Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 06 styczeń 2018 10:45

Zapraszamy do Zembrzyc na Noworoczny Koncert Charytatywny

W niedzielę 7 stycznia zapraszamy mieszkańców naszego powiatu do Zembrzyc. Na hali sportowej odbędzie się Noworoczny Koncert Charytatywny, którego celem jest zebranie pieniędzy  na leczenie Małgorzaty Tomczyszyn.

 

38 - letnia Małgorzata Tomczyszyn to młoda i pełna energii mieszkanka Zembrzyc. Od piętnastu lat jest szczęśliwą żoną Łukasza oraz mamą czwórki wspaniałych dzieci: Emilki, Kamila, Natalii i Wiktorii. We wrześniu przeszła operację usunięcia guza mózgu. A następnie przez kilka tygodni czekała na wyniki badań. W końcu usłyszała z ust lekarza diagnozę: skąpodrzewiakogwiażdziak anaplastyczny lewego płata czołowego (WHO. III).

Gosia jest już po radioterapii, od stycznia czeka ją także chemioterapia. Szuka także innowacyjnych metod walki z glejakiem. Dziewczyna nie poddaje się i walczy bo ma dla kogo żyć. Zawsze w tej walce pojawia się przeszkoda – pieniądze. Koszt miesięcznego leczenia wynosi ok. 7000 zł ( dojazdy, leczenie, konsultacje z lekarzami).

Grupa znajomych oraz koleżanek z klasy postanowiła przyłączyć się do pomocy, organizując akcję charytatywną, których celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Gosi.

Noworoczny koncert rozpocznie się o godzinie 14.30. Czekają na Was występy artystów z powiatu suskiego i nie tylko. Jak mówią organizatorzy „każdy znajdzie coś dla siebie”.

Jako pierwsi na scenie pojawią się najmłodsi artyści- przedszkolaki i uczniowie klas I- III  ze szkoły podstawowej w Zembrzycach. Następnie wystąpi s. Katarzyna Król ze swoją scholką „Kropelki. ” Wszystkich miłośników muzyki operowej, pięknego śpiewu i teatru muzycznego zapraszamy na wysłuchanie pieśni sakralnych i arii operowych w wykonaniu Katarzyny Cyganik, której będzie towarzyszył Maksymilian Brus. Kolejnym punktem programu będzie występ zembrzyckiej grupy „Pokolenie.” Do Zembrzyc przyjedzie także Monika Polak - uczestniczka V edycji The Voice of Poland, której będzie akompaniował Michał Zwierniak. Znany i lubiany zespół PAKA BAND  także przyjął zaproszenie od organizatorów i zagrają podczas koncertu. Noworoczny koncert zakończy występ zespołu HELOLOVE,  którego wokalistką jest Ada Szulc – uczestniczka I edycji X Factor, gitarzysta Tomasz Świątek pochodzi ze Suchej Beskidzkiej.

UWAGA-  w trakcie  trwania imprezy charytatywnej odbędą się licytacje m.in. : obrazów, sesji zdjęciowej, kanapy, łożka, koszulki Marcina Wasilewskiego – zawodnika Wisły Kraków.

Oprócz występów organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji. Będzie dla Państwa czynna kawiarenka z pyszną kawą i herbatą, zjeść domowe ciasto. Odbędzie się loteria fantowa, w której będzie można wylosować cenne nagrody (bony do restauracji, kosmetyki, leżaki  itp.). Specjalnie dla  dziećmi  przygotowano kącik  z malowaniem twarzy  oraz grami i zabawami.

Każdego człowieka życie stawia przed wieloma trudnościami, jednak jeśli to zdrowie wysuwa się na pierwszy plan, wszystko w człowieku i wokół niego ulega zmianie. 
Informacja o glejaku, to nie wiadomość, która może załamać i odebrać nadzieję, tylko hasło wzywające do zmierzenia się z nim, dlatego trzeba walczyć ile sił i jak długo się da. 
Żeby z nią wygrać, potrzeba wielu ludzi o dobrych sercach. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Noworoczny Koncert Charytatywny do Zembrzyc.
Pomóżmy Gosi walczyć o marzenie jakim jest teraz dla niej zdrowie.
Pamiętajcie, dobro powraca ze zdwojoną siłą :)

Więcej informacji na stronie wydarzenia :

https://www.facebook.com/events/946896892129931/?active_tab=about

 

„Godzinowy rozkład jazdy” koncertu J ( w przerwach między występami będą licytacje)

 

•          14. 30 - dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Zembrzycach

•          15.00  - scholka KROPELKI

•          15. 30 Kasia Cyganik (śpiew) i Maksymilian Brus (fortepian)

•          16. 00 zespół POKOLENIE

•          16. 30 - Monika Polak ( uczestniczka V edycji The Voice of Poland ) w duecie  z gitarzystą Michałem Zwierniakiem

•          17. 15 - zespół  PAKA BAND

•          18.00  zespół HELOLOVE ( wokalistka Ada Szulc – uczestniczka I edycji X Factor )

Home