Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

sobota, 09 grudzień 2017 19:13

Gosia Sikora dziękuje za wsparcie i pomoc

Zdjęcie zrobione w miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło  - w miejscu moich „drugich narodzin”.- Gosia Sikora Zdjęcie zrobione w miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło - w miejscu moich „drugich narodzin”.- Gosia Sikora

Do naszej redakcji dotarły podziękowania od Gosi Sikory dla wszystkich osób zaangażowanych w zbiórki pieniędzy oraz dla darczyńców, którzy wzięli udział w akcjach charytatywnych organizowanych na rzecz Gosi.

Podziękowania 
 
Z całego serca chciałabym w imieniu swoim, ale także moich najbliższych, podziękować wszystkim wspaniałym, dobrym Duszyczkom, które pomogły mi znaleźć się w punkcie, w którym dziś jestem. Naprawdę jestem bardzo szczęśliwa, niczego nie żałuję i nie chciałabym cofnąć czasu, a jest to możliwe tylko dzięki Waszej ogromnej pomocy. Wydarzenie z 11.04.2017r. sprawiło, że moje życie stanęło pod znakiem zapytania i nie byłoby ono dalej możliwe, gdyby nie proteza, która umożliwia mi normalne funkcjonowanie w codziennym  życiu. I tu właśnie pojawiliście się Wy! Nie oceniając, nie osądzając mnie za dokonany czyn i nie oczekując niczego w zamian,  zdecydowaliście się udzielić mi swojej pomocy, która była mi tak bardzo potrzebna. To właśnie dzięki Wam, mogłam wrócić na swoje wymarzone studia i każdego dnia mogę spełniać kolejne marzenia, jakie przybliżają mnie do osiągnięcia wybranego celu życiowego.  Sądzę, że żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za Waszą pomoc!        
                         
                            
Życzenia świąteczno-noworoczne
 
Z okazji zbliżającego się Czasu Świątecznego chciałabym Wszystkim życzyć jak najlepszego spędzenia go. Żeby ten czas był możliwością do zacieśniania się więzi rodzinnych, odpoczynku i regeneracji oraz dał Wam możliwość wspaniałego wejścia w Nowy Rok 2018!!! Życzę Wam, żeby ten nadchodzący Nowy Rok, przyniósł wiele ciekawych, inspirujących sytuacji, które będą dawać Wam siłę każdego dnia!!! Żebyście każdego dnia na swojej drodze spotykali takich samych dobrych ludzi, takich jak Wy!!! Tego życzę Wam ja wraz z moją Rodziną.
Małgorzata Sikora
 
Zdjęcie zrobione w miejscu, gdzie to wszystko się zaczęło - w miejscu moich „drugich narodzin”.

11 kwietnia 2017 roku mieszkanka Stryszawy, dwudziestoletnia Małgorzata Sikora uległa w Krakowie wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego straciła podudzie kończyny lewej.

Małgosia została natychmiast przyjęta na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ulicy Kopernika, gdzie przebywa do dziś. Przed dziewczyną bardzo długie leczenie i rehabilitacja, które w konsekwencji pozwolą na założenie protezy i powrót do zdrowia i radości życia.
Zwracamy się do ludzi dobrego serca o wsparcie finansowe dla Małgosi. Każda złotówka da jej możliwość szybszego uzyskania pełnej sprawności.

Otwórzmy swoje serca i razem dajmy radość i szczęście, pamiętając, że "nikt nie ma z nas tego , co mamy razem, gdy każdy wniesie ze sobą to, co ma najlepszego, czyli otwartość serca na potrzeby bliźniego"

Kto chce pomóc Gosi może to zrobić, wpłacając pieniądze na konto, które bezpłatnie udostępniła Fundacja Mieszkańców Aktywnych Audeo Actio z Suchej Beskidzkiej.

 

Wpłaty na konto  z dopiskiem - "Pomoc dla Gosi"

Wpłaty krajowe               36 8128 0005 0064 5171 2000 0030

Wpłaty zagraniczne    PL  36 8128 0005 0064 5171 2000 0030    KOD SWIFT/BIC: POLUPLPR 

 

Home