Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Mieszkanie jak od projektanta? Skorzystaj z usługi wykończenia pod klucz!

Planujesz zakupienie nowego mieszkania? W takim przypadku najczęściej deweloper daje nam możliwość zakupienia lokalu w stanie deweloperskim albo z wykończeniem pod klucz. Gdy marzysz o mieszkaniu, które będzie prezentować się elegancko, pomyśl o tej drugiej opcji. Wybierając mieszkanie pod klucz, możesz osiągnąć taki właśnie efekt bez wysiłku!

Większość osób decydujących się na zakupienie własnego „M” wybiera to w stanie deweloperskim. Wynika to przede wszystkim z faktu, że takie mieszkania są dość tanie, ponieważ nie są jeszcze wykończone. Trzeba w nich wykończyć ściany, podłogi, zainstalować wszystko w łazience, zamontować drzwi wewnętrzne. Wielu Polaków prace te wykonuje samodzielnie, więc nie trzeba wtedy płacić zewnętrznej ekipie. Gdy jednak planujemy i tak skorzystanie z usług ekipy wykończeniowej, warto sprawdzić, czy deweloper daje możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

 

Zalety wykończenia mieszkania pod klucz:

  • oszczędność czasu
  • większa wygoda
  • gwarancja na wykonane prace
  • nadzór techniczny nad pracami
  • najlepsze materiały do wyboru

 

Co więcej, wielu deweloperów daje możliwość skorzystania z usług projektanta wnętrz. Wówczas będzie on mógł zasugerować, jakie materiały wybrać i jak je zaaranżować, aby uzyskać oczekiwany efekt. Oczywiście, możemy wtedy wskazać, jaki styl najbardziej nas interesuje. Może być to modny obecnie styl skandynawski czy loftowy, styl minimalistyczny czy klasyczny albo orientalny, aby wspomnieć tylko niektórych z nich.

Pomoc projektanta wnętrz jest najlepszym wyborem wtedy, gdy nie mamy pewności, co do tego, jak ma wyglądać nasze przyszłe mieszkanie. Także usługa tego rodzaju wybierana jest przez inwestorów, którzy kupują mieszkanie na wynajem.

Wykończenie pod klucz nie jest drogie!

Co więcej, za usługę wykończenia mieszkania pod klucz nie zapłacimy bardzo dużo. Ceny zaczynają się od około 450 złotych za metr kwadratowy – w opłacie zawarte są już koszty materiałów i robocizny.

Jeśli także interesują cię mieszkania Wrocław rynek pierwotny w tym właśnie mieście oferuje wiele interesujących ofert. Gdy myślisz o tym, aby zamieszkać w eleganckim „M”, skorzystaj z pomocy projektanta w ramach wykończenia mieszkania pod klucz!

Home