SP8 Zawoja

ZSP Lachowice

ZS Maków P.

SP Białka

ZSiSM Stryszawa

SP Skawica

ZSP Lachowice

 

33,70

38,84

41,50

43,47

50,89

53,09

56,46

59,30

61,25

68,80

 

1. Gabriel Woźny

2. Maksymilian Syc

3. Mikołaj Kawa

4. Jakub Niedźwiedź

5. Kamil Król

6. Dariusz Korczak

7. Patryk Kwak

8. Maciej Prokop

9. Szymon Pochopień

10. Jakub Sitarz

11. Bartłomiej Głuszek

 

 

Startowało 11 zawodników.

SP Juszczyn

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

SP1 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

SP1 Sucha B.

ZSiSM Stryszawa

 

36,90

43,08

43,78

43,84

45,22

48,64

51,56

53,20

55,81

57,65

57,91

 

50 m – styl motylkowy 

1. Aleksandra Szwed

2. Maria Pająk

3. Weronika Mazur

4. Julia Gibas

5. Emilia Ponikiewska

6. Julia Gancarczyk

 

Startowało 6 zawodniczek

ZSP Lachowice

ZSP Lachowice

SP2 Zawoja

ZSS Krzeszów

ZSiSM Stryszawa

SP Łętownia

40,50

40,81

41,14

44,86

49,56

55,78

1. Jakub Polak

2. Paweł Palcar

3. Dominik Biernacki

 

Startowało 3 zawodników.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP Białka

 

42,96

44,58

56,83

 

Awans do zawodów wojewódzkich (marzec 2018, Tarnów/Termin zawodów może ulec zmianie) wywalczyła trójka najlepszych zawodników w każdym ze stylów.

W zawodach startowało 60 zawodników, 30 dziewcząt z 12 szkół i 30 chłopców z 6 szkół.

Sztafeta 6x50 m - dziewczęta

1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lachowicach                 czas: 3,46,01

2. Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego       

    w Stryszawie                                                                     czas: 5,00,27

  Sztafeta 6x50 m - chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej                   czas: 3,42,00

2. Zespół Szkoły i Schroniska Młodzieżowego

    w Stryszawie                                                                 czas: 5,32,00

Awans do zawodów wojewódzkich (marzec, Tarnów) wywalczyły drużyny z ZSP Lachowice oraz z ZS i SM Stryszawa w kategorii dziewcząt oraz SP1 Sucha Beskidzka i ZS i SM Stryszawa w kategorii chłopców.

 Igrzyska Dzieci

Pływanie indywidualne (rocznik 2008 i młodsi)– dziewczęta, chłopcy

WYNIKI: 

           25 m – styl dowolny

1. Wiktoria Gracjasz

2. Natalia Fortuna

3. Zofia Pająk

4. Zofia Wajdzik

5. Maja Furtak

6. Zofia Sobańska

7. Zuzanna Wajdzik

8. Joanna Mentel

 

 

Startowało 8 zawodniczek.

SP2 Stryszawa

SP Tarnawa D.

ZSP Lachowice

SP1 Stryszawa

 

SP2 Sucha B.

 

SP2 Zawoja

 

16,70

22,08

24,30

25,53

26,56

27,90

28,05

32,39

 

1. Mateusz Górka

2. Franciszek Wilczak

3. Dawid Zajda

4. Mateusz Sarna

5. Artur Fiedor

6. Nikodem Tomczak

7. Mateusz Głowacz

8. Tomasz Wójcik

9. Bartłomiej Żydek

 

Startowało 9 zawodników.

SP2 Sucha B.

SP Naprawa

SP Skawica

SP1 Sucha B.

SP Łętownia

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

 

22,85

24,73

25,35

27,10

27,64

30,07

35,30

40,45

43,04

 

 25 m – styl klasyczny

1. Maria Wrona

2. Izabela Szeib

3. Patrycja Strzelecka

4. Karolina Wilczak

5. Róża Budzowska

6. Hanna Piątek

7. Amelia Pyka

 

Startowało 7 zawodniczek.

SP1 Sucha B.

SP Skawica

SP Tarnawa D.

