Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 24 październik 2017 10:08

Finał Konkursu Urodzinowego Galerii Jordanowskiej

Było wesoło, było modnie, sportowo i urodzinowo!

 

Zamiast przyjmować prezenty, to nasza jubilatka Galeria Jordanowskarozdała ich całą moc! Łącznie wartość prezentów sięgnęła 4700zł ponieważ oprócz nagrody głównej: vouchera na 3000zł do wykorzystania w Biuro Podróży PANORAMA, rozdano 17 bonów zakupowych o wartości 100zł każdy - ufundowanych przez sklepy znajdujące się w galerii.

Nagrodę główną wygrała Pani Bożena Szewczyk, która oddała celny rzut do tarczy, przebijając zwycięskiego balona zaraz po tym jak została wylosowana przez Weronikę - piękną modelkę występującą na pokazie mody.
A właśnie! Kto nie był, niech żałuje, bo przegapił prawdziwy pokaz mody kolekcji sklepu Woman i bielizny DESEO koordynowany przez Angelikę Budę i Beatę Węglarz (sklep Woman)- nasze specjalistki. Obuwie modelom i modelkom użyczyło Centrum Obuwia. Atmosferę podgrzał śmiały i odważny występ modelek w jesienno-zimowej kolekcji bielizny. Wszytko co można było zobaczyć na "wybiegu" dostępne jest w Galerii Jordanowskiej i możecie to mieć w świetnej cenie!

Galeria Jordanowska zaprasza do polubienia i śledzenia swojego profilu na Facebook. Dzięki temu nie przegapicie kolejnych konkursów i zabaw i promocji.

Specjalne słowa zespół Galerii Jordanowskiej kieruje do swoich klientów:

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami już rok. Będziemy dokładać starań, aby Galeria Jordanowska była miejscem specjalnym, które wywołuje tylko najlepsze uczucia.

Specjalne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy:

POKAZ MODY:
Sklep Woman, Deseo oraz Centrum Obuwia
Modele i Modelki

BONY NAGRODOWE:
Woman - odzież
DESEO - bielizna
Centrum Obuwia
Fitness Paradise - klub fitness, siłownia, grota solna, solarium
Medica Jord - centrum rehabilitacyjne
Outlet Sport 4F - odzież sportowa i turystyczna
Renoma - odzież
Fresh Kids - odzież dziecięca
Sklep Odzieżowy TOP, Maku-Butik
Drogeria Kosmyk
Annbelle - studio urody
Sklep OLI - art. szkolne, biurowe, zabawki
Pasmanteria Nitka
IKA - wszystko dla domu
Apteka Zdrowe Ceny
Delikatesy Centrum
Jubiler Weritas - wyspa handlowa

MEDIA:
Sucha24.pl
Głos Beskidzki

ZDJĘCIA:
fotograf-podhale.pl

 

Home