Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 30 grudzień 2017 09:23

Można pomóc uczniom z Jordanowa w walce o planszówki

Można pomóc uczniom z Jordanowa w walce o planszówki mat. pras.

Gry video czy komputerowe powoli przechodzą do lamusa. Teraz stawia się na planszówki, które podbijają serca i umysły młodych ludzi. Nic dziwnego, że uczniowie z jordanowskiej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 zdecydowali się powalczyć o gry planszowe dla swej placówki.

Magazyn dla nauczycieli "Sygnał" ogłosił konkurs, w którym szkoły mogą wygrać fajne gry planszowe: Farmagedon, Rzymianie do domu, Duże i włochate; Kostki Story Cubes Muminki i Batman; Dino kontra Dino. Nagrody przeznaczone są dla szkolnych świetlic.

- Gry wygrają trzy placówki, które uzyskają najwięcej pozytywnych, popierających (słownych) komentarzy pod zawartą w komentarzu do posta nazwą szkoły – informują organizatorzy. - Każda szkoła może być zgłoszona do konkursu tylko raz. Nadliczbowe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Można głosować do 3 stycznia!

Aby wziąć udział w konkursie i wspomóc głosami jordanowskich uczniów, wystarczy na tej facebookowej stronie napisać  "jestem za" lub "popieram" pod komentarzem Dominiki Siepak z nazwą szkoły SP im. Bohaterów Września 1939

Home