SP Naprawa

SP2 Zawoja

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

 

23,74

27,83

28,67

32,76

33,16

34,32

42,40

 

1. Kacper Jurek

2. Maciej Jurek

3. Filip Jurek

 

Startowało 3 zawodników.

SP1 Maków P.

SP1 Maków P.

SP1 Maków P.

 

29,48

29,49

37,49

 

25 m – styl grzbietowy

1. Dominika Kukla

2. Joanna Świerkosz

3. Zuzanna Knapczyk

4. Nikola Bałos

5. Nikola Polak

6. Anna Błachut

7. Matylda Świerkosz

8. Alicja Łoboda

9. Nikola Wietrzyk

10. Aleksandra Pacyga

11. Sandra Guzik

12. Klaudia Ficek

13. Oliwia Trzebuniak

14. Aleksandra Chowaniak

15. Zuzanna Zając

16. Oliwia Dobek

17. Nikola Chorąży

 

Startowało 17 zawodniczek.

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP Kurów

SP Białka

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

ZSP Lachowice

SP Skawica

SP2 Zawoja

SP Skawica

SP8 Zawoja

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP8 Zawoja

SP Skawica

 

26,22

27,04

27,38

27,80

27,97

28,54

29,09

30,26

32,25

34,49

35,67

36,49

36,87

37,53

39,59

40,68

54,37

 

1. Szymon Miklaszewski

2. Jakub Sala

3. Krzysztof Baran

4. Szymon Kamiński

5. Bartłomiej Sarna

6. Piotr Nowak

7. Nikodem Wróbel

8. Mikołaj Gajda

9. Filip Trybała

10. Marcin Stec

11. Rafał Marek

12. Kacper Karkoszka

 

 

 

 

 

 

Startowało 12 zawodników.

SP2 Sucha B.

SP Bieńkówka

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP8 Sucha B.

SP2 Zawoja

 

25,32

25,67

26,43

27,48

30,32

30,84

30,88

32,18

34,78

34,87

34,88

56,58

 

25 m – styl motylkowy

1. Tomasz Jałocha

 

Startował 1 zawodnik.

SP Jordanów

 

26,74

 

Awans do zawodów wojewódzkich (5-9.02.2018, Nowy Sącz/Termin zawodów może ulec zmianie) wywalczyła trójka najlepszych zawodników w każdym ze stylów.

W zawodach startowało 57 zawodników, 32 dziewcząt z 12 szkół i 25 chłopców z 11 szkół.

Pływanie (rocznik 2005-2007)– dziewczęta, chłopcy 

WYNIKI:

50 m – styl dowolny

1. Milena Łazarz

2. Ilona Świętek

3. Aleksandra Kamińska

4. Wiktoria Gluza

5. Martyna Mazur

6. Magdalena Drobny

7. Martyna Kurdas

 

 

Startowało 7 zawodniczek.

SP Bystra Podh.

ZS Zembrzyce

SP2 Sucha B.

SP Jordanów

SP8 Zawoja

SP Białka

SP1 Sucha B.

 

33,83

35,96

40,46

47,24

49,61

50,50

51,12

 

1. Bartosz Zawojski

2. Paweł Pochopień

3. Norbert Fortuna

4. Szymon Kłapyta

5. Jakub Kłapyta

6. Patryk Dudoń

7. Mikołaj Grabowski

8. Karol Borowy

9. Michał Marszałek

10. Paweł Okrzesik

11. Mateusz Skoryt

12. Maciej Tomusiak

13. Krystian Budka

 

Startowało 13 zawodników.

SP1 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP Tarnawa D.

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Białka

SP Białka

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

SP2 Zawoja

SP Kuków

35,47

39,96

40,29

41,03

43,36

49,78

53,12

54,02

54,47

57,49

71,33

74,75

112,81


50 m – styl klasyczny

1. Ewa Wrona

2. Natalia Panek

3. Julia Durmała

4. Aleksandra Jeziorska

5. Katarzyna Tupta

6. Maria Błachut

7. Marcelina Warta

8. Martyna Klukowska

9. Roksana Lofek

10. Sylwia Jezutek

11. Tamara Pytel

12. Małgorzata Bisaga

13. Paulina Matulak

 

Startowało 13 zawodniczek.

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP2 Sucha B.

SP Jordanów

SP Naprawa

SP1 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP2 Zawoja

SP Bystra P.

