Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 03 grudzień 2017 10:57

Zapraszamy na Targi Ślubne w Budzowie!

W niedzielę, 10 grudnia w Restauracji „Magnolia” w Budzowie odbędą się Regionalne Targi Ślubne. Na uczestników czekać będą praktyczne porady ślubne i liczne atrakcje.

 

Dzień ślubu to jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka, którą zapamiętujemy do końca życia. Aby ten moment był dla nas naprawdę szczególny, warto zadbać o wszystko i zaplanować każdy element ślubu i wesela z wyprzedzeniem. W podjęciu tych bardzo istotnych decyzji wskazane jest zasięgnąć porad i inspiracji od specjalistów, związanych z branżą ślubną, bo kto, jeśli nie oni zrozumie najlepiej wszystkie potrzeby i rozterki przyszłej Młodej Pary.

Podczas Regionalnych Targów Ślubnych w Budzowie zaprezentuje się wiele firm z branży ślubnej. Odbędą się także pokazy, degustacje i konsultacje ze specjalistami. Będzie można również zapoznać się z najnowszymi trendami mody ślubnej.  

Na uczestników targów czekać będą liczne atrakcje i duże rabaty na usługi dla przyszłych Par Młodych.

Targi Ślubne odbędą się 10 grudnia w Restauracji „Magnolia” w Budzowie w godzinach 11-17. Wstęp jest darmowy. Więcej informacji pod numerem telefonu: 608 094 123 oraz na Facebooku.

Joanna Kosman

Wśród wystawców:

Zespół MALIBU
DJ KONFERANSJER ADAMS
Firma BigDays Dawid Gibas
TUSTELA MAKÓW PODHALAŃSKI
DJ V&S BROTHERS ENTERTAINMENT
COMPLEX RESORT & SPA JASMIN
TRAVIATA DEKORACJE
BAR DE PRIX USŁUGI BARMAŃSKIE
RESTAURACJA MAGNOLIA
CIASTKARNIA IZA
FOTOGRAFIA NAJMNIEJSI COM
SALON ŚLUBNY MANHATTAN
JUBILER WIRTUALNY
FOTOGRAFIA ANDRZEJ PALA
DEKORACJE WIŁA WIANKI
RAMONA SUKNIE ŚLUBNE I WIECZOROWE
FOTOBUDKA
CENTRUM ARTYKUŁÓW DEKORACYJNYCH SUCHA BESKIDZKA
SZKOŁA TAŃCA ELITA
LIMUZYNY I INNE POJAZDY DO ŚLUBU
Health Dance Beauty

 

Home