Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jacek Moćko
piątek, 24 listopad 2017 11:32

Święty Mikołaj zaopatruje się w… Makowie

Tak naprawdę pochodzi z Miry w Azji Mniejszej, z popkultury bardziej znany jest z Laponii. Mowa rzecz jasna o Świętym Mikołaju, który 6 grudnia obdarowuje dzieci prezentami. Skąd jednak czerpie swe dary? 

To pytanie zapewne spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi już w listopadzie. Jak bowiem Święty Mikołaj sprosta zadaniu, by każdemu z dzieci żyjących w powiecie suskim sprezentować ten prezent, który sobie zażyczyło?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po wielu dyskusjach i wymianach opinii w redkacji, zdecydowaliśmy się na ujawnienie tej informacji. Jak się okazuje, Mikołaj robi zakupy jak najbliżej domów, w których mieszkają dzieci, które na podarunek zasłużyły. Otóż sklep zabawkowy, w którym zakupy dla mieszkańców Podbabiogórza robi Święty Mikołaj to, „Raj dla dzieci”, który znajduje się  w markecie  MILA w Makowie Podhalańskim!

Sprawdziliśmy – są tam dostępne najbardziej popularne zabawki i gry, o których zapewne marzą nasi najmłodsi.

Home