SP1 Maków P.

SP Skawica

41,77

47,64

48,28

51,82

52,88

54,69

58,22

58,30

58,32

58,69

60,79

63,04

71,31

1. Wojciech Droński

2. Dawid Jopek

3. Kacper Kubas

4. Bartłomiej Najder

5. Krzysztof Świętek

6. Kacper Jałocha

7. Marcel Dragosz

8. Maciej Filek

9. Artur Górka

10. Wojciech Sajewicz

11. Patryk Zyzański

12. Karol Grzechynka

13. Maksymilian Gawronek

14. Łukasz Hudziak

15. Sebastian Witek

 

Startowało 15 zawodników.

SP2 Sucha B.

SP Naprawa

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

ZS Zembrzyce

SP Jordanów

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Stryszawa

SP1 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Juszczyn

SP2 Stryszawa

SP2 Stryszawa

SP2 Zawoja

 

37,69

46,48

49,36

53,75

55,47

55,51

63,99

70,90

72,52

73,40

74,14

75,44

77,86

87,19

93,02

 

 50 m – styl grzbietowy

1. Julia Parchańska

2. Zofia Piątek

3. Emilia Świerkosz

4. Julia Trybała

5. Emilia Kapała

6. Magdalena Jędrzejak

7. Julia Steczek

8. Wiktoria Sala

9. Amelia Zajda

10. Faustyna Cieślak

11. Natalia Szuber

12. Wiktoria Zabawa

13. Julia Kościelniak

14. Małgorzata Trzop

15. Julia Trzop

16. Aleksandra Szumska

17. Oliwia Woźniak

18. Julia Roman

19. Natalia Trzebuniak

20. Joanna Leśniak

21. Agata Dyduch

22. Paulina Góral

23. Martyna Staszczyn

24. Magdalena Bury

 

Startowały 24 zawodniczki.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP1 Sucha B.

SP2 Sucha B.

SP1 Sucha B.

SP Bieńkówka

SP Skawica

ZSP Lachowice

SP Skawica

SP2 Sucha B.

SP2 Sucha B.

ZSP Lachowice

SP2 Sucha B.

SP Skawica

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP2 Zawoja

SP Skawica

SP Kuków

SP Kuków

SP Skawica

SP2 Zawoja

39,24

39,30

45,47

47,72

51,46

53,09

55,12

56,01

56,09

56,73

56,76

57,78

58,31

58,73

60,00

60,23

61,96

63,38

65,41

66,56

70,28

72,47

80,68

101,68

1. Piotr Lubaś

2. Tomasz Pacyga

3. Michał Wadowski

4. Filip Borowy

5. Jan Adamek

6. Karol Dyduch

7. Dominik Borowy

8. Jakub Trzop

9. Kacper Kaczmarczyk

10. Dawid Dyrek

11. Jakub Murzyn

12. Oliwier Dobek

13. Jan Pochopień

14. Miłosz Kubasiak

15. Jakub Baca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Startowało 15 zawodników.

ZS Zembrzyce

SP3 Stryszawa

SP Marcówka

SP Białka

SP2 Sucha B.

SP Kuków

SP Białka

SP2 Stryszawa

SP Skawica

SP Skawica

SP2 Sucha B.

SP8 Zawoja

SP2 Stryszawa

SP Kuków

SP Kuków

 

47,02

50,18

52,47

53,56

57,26

59,60

61,41

62,58

59,40

67,55

72,15

72,34

81,17

120,46

128,43

 

50 m – styl motylkowy

1. Barbara Sowa

 

Startowała 1 zawodniczka

SP1 Sucha B.

 

43,06

 

1. Krzysztof Mykietyński

2. Piotr Wilczak

 

Startował 2 zawodników

SP1 Sucha B.

SP Naprawa

 

50,59

61,00

 

Awans do zawodów wojewódzkich (5-9.02.2018, Nowy Sącz)/Termin zawodów może ulec zmianie) wywalczyła trójka najlepszych zawodników w każdym ze stylów.

