Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 08 grudzień 2017 14:18

Kolędowanie w suskim kościele dla zdrowia Huberta

Koledowanie Ziemi Suskiej z Brathankami - 2015r Koledowanie Ziemi Suskiej z Brathankami - 2015r

Na ten koncert trzeba przyjść. Po pierwsze, by pomóc poparzonemu chłopcu, po drugie – by w prawdziwie świątecznej atmosferze spędzić styczniowy wieczór.

Koncert kolęd uświetni występ zespołu „Brathanki” którego założyciel, p. Janusz Mus pochodzi z naszego miasta i zgodził się wspomóc ten szlachetny cel. Zagrają również: „Cantabile”, „Kapela Mała Ziemia Suska”, „Dziecięcy Zespół Regionalny Mała Ziemia Suska”,” Zespół Regionalny Ziemia Suska” oraz „Kapela Góralska Skoblicka”.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie Huberta, ucznia klasy II SP Nr 2 w Suchej Beskidzkiej, który przed wakacjami br. doznał ciężkich poparzeń twarzy i rąk. Obecny stan dziecka wymaga bardzo kosztownego leczenia i rehabilitacji oraz wielokierunkowej terapii. 

Organizatorzy rozprowadzać będą „cegiełki” na organizację i wsparcie tegoż koncertu w cenie 30 zł/szt., których posiadanie zagwarantuje, iż nie zabraknie miejsca tego dnia wśród kolędujących.

Z góry dziękujemy wszystkim osobom i sponsorom, których zaangażowanie i ofiarność pozwoli  na organizację pierwszego w naszym mieście tego typu wydarzenia, a Hubertowi przywróci możliwość normalnego funkcjonowania. 

Program:

18.00 - Koncert kolęd w wykonaniu  Ziemi Suskiej

18.30 - Koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Cantabile”

19.00 - Koncert kolęd w wykonaniu zespołu „BRAThANKI”

 

Organizatorami jest Rada Rodziców ze SP nr 2.

Patronat i współorganizacja:
Ks. Proboszcz Andrzej Klimara
Burmistrz Stanisław Lichosyt

 

 

 

 

 

Home