Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 09 październik 2017 21:12

Zakład Pogrzebowy w Suchej Beskidzkiej ZADORA MAREK

ZADORA Zakład Pogrzebowy Sucha Beskidzka świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Początkowo działaliśmy w baraży florystycznej w miejscowości Kalwaria Zebrzydowska. Przez ponad 25 lat działalności wyrobiliśmy sobie opinię firmy pogrzebowej godnej zaufania. Świadczą o tym liczne listy dziękczynne zostawiane w naszych placówkach. Prowadzone przez nas Zakłady Pogrzebowe: Wadowice, Andrychów oraz Sucha Beskidzka są czynne całą dobę. W celu zgłoszenia zgonu prosimy dzwonić na tel 509 397 895.
Formalności urzędowe, jak sobie poradzić?

 

                Nasi pracownicy są dostępni 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Aby zapewnić najwyższy standard usług załatwiamy formalności w szpitalach, ZUS, KRUS, WBE, Starostwach Powiatowych. Reprezentujemy Rodzinę Zmarłego w powyższych instytucjach. Wszelkie formalności są bezpłatnie dopełniane w biurze, domu klienta lub innym, wskazanym przez klienta miejscu.

Najwyższa jakość usług pogrzebowych

                Dla nas najważniejsza jest jakość świadczonych usług. W tak trudnej chwili jaką jest śmierć bliskiej osoby , staramy się otoczyć opieką rodzinę Zmarłego.  Pomagamy dopełnić wszelakie formalności urzędowe związane z pogrzebem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam profesjonalnie wykonywać usługi pogrzebowe. W naszej firmie można zamówić nagrobek. Posiadamy jeden z najpiękniejszych karawanów pogrzebowych marki: Mercedes-Benz.

Więcej na naszej stronie internetowej: www.zadora24.pl

Na naszej stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia pogrzebów obsługiwanych przez nasz Zakład Pogrzebowy.

Wykonujemy kompleksowe usługi pogrzebowe.  Sucha Beskidzka to nie jedyne miasto w którym działamy! Naszą ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców miejscowość:  Sucha Beskidzka, Zembrzyce, Krzeszów, Tarnawa, Las, Mucharz, Jaszczurowa,  Stryszawa, Lachowice, Kurów, Grzechynia, Polany, Budzów, Marcówka.  Po za tym działamy na terenie całej Polski oraz prowadzimy międzynarodowy transport zwłok.

 

Adresy naszych firm pogrzebowych.

 

Fillia:

ZADORA Zakład Pogrzebowy Sucha Beskidzka

ul Marszałka Józefa Piłsudskiego 36

tel 33 873 86 56 lub 509 397 895

 

Siedziba główna:

ZADORA Zakład Pogrzebowy Wadowice - czynny całą dobę

ul Generała Bruno Olbrychta 1

tel 33 873 86 56

Home