Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 02 styczeń 2018 10:55

GMINNY PRZEGLĄD GRUP I ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH 2018

Do udziału w przeglądzie zapraszamy grupy działające przy szkołach, przedszkolach i świetlicach oraz stowarzyszeniach prezentujące programy kolędnicze w formie tradycyjnej oraz w formie jasełek.

 

Zgłoszenia grup prosimy przesyłać na adres Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim do dnia 9 stycznia 2018 roku lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu prosimy podać liczbę uczestników Państwa prezentacji oraz czas jej trwania, który nie powinien przekraczać 10 minut (tradycyjne kolędowanie); 20 minut (jasełka). Prosimy również o podanie Państwa wymogów technicznych (ilość koniecznych mikrofonów, odtwarzacz CD, inne).

Przegląd odbędzie się w dniu 11 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Makowie Podhalańskim, ul. Kościuszki 2.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Home