Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bankowe \usługi
środa, 29 listopad 2017 18:48

Piłkarski turniej charytatywny dla Filipa. Rozkład jazdy

W hali Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim w dniu 10 grudnia odbędzie się piłkarski turniej charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla Filipa Gajewskiego. W turnieju wezmą udział drużyny z gminy Maków Podhalański oraz Zawoi. Smaczkiem imprezy będzie występ żeńskiej drużyny Bronowianka Kraków oraz możliwość wylicytowani piłki z podpisami reprezentacji Polski na Euro 2016.

Z jednej strony szczytny, charytatywny cel, jakim jest zbiórka pieniędzy dla młodego mieszkańca Białki, które mają umożliwić przejście operacji oczu. Z drugiej emocje sportowe związane z dużą ilością gier derbowych w krótkim odstępie czasu.

Odbyło się losowanie, na podstawie którego osiem zespołów zostało przydzielonych do dwóch grup. Ich skład, podobnie jak i szczegółowy terminarz spotkań, prezentujemy poniżej.

ZAPRASZAMY 10 GRUDNIA DO HALI W MAKOWIE PODHALAŃSKIM! Przypomnijmy, że w styczniu tego roku w makowskiej hali odbył się turniej charytatywny dla Magdaleny Olejniczak - dla przypomnienia klikamy TUTAJ

Grupa A 
Halniak Maków 
Naroże Juszczyn 
BCS Zawoja 
Bronowianka Kraków

Grupa B
Jałowiec Stryszawa
Tempo Białka
Huragan Skawica
Grom Grzechynia

Mecze okolicznościowe

11:45 Rozgrzewka HappyFit Gabriela Bryndza

12:00 Oldboje Maków – Los Asfaltos
12:40 OSP Białka       – Służba Mundurowa
13:20 Dekoracja

13:30 Występ grupy NordFit Barbara Fila

Turniej główny

13:45 Zebranie, odprawa drużyn

14:00 Halniak Maków – Naroże Juszczyn
14:15 BCS Zawoja – Bronowianka
14:30 Tempo Białka – Jałowiec Stryszawa
14:45 Huragan Skawica – Grom Grzechynia
15:00 Halniak Maków – BCS Zawoja
15:15 Naroże Juszczyn – Bronowianka
15:30 Tempo Białka – Huragan Skawica
15:45 Jałowiec Stryszawa – Grom Grzechynia
16:00 Halniak Maków – Bronowianka
16:15 Naroże Juszczyn – BCS Zawoja
16:30 Tempo Białka – Grom Grzechynia
16:45 Jałowiec Stryszawa – Huragan Skawica

17:00 Mecz o 7 miejsce
17:15 Mecz o 5 miejsce
17:30 Mecz o 3 miejsce
17:45 FINAŁ

18:00 Dekoracja

AULA SZKOLNA

13:00 Pokaz baletowy grupa młodsza

Boks fitness - HappyFit Gabriela Bryndza

14:00 Pokaz baletowy grupa starsza

Strong by Zumba HappyFit Gabriela Bryndza

NordFit Barbara Fila do godz. 15.00 zaprasza na darmową analizę składu ciała oraz mini konsultacje trenerskie.

Home Top of Page