Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Firma ELMAR : Instalacja Elektryczna w Domu - Szybko i Profesjonalnie

Firma ELMAR oferuje Państwu profesjonalne usługi:

- Instalacje elektryczne

- Instalacje alarmowe

- P. POŻ.

- Fotowoltaiczne

- CCTV

- Domofony

- Pomiary elektryczne

 

            Potrzebują Państwo dobrze zaprojektowanej i wykonanej instalacji elektrycznej?

Firma ELMAR oferuje kompleksowe usługi elektryczne w województwach: małopolskim, podkarpackim oraz śląskim na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zdobyte kompetencje, uprawnienia oraz najwyższej jakości sprzęt pozwalają nam realizować zarówno standardowe instalacje elektryczne dla domów jednorodzinnych, jak również zaawansowane przedsięwzięcia, łącznie z pomiarami, projektami i wykonawstwem inwestycji.

Obok usług wykonawczych i projektowych związanych z instalacjami elektrycznymi, firma ELMAR specjalizuje się w wykonywaniu certyfikowanych instalacji alarmowych, monitoringu z nowoczesnymi kamerami IP z możliwością podglądu na smartphonie, tablecie bądź laptopie. Ponadto, firma zajmuje się doradztwem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych, instalacji związanych ze sterowaniem kotłów ogrzewania domów za pomocą inteligentnych regulatorów, instalacji P. POŻ, a także montażem domofonów i wideodomofonów.

Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem oraz rzetelnością. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na kompleksowość, a co za tym idzie sprawnie i solidnie wykonany projekt jak i jego realizację.

 

Masz pytania? Pisz lub dzwoń, a odpowiemy na każde pytanie oraz dokonamy darmowej wyceny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

603 998 027 

Facebook >

Home