Pływanie Drużynowe – dziewczęta, chłopcy 

Sztafeta 6x50 m - dziewczęta

 

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej   czas: 4,07,44

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Suchej Beskidzkiej   czas: 4,36,96

3. Szkoła Podstawowa w Skawicy                                  czas: 5,56,72

4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawoi                              czas: 6,41,37

Sztafeta 6x50 m - chłopcy

1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej    czas: 4,23,88

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie                 czas: 5,59,30

Awans do zawodów wojewódzkich (5-9.02.2018, Nowy Sącz) wywalczyły drużyny z SP1 Sucha Beskidzka oraz z SP2 Sucha Beskidzka w kategorii chłopców oraz SP1 Sucha Beskidzka i SP2 Stryszawa w kategorii chłopców.                                                 

W zawodach startowały 24 zawodniczki z 4 szkół oraz 12 zawodników z 2 szkół.

 

Licealiada Młodzieży Szkolnej

Pływanie Indywidualne – dziewczęta, chłopcy

 

WYNIKI:

                  Dziewczęta                                                                        Chłopcy

50 m – styl dowolny

 

1. Marta Sikora

2. Natalia Cyganek

3. Magdalena Pasierbek

 

Startowały 3 zawodniczki

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

.

34,95

37,85

44,46

 

1. Mikołaj Pająk

2. Marcin Zawojski

3. Michał Stachoń

4. Filip Huzarski

5. Szymon Saletnik

6. Dominik Salabura

 

Startowało 6 zawodników.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

.    

24,96

30,10

31,61

31,93

34,54

43,96

 

 

50 m – styl klasyczny

 

1. Marta Palcar

2. Łucja Smyrak

3. Daria Gąska

4. Nina Kucharczyk

 

Startowały 4 zawodniczki

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

.

 

41,95

47,65

49,31

50,71

 

 

 

1. Michał Koczur

2. Karol Ponikiewski

3. Jakub Wójcik

4. Michał Polak

5. Mateusz Sikora

6. Adrian Mikołajczyk

 

Startowało 6 zawodników.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Goetla Sucha B.

31,34

39,57

39,60

40,18

43,56

50,06

 

 

50 m – styl grzbietowy 

1. Martyna Konderak

2. Natalia Polak

3. Monika Cebula

4. Katarzyna Baran

 

Startowały 3 zawodniczki

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

 

35,15

39,13

57,65

97,25

1. Jakub Jurzak

2. Jan Kaczmarczyk

3. Dominik Białoń

4. Dawid Markuś

 

Startowało 4 zawodników.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

ZS Kołłątaja Jordanów

LO Sucha B.

37,84

37,52

48,76

51,10

 

 50 m – styl motylkowy

1. Joanna Woźny

2. Maria Stanaszek

 

 

 

 

 

Startowały 2 zawodniczki

LO Sucha B.

LO Sucha B.

    39,00

    59,53

 

 

1. Kacper Kościelniak

2. Gabriel Łazarz

3. Kamil Pytel

4. Maciej Polak

5. Michał Gibas

6. Damian Strojny

 

Startowało 6 zawodników.

ZS Goetla Sucha B.

ZS Kołłątaja Jordanów

ZS Goetla Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

LO Sucha B.

36,38

36,86

37,44

37,98

39,31

47,66

Awans do zawodów wojewódzkich (5-9.03.2018, Nowy Sącz) wywalczyła trójka najlepszych zawodników w każdym ze stylów.

                                                                                 

W zawodach startowało 34 zawodników, 12 dziewcząt z 1 szkoły 22 chłopców z 3 szkół.

Licealiada

Pływanie Drużynowe – dziewczęta, chłopcy 

Sztafeta 6x50 m - dziewczęta

 

1. Liceum Ogólnokształcące nr I w Suchej Beskidzkiej       czas: 3,47,64

Sztafeta 6x50 m - chłopcy

1. Liceum Ogólnokształcące nr I w Suchej Beskidzkiej    czas: 3,09,53

2. Zespół Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej        czas: 3,33,96

Awans do zawodów wojewódzkich 5-9.03, Nowy Sącz) wywalczyły drużyny z LO Sucha Beskidzka w kategorii dziewcząt oraz LO Sucha Beskidzka i ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej w kategorii chłopców.

W zawodach startowało 6 zawodniczek z 1 szkoły oraz 12 zawodników z 2 szkół.

 

Home Top